DATUM | LOCATIE | STARTUREN + CATEGORIE | AANTAL RONDEN EN KM's | PRIJZEN |
zaterdag 9 maart | ||||
OPENINGSPRIJS zondag 10 maart | GELUVELD - OC 't Geleveld, Geluveldplaats 13 Wedstrijdpromotors: Rogge Filip & Dejonghe Leslie | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 9 ronden van 5,9 km = 54 km 10 ronden van 5,9 km = 59 km 11 ronden van 5,9 km = 65 km | € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 |
zaterdag 16 maart | ||||
zondag 17 maart | OOSTROZEBEKE - GINSTE Café De Grot Molstenstraat 99 Wedstrijdpromotors : Yserbyt Luc & Lannoo Wim | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 10 ronden van 4,8 km = 48 km 12 ronden van 4,8 km = 58 km 13 ronden van 4,8 km = 63 km | Fles voor de eerste van iedere categorie € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 |
NIEUWE WEDSTRIJD zaterdag 23 maart | LEDEGEM-De reisduif Groene Jagerstraat 3 Wedstrijdpromotors: Regi & Rik Goemaere | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 12 ronden van 4,3 km = 52 km 13 ronden van 4,3 km = 56 km 15 ronden van 4,3 km = 65 km | € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 |
zondag 24 maart | ||||
zaterdag 30 maart | ||||
zondag 31 maart (Pasen) | ||||
maandag 1 april (Paasmaandag) | ZWEVEZELE - Café Zeswege Zeswegestraat 55 Wedstrijdpromotor: Feestcomité zeswege | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 11 ronden van 4,4 km = 49 km 12 ronden van 4,4 km = 53 km 15 ronden van 4,4 km = 66 km | € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 |
zaterdag 6 april | PASSENDALE - Café De Mosselmarkt 's Graventafelstraat 24 Wedstrijdpromotors: Café De Mosselmarkt & Vercruysse Marnik | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 10 ronden van 4,6 km = 46 km 12 ronden van 4,6 km = 56 km 14 ronden van 4,6 km = 65 km | € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 |
zondag 7 april | ||||
zaterdag 13 april | ||||
zondag 14 april | ||||
zaterdag 20 april | SINT DENIJS - Zwevegem Fruithoeve Klokhuis Vinkestraat 7A Wedstrijdpromotor: O.V.W.F. | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 12 ronden van 4,2 km = 51 km 13 ronden van 4,2 km = 55 km 15 ronden van 4,2 km = 63 km | Geen geldprijzen |
zondag 21 april | ||||
zaterdag 27 april | ||||
NIEUWE WEDSTRIJD zondag 28 april | KRUISHOUTEM I.Z. Home Stijling Industrie zone 26 Wedstrijdpromotor: O.V.W.F. | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 12 ronden van 4 km = 48 km 14 ronden van 4 km = 56 km 16 ronden van 4 km = 64 km | Geen geldprijzen |
LEDEGEM - Café ST PIETER Ma Vie Provinciebaan 172 Aankomst Sint Pieterstraat Wedstrijdpromotors:Gebroeders Regi & Rik Goemaere en Pertutti team | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 10 ronden van 5 km = 50 km 11 ronden van 5 km = 55 km 13 ronden van 5 km = 65 km | € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 | |
zaterdag 4 mei | ||||
POELKAPELLE - Kantine Boltra Nieuwplaats 13 Wedstrijdpromotors: Boltra Poelkapelle - Wielercomité Langemark | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 11 ronden van 4,6 km = 51 km 12 ronden van 4,6 km = 56 km 15 ronden van 4,6 km = 69 km | € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 | |
donderdag 9 mei | ||||
zaterdag 11 mei | KOEKELARE - Inschrijving: Café 't hoekske Sterrestraat 2 Prijsuitreiking: Kafe Local - De Blaaspijp Sterrestraat 8 Wedstrijdpromotor: Ampoorter Dirk | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 9 ronden van 5,6 km = 51 km 10 ronden van 5,6 km = 56 km 11 ronden van 5,6 km = 62 km | € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 |
zondag 12 mei | ||||
zaterdag 18 mei | ||||
zondag 19 mei | ||||
Wedstrijd categorie 2 maandag 20 mei (Pinkstermaandag) | ADINKERKE - Cafe Twins Moeresteenweg 21 4° Grote prijs van de Moere Wedstrijdpromotor: Feestcomité Moere - Café Twins | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 8 ronden van 6,3 km = 51 km 9 ronden van 6,3 km = 57 km 10 ronden van 6,3 km = 63 km | € 100 € 100 C - C+ 15 prijzen 15 - 12 - 10 - 7 - 6 - 10x5 € 100 € 100 B - B+ 15 prijzen 15 - 12 - 10 - 7 - 6 - 10x5 € 220 Cat A 26 prijzen 25 – 22 – 20 – 18 – 15 – 12 – 10 – 8 – 18 x 5 |
zaterdag 25 mei | ||||
zondag 26 mei | LEDEGEM-De reisduif Groene Jagerstraat 3 Wedstrijdpromotors: Café de Reisduif - Seingevers Rikko - Luca Sport | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 12 ronden van 4,3 km = 52 km 13 ronden van 4,3 km = 56 km 15 ronden van 4,3 km = 65 km | € 50 € 50 € 50 € 50 € 110 |
zaterdag 1 juni | EDEWALLE | |||
zondag 2 juni | OOSTROZEBEKE-Kalkberg | |||
zaterdag 8 juni | ||||
zondag 9 juni | SINT DENIJS - Zwevegem Fruithoeve Klokhuis Vinkestraat 7A Wedstrijdpromotor: O.V.W.F. | 13u00 C , C+ & dames 14u30 B , B+ 16u00 A | 12 ronden van 4,2 km = 51 km 13 ronden van 4,2 km = 55 km 15 ronden van 4,2 km = 63 km | Geen geldprijzen |
zaterdag 15 juni | ||||
zondag 16 juni | BELLEGEM | |||
zaterdag 22 juni | ||||
zondag 23 juni | MEULEBEKE | |||
zaterdag 29 juni | STALHILLE | |||
zondag 30 juni | JONKERSHOVE - HOUTHULST | |||
zaterdag 6 juli | PASSENDALE | |||
zondag 7 juli | BEERNEM | |||
zaterdag 13 juli | LANGEMARK- Sint Juliaan | |||
zaterdag 20 juli | ||||
zondag 21 juli | LANGEMARK | |||
zaterdag 27 juli | ||||
zondag 28 juli | OOSTROZEBEKE GINSTE Café De Grot Molstenstraat 99 Wedstrijdpromotor: Lannoo Wim & Yserbyt Luc | |||
donderdag 1 augustus | RUMBEKE - Café Torentje Oekensestraat 3 Wedstrijdpromotor: Supportersclub Feys Dominique & Debruyne Rita | 16 ronden van 3,1 km = 50 km 18 ronden van 3,1 km = 56 km 22 ronden van 3,1 km = 69 km | ||
zaterdag 3 augustus | ||||
zondag 4 augustus | RUMBEKE - Café Torentje Oekensestraat 3 Wedstrijdpromotor: Supportersclub Feys Dominique & Debruyne Rita | 16 ronden van 3,1 km = 50 km 18 ronden van 3,1 km = 56 km 22 ronden van 3,1 km = 69 km | ||
vrijdag 9 augustus Kampioenschap van West-Vlaanderen | Zedelgem Grote prijs Macon Design - Batjeskoers Zedelgem Inschrijvingen & prijsuitreiking Café Cartouche Snellegemsestraat 12 Vertrek in het centrum aan de kerk Aankomst Eetcafé De Kave Snellegemsestraat 45 Wedstrijdpromotor: Batjescomité Zedelgem & Macon Design | 7 ronden van 6,5 km = 46 km 8 ronden van 6,5 km = 52 km 10 ronden van 6,5 km = 65 km | ||
zaterdag 10 augustus | ||||
zondag 11 augustus | ||||
donderdag 15 augustus Kampioenschap van België | ARDOOIE - Café De Groene Dreve Stationstraat 55 Wedstrijdpromotors: Goemaere Rik & Seingeversgroep RIKKO | |||
zaterdag 17 augustus | ||||
zondag 18 augustus | ZERKEGEM | |||
zaterdag 24 augustus | ALVERINGEM | |||
zondag 25 augustus | ||||
zaterdag 31 augustus | GITS | |||
zondag 1 september | Grote prijs: Memorial Marcel Seynaeve BREDENE - Hotel tearoom De Golf Kapelstraat 73 Wedstrijdpromotor: Beaufort team E/ZC Toegestaan met dagvergunning | |||
zaterdag 7 september Kampioenschap van Vlaanderen | HANDZAME - O.C. Handzam Handzamestraat 152 | |||
zondag 8 september | ||||
zaterdag 14 september | WESTVLETEREN - Feesttent Marktpein 5 Wedstrijdpromotor: Wielerclub Westvleteren | |||
zondag 15 september | KORTRIJK | |||
zaterdag 21 september | ||||
zondag 22 september Kampioenschap BENELUX | Houtem - VEURNE 4° Houtemse Koers Kantine boogschutters Houtemstraat 3 Wedstrijdpromotor: Gilles De Roeck Met medewerking van het stadbestuur Veurne en politie | |||
zaterdag 28 oktober | ||||
zondag 29 september | INGELMUNSTER - Café Hazekapel Doelstraat 99 Wedstrijdpromotor: Vervaeke Martin - Café Hazekapel | 11 ronden van 4,5 km = 50 km 12 ronden van 4,5 km = 54 km 14 ronden van 4,5 km = 63 km | ||
zondag 5 oktober | ||||
zondag 6 oktober | ||||
PAANDERSTRAAT 102 8760 Meulebeke - gsm 0473/910971 - tel 051/488381 - Mail : ovwf@live.be