Kalender


LOCATIE

UUR + CATEGORIE

KM's

PRIJZEN

Voorlopige kalender!! Alles onder voorbehoud met corona maatregelen

vele inrichters wachten nog af 

   



zaterdag 12 maart

Alveringem  Cafè sportzaal Rethorica Nieuwstraat 42                                    ereprijs bouwbedrijf Pysson Shane      Wedstrijdpromotor: Pysson Shane

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

8   ronden van 5,7 km = 46 km      10 ronden van 5,7 km = 57 km      11 ronden van 5,7 km = 63 km

                                           € 52  € 52

 € 52  € 52

 € 112


zondag 13 maart

zaterdag 19 maart




zondag 20 maart

Oostrozebeke De Ginste NIEUWE OMLOOP Cafè De Grot                        Molstenstraat 99

Wedstrijdpromotor: Yserbyt Luc en Lannoo Wim

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

10 ronden van 4,8 km = 48 km      12 ronden van 4,8 km = 58 km      13 ronden van 4,8 km = 63 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 26 maart

zondag 27 maart

zaterdag 2 april

Passendale Café De Mosselmarkt       's Graventafelstraat 24

Wedstrijdpromotor O.V.W.F. en Café De Mosselmarkt 

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

10 ronden van 4,6 km = 46 km      12 ronden van 4,6 km = 56 km      14 ronden van 4,6 km = 65 km


zondag 3 april

zaterdag 9 april

zondag 10 april

zaterdag 16 april


zondag 17 april  (pasen)

maandag 18 april 

Zwevezele Café Zeswege Zeswegestraat 55

Ereprijs Forza Lampaert

Wedstrijdpromotor: Martine Vereecke - Café Zeswege

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A


11 ronden van 4,4 km = 49 km      12 ronden van 4,4 km = 53 km      14 ronden van 4,4 km = 62 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 23 april



zondag 24 april

Ingelmunster

Wedstrijdpromotor: Vervaeke Martin Café Hazekapel Doelstraat 97

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

11 ronden van 4,5 km = 50 km      12 ronden van 4,5 km = 54 km      14 ronden van 4,5 km = 63 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 30 april





zondag 1 mei ( feest van de arbeid)

Ledegem

16° Ereprijs Gebroeders Goemaere Regi & Rik " Pertutti Team"

Café Sint Pieter Provincibaan 172

Wedstrijdpromotor: Gebroeders Regi&Rik Goemaere

Aankomst: Sint Pieterstraat

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

10 ronden van 5 km = 50 km      11 ronden van 5 km = 55 km      13 ronden van 5 km = 65 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 7 mei





zondag 8 mei

Lo Café Den Engel Hogebrugstraat 25

Wedstrijdpromotor: Arnaert Robbrecht en Nancy

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

12 ronden van 4,1 km = 50 km      13 ronden van 4,1 km = 54 km      15 ronden van 4,1 km = 62 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 14 mei

St.Denijs Zwevegem Fruithoeve Klokhuis Vinkestraat 7A

Wedstrijdpromotor OVWF

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

12 ronden van 4,2 km = 51 km      13 ronden van 4,2 km = 55 km      15 ronden van 4,2 km = 63 km

Geen geldprijzen

zondag 15 mei




zaterdag 21 mei





zondag 22 mei

Nieuwe Wedstrijd:

Wervik-Kruiseke Landhuis De Kleine Prins Oude Beselarestraat 311

Wedstrijdpromotor: Rogge Filip

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

13 ronden van 3,8 km = 50 km      15 ronden van 3,8 km = 57 km      16 ronden van 3,8 km = 61 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

donderdag 26 mei (olh)

Sint Jans Ter Bizen

Café In de Ster Kapellestraat 5 Wedstrijdpromotor: Meulenaere Lieven

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

7 ronden van 6,9 km = 49 km     

8 ronden van 6,9 km = 56 km   

9 ronden van 6,9 km = 63 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 28 mei


zondag 29 mei





zaredag 4 juni





zondag 5 juni (pinksteren)





zaterdag 11 juni

Nieuwe Wedstrijd:

Bikschote Café Breugelhof Bikschotestraat 99 Wedstrijdpromotor: Serryn Anthony

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

12 ronden van 4,1 km = 50 km      13 ronden van 4,1 km = 54 km      15 ronden van 4,1 km = 62 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zondag 12 juni





zaterdag 18 juni

Zarren

AFGELAST door de organisator wegens ontbreken ambulance !!!

                        



zondag 19 juni

Wedstrijd categorie 2:

Adinkerke  Moeresteenweg 21

Cafe Twins

2° Grote Prijs van de Moere Wedstrijdpromotor: Feestcomité Moere

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

8 ronden van 6,3 km = 51 km     

9 ronden van 6,3 km = 57 km   

10 ronden van 6,3 km = 63 km

€ 104  € 104

€ 104  € 104

€ 224

Prijzen C – C+ - B – B+

15 – 12 – 10 – 7 – 7 – 10 x 5 – 3   16 prijzen                      Prijzen A     25 – 22 – 20 – 17 – 15 – 12 – 10 – 10 - 8 – 17 x 5  26 prijzen

zaterdag 25 juni




zondag 26 juni

Lo Café Den Engel Hogebrugstraat 25

Wedstrijdpromotor: Arnaert Robbrecht en Nancy

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

12 ronden van 4,1 km = 50 km      13 ronden van 4,1 km = 54 km      15 ronden van 4,1 km = 62 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

vrijdag 1 juli

Beernem Bargelaan 12

Kleedkamers in lokaal tennis

2° ereprijs Charles Vanhoutte

Wedstrijdpromotor Devos Rony

15u00 C , C+ en dames                  16u30 B en B+                              18u00 A

8 ronden van 6,2 km = 50 km              9 ronden van 6,2 km = 56 km              11 ronden van 6,2 km = 69 km


€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112


zaterdag 2 juli

Wedstrijd categorie 2:

Passendale 's Graventafelstraat 24 Café De Mosselmarkt

Wedstrijdpromotor: Kermiscomité de mosselmarkt en Vercruysse Marnik

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

10 ronden van 4,6 km = 46 km            12 ronden van 4,6 km = 56 km            14 ronden van 4,6 km = 65 km

€ 87  € 87

€ 87  € 87

€ 152

Prijzen C – C+ - B – B+

15 – 12 – 10 – 8 – 7 – 7 x 5 12 prijzen                      Prijzen A 

20 – 17 – 14 – 12 – 10 – 8 – 6 – 13 x 5                          20 prijzen

zondag 3 juli

Wedstrijd categorie 2:

Westrozebeke

Feesttent Wulfwinkelstraat

1° Grote prijs Appelwijk

Wedstrijdpromotor Kermiscomité Appelwijk

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

10 ronden van 5 km = 50 km                11 ronden van 5 km = 55 km                13 ronden van 5 km = 65 km

€ 72  € 72

€ 72  € 72

€ 132

Prijzen C – C+ - B – B+

Bijkomende prijzen 4 x 5

12 prijzen                      Prijzen A 

Bijkomende prijzen 4 x 5      20 prijzen

zaterdag 9 juli

Nieuwe Wedstrijd:

Oostkerke (Damme)              Feesttent Hoekstraat 6 Wedstrijdpromotor: Wielerclub Oostkerke sportief

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

7 ronden van 6,5 km =  46 km              8 ronden van 6,5 km =  56 km              10 ronden van 6,5 km = 65 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zondag 10 juli

Izegem Lendeleedsestraat 159

Café De Kabien

4° prijs St.Rafael

Wedstrijdpromotor Callens Marc - Yserbyt Luc

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

10 ronden van 4,6 km = 46 km            12 ronden van 4,6 km = 56 km            14 ronden van 4,6 km = 65 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 16 juli

Wedstrijd categorie 2:

Nieuwe Wedstrijd:

Langemark Boezingestraat 115

Café - Feestzaal Caracas

Wedstrijdpromotor Wielercomité Langemark

13u00 C , C+ en dames                  14u30 B en B+                              16u00 A

11 ronden van 4,2 km = 47 km            13 ronden van 4,2 km = 53 km            15 ronden van 4,2 km = 66 km

€ 62  € 62

€ 62  € 62

€ 142

Prijzen C – C+ - B – B+

Bijkomende prijzen 2 x 5

10 prijzen                      Prijzen A 

Bijkomende prijzen 6 x 5      22 prijzen

zondag 17 juli





donderdag 21 juli (nationale feestdag)

Nieuwe Omloop:

Oostrozebeke Molstenstraat 99

Café De Grot

Wedstrijdpromotors Lannoo Wim - Yserbyt Luc

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

10 ronden van 4,8 km = 48 km            12 ronden van 4,8 km = 58 km            13 ronden van 4,8 km = 63 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 23 juli

Nieuwe Wedstrijd:

Kortemark Handzamestraat 67

Café Breugel

Wedstrijdpromotors Lepoutre Ronny - Delgouffe Phil - De Breugelvrienden


Tombola: Trekking voor de renners met een vergunning O.V.W.F. Verblijf voor 2 personen - 8 dagen in een appartement in Ontinyent (Spanje) Geschonken door C renner klusser Phil Delgouffe

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

14 ronden van 3,4 km = 48 km            16 ronden van 3,4 km = 55 km            18 ronden van 3,4 km = 61 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zondag24 juli

Wedstrijd categorie 1:

Kampioenschap BENELUX

2° prijs ' De Paanders'

Meulebeke Paanders Oostrozebekestraat 223

Café 'T Fort

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

11 ronden van 4,5 km = 50 km            12 ronden van 4,5 km = 54 km            14 ronden van 4,5 km = 63 km

€ 62  € 62

€ 62  € 62

€ 132

Prijzen C – C+

2 x 10 prijzen

Prijzen B – B+

2 x 10 prijzen                Prijzen A 

20 prijzen

donderdag 28 juli

Wedstrijd categorie 2:

Rumbeke  Oekensestraat 3

Café Torentje

Wedstrijdpromotor Supportersclub Feys Dominique

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

16 ronden van 3,1 km = 50 km            18 ronden van 3,1 km = 56 km            22 ronden van 3,1 km = 69 km

€ 78  € 78

€ 78  € 78

€ 168

Prijzen C – C+

2 x 12 prijzen

Prijzen B – B+

2 x 12 prijzen                Prijzen A 

20 prijzen

zaterdag 30 juli





zondag 31 juli

Wedstrijd categorie 2:

Rumbeke  Oekensestraat 3

Café Torentje

Wedstrijdpromotor Supportersclub Feys Dominique

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

16 ronden van 3,1 km = 50 km            18 ronden van 3,1 km = 56 km            22 ronden van 3,1 km = 69 km

€ 78  € 78

€ 78  € 78

€ 168

Prijzen C – C+

2 x 12 prijzen

Prijzen B – B+

2 x 12 prijzen                Prijzen A 

20 prijzen

zaterdag 6 augustus





zondag 7 augustus




vrijdag 12 augustus

Wedstrijd categorie 1:

Kampioenschap BELGIË

Zedelgem dorp

Batjeskoers - Grote prijs Macom-Design

Inschrijving brasserie Chaplin

Snellegemsestraat 2

Wedstrijdpromotors Batjes Zedelgem & Macom design

16u00 C , C+ en dames                  17u30 B en B+                              19u00 A

7 ronden van 6,5 km =  46 km              8 ronden van 6,5 km =  56 km              10 ronden van 6,5 km = 65 km

€ 82  € 82

€ 82  € 82

€ 162

Prijzen C – C+

15 – 12 – 9 – 6 – 8 x 5

2 x 12 prijzen

Prijzen B – B+

15 – 12 – 9 – 6 – 8 x 5

2 x 12 prijzen                Prijzen A 

22 – 17 – 13- 12- 10 – 7 – 6 – 15 x 5   =22 prijzen

zaterdag 13 augustus





zondag 14 augustus



Ardooie Stationstraat 55

Café De Groene Dreve

Wedstrijdpromotor Goemaere Rik en seingeversgroep RIKKO

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

12 ronden van 4 km = 48 km      14 ronden van 4 km = 56 km      16 ronden van 4 km = 64 km

€ 52  € 52

€ 52  € 52

€ 112

zaterdag 20 augustus

St.Denijs Zwevegem Vinkestraat 7A

Fruithoeve Klokhuis Wedstrijdpromotor OVWF       

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

12 ronden van 4,2 km = 51 km      13 ronden van 4,2 km = 55 km      15 ronden van 4,2 km = 63 km

geen geldprijzen

zondag 21 augustus



zaterdag 27 augustus




zondag 28 augustus

Wedstrijd categorie 2:

Roeselare Rumbeeksesteenweg 329 Café De Vierweg

Wedstrijdpromotors: Decruw Dirk & Feestcomité De Vierweg


Iedre 3 ronden een premie van € 5 voor de C, C+ B, B+ & A

13u30 C , C+ en dames                  15u00 B en B+                              16u30 A

12 ronden van 4,2 km = 51 km      13 ronden van 4,2 km = 55 km      15 ronden van 4,2 km = 63 km

€ 102  € 102

€ 102  € 102

€ 162

Prijzen C – C+

2 x 12 prijzen

Prijzen B – B+

2 x 12 prijzen                Prijzen A 

20 prijzen

zaterdag 3 september




zondag 4 september

Bredene




zaterdag 10 september

Handzame




zondag 11 september





zaterdag 17 september

West Vleteren

Kampioenschap WEST-VLAANDEREN


zondag 18 september





zaterdag 24 september





zondag 25 september

Rumbeke

Kampioenschap VLAANDEREN




zaterdag 1 oktober

Extra prijzenpot

Houtem (Veurne)




zondag 2 oktober





zaterdag 8 oktober





zondag 9 oktober