Kalender

DATUM

LOCATIE

STARTUREN + CATEGORIE

AANTAL RONDEN EN KM's

PRIJZEN






zaterdag 11 maart

ALVERINGEM - Café Sportzaal

Rethorica Nieuwstraat 42

Ereprijs Pysson Shane

Wedstrijdpromotor: Pysson Shane

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

8 ronden van 6,2 km = 50 km

9 ronden van 6,2 km = 56 km

10 ronden van 6,2 km = 62 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zondag 12 maart


zaterdag 18 maart





zondag 19 maart

OOSTROZEBEKE - GINSTE

Café De Grot Molstenstraat 99

Wedstrijdpromotors : Yserbyt Luc & Lannoo Wim

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

10 ronden van 4,8 km = 48 km

12 ronden van 4,8 km = 58 km

13 ronden van 4,8 km = 63 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

zaterdag 25 maart





zondag 26 maart





zaterdag 1 april

PASSENDALE - Café De Mosselmarkt

's Graventafelstraat 24

Wedstrijdpromotors: Café De Mosselmarkt & Vercruysse Marnik

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

10 ronden van 4,6 km = 46 km

12 ronden van 4,6 km = 56 km

14 ronden van 4,6 km = 65 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

zondag 2 april





zaterdag 8 april





zondag 9 april   (Pasen)





maandag 10 april   (Paasmaandag)

ZWEVEZELE - Café Zeswege

Zeswegestraat 55

Wedstrijdpromotor: Feestcomité zeswege

13u30 C , C+ & dames

15u00 B , B+

16u30 A

11 ronden van 4,4 km = 49 km

12 ronden van 4,4 km = 53 km

14 ronden van 4,4 km = 62 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

zaterdag 15 april




zondag 16 april

LO - Café Den Engel

Hogebrugstraat 25

Wedstrijdpromotor: Arnaert Robbrecht en Nancy

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

12 ronden van 4,1 km = 50 km

13 ronden van 4,1 km = 54 km

15 ronden van 4,1 km = 62 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

zaterdag 22 april

SINT DENIJS - Zwevegem

Fruithoeve Klokhuis

Vinkestraat 7A

Wedstrijdpromotor: O.V.W.F.

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

12 ronden van 4,2 km = 50 km

13 ronden van 4,2 km = 54 km

15 ronden van 4,2 km = 62 km

GEEN GELDPRIJZEN

zondag 23 april

INGELMUNSTER - Café Hazekapel

Doelstraat 99

Wedstrijdpromotor: Vervaeke Martin Cafe Hazekapel

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

11 ronden van 4,5 km = 50 km

12 ronden van 4,5 km = 54 km

14 ronden van 4,5 km = 63 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

zaterdag 29 april





zondag 30 april

maandag 1 mei

LEDEGEM - Café ST PIETER

Provinciebaan 172

Wedstrijdpromotors:Gebroeders Regi & Rik Goemaere en Pertutti team      

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

10 ronden van 5 km = 50 km

11 ronden van 5 km = 55 km

13 ronden van 5 km = 65 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

zaterdag 6 mei





NIEUWE WEDSTRIJD

zondag 7 mei

GELUVELD - Café 'T hoekske

Menenstraat 174

Wedstrijdpromotors: Rogge Filip & Dejonghe Leslie

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

9 ronden van 5,5 km = 50 km

10 ronden van 5,5 km = 55 km

11 ronden van 5,5 km = 60 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

NIEUWE WEDSTRIJD

zaterdag 13 mei

KOEKELARE - Inschrijving:

Café 't hoekske Sterrestraat 2

Prijsuitreiking: Kafe Local - De Blaaspijp Sterrestraat 8

Wedstrijdpromotor: Ampoorter Dirk

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

11 ronden van 4,6 km = 51 km

12 ronden van 4,6 km = 56 km

14 ronden van 4,6 km = 65 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

zondag 14 mei





zaterdag 20 mei





NIEUWE WEDSTRIJD

zondag 21 mei

SPIERE - Cafetaria ssporthal Michelsberg Oudenaardseweg 77

Vertrek en aankomst Hellestraat 25

Wedstrijdpromotor: O.V.W.F. - David D'Heyghere en Lindsey Debusschere

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

9 ronden van 5,7 km = 52 km

10 ronden van 5,7 km = 57 km

11 ronden van 5,7 km = 63 km

€ 52 € 52

€ 52 € 52

€ 112

zaterdag 27 mei



zondag 28 mei





maandag 29 mei (Pinkstermaandag)

SINT DENIJS - Zwevegem Fruithoeve Klokhuis

Vinkestraat 7A

Wedstrijdpromotor: O.V.W.F.

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A

12 ronden van 4,2 km = 50 km

13 ronden van 4,2 km = 54 km

15 ronden van 4,2 km = 62 km

GEEN GELDPRIJZEN

zaterdag 3 juni





zondag 4 juni

KOOLSKAMP

Kortekeer

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 10 juni

EDEWALLE

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 11 juni

ADINKERKE

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 17 juni

ZARREN

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 18 juni





NIEUWE WEDSTRIJD

zaterdag 24 juni

Kampioenschap van

Oost-Vlaanderen

Wortegem/Petegem

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 25 juni



vrijdag 30 juni

BEERNEM

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 1 juli

PASSENDALE MOSSELMARKT

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 2 juli





zaterdag 8 juli

LANGEMARK ST JULIAAN

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 9 juli

IZEGEM ST RAFAEL

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 15 juli





zondag 16 juli

Kampioenschap van

België

Houtem

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



vrijdag 21 juli

LANGEMARK

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 22 juli





zondag 23 juli

MEULEBEKE

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 29 juli





zondag 30 juli

OOSTROZEBEKE GINSTE

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



donderdag 3 augustus

RUMBEKE

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 5 augustus





zondag 6 augustus

RUMBEKE

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



vrijdag 11 augustus

kampioenschap van

Vlaanderen

Zedelgem

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 12 augustus





zondag 13 augustus

ZERKEGEM

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



dinsdag 15 augustus

ARDOOIE

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 19 augustus

Kampioenschap van

Benelux

Kortemark

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 20 augustus





zaterdag 26 augustus





zondag 27 augustus

LO

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 2 september





zondag 3 september

BREDENE

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zaterdag 9 september

HANDZAME

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 10 september





zaterdag 16 september

WESTVLETEREN

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 17 september





zaterdag 23 september

Kampioenschap van

West-Vlaanderen

Bikschote

13u00 C , C+ & dames

14u30 B , B+

16u00 A



zondag 24 september





zaterdag 30 september





zondag 1 oktober