zondag 4 september Bredene

 zondag 4 september Bredene



Categorie A : 81 deelnemers


1 Verbeure Hakim D
2 Demeersseman Bert
3 De Potter Kjell D
4 Vande Water Alexandre D
5 Planckaert Jens D
6 Lefever Valentin D
7 Devroye Kim
8 Moerman Jens D
9 Feys Flo D
10 Steyaert Bjorn D
11 Desmet Jani
12 Claes Dries D
13 Denys Michiel D
14 Lepoutre Sam
15 Decock Tijn D
16 Goussey Maarten
17 Markey Lucas
18 Boussy Dylan D
19 Peiren Jani
20 Vandromme Ibe D
21 Schuermans Robin
22 Borgoo Lowie
23 Samoy Ilian D
24 Descamps Shane
25 Dauw Jasper
26 Dierckens Arne D
27 Warot Tristan D
28 Lepoutre Thomas
29 Van Assche Geert D
30 Neetesonne Thys
31 Acket Jonas
32 Vermeersch Pieter D
33 Thoorens Matthias
34 Muylle Youri D
35 Vermeersch Robby D
36 Degrijse Nick
37 Stragier Emiel D
38 Lefever Nico D
39 Declercq Steven D
40 Delva Viktor D
41 Slabinck Indiana
42 Deltomme Jordy
43 Naeyaert Michael D
44 Feys Dominique
45 Chamon Thomas D
46 Ranson Dominiek D
47 De Ghein Davy D
48 Plovie Tom D
49 Slabinck Anthony D
50 Jacques Joakim D
51 Alonso Alexander D
52 Maes Kevin D
53 Roose Jarne
54 Cleeren Sacha D
55 Bollenberg Kenny D
56 De Beck Gijsbrecht D
57 Vocbbrecht Dennie D
58 Vandendriessche D
59 Capelle Michael D
60 Van Grimbergen Ward D
61 Vansieleghem Nick D
62 Vansieleghem Lander D
63 Vandewiele Gregory
64 Vansieleghem Jasper D
65 Boysen Sander D
66 Goeminne Lander
67 Cattoor Yoshi
68 Degryse Levi
69 Sels Jasper D
70 Debaere Giovanni
71 Beauprez Tom D

Opgave :

Piasecki Inco  D

De Craemer Stijn  D

Vanaudenaerde Jarne  D

Dequidt Frederik

Coopman Tristan  D

De Princie Kylian  D

Vercruysse Jan  D

Neetens Dylan  D

Dequidt Christophe

De Clercq Gino  D











































































































Categorie B : 26 deelnemers


1 D'Hooghe Wim
2 Lefever Nico
3 Ferrest Stefaan
4 Mortier Dave
5 Vandamme Geoffrey D
6 Reyniers Bart
7 Gidé Stijn
8 Parker Chris D
9 Vlaeminck Dieter
10 Jonckheere Bart
11 De Clercq Gino
12 Van Spitael Stephan D
13 Janssens Mark D
14 Heyman Kurt
15 Lammertijn Stefaan
16 Degryse Anthony
17 Butler Paul D
18 Vermaut Andy D
19 De Preter Kevin D
20 Debaene Wim
21 De Cuyper Kris D
22 Martin Gino D
23 Llonens Alexandre D
24 De Braekeleer Johan D
25 Jacob Pedro
26 Tousseyn Kristof












































Categorie B+ : 22 deelnemers


1 Verhofstadt Peter
2 Lampaert Philip
3 Rogge Filip
4 Schollaert Carlo D
5 Vanhuele Frank
6 Vandendorpe Jeffrey
7 Huyghe Peter
8 Vanholsbeke Benny
9 Knockaert Didier D
10 Degrijse Ronny
11 Stragier Johan D
12 Demaret Herve
13 Dryepondt Peter D
14 Devolder Filip D
15 Belpaeme Mario D
16 De Lannoy Didier D
17 Leys Koen D
18 Popelier Mario D
19 Grymonpré Steven
20 Van Handenhoven Jos
21 Popelier Danny


Opgave : 

De Frenne Patrick  D






Categorie C : 14 deelnemers


1 Lust Denis
2 Ampoorter Dirk
3 Depuydt Dominique
4 Cogge Marc D
5 Vaneberg Mike
6 Cauwelier Bruno
7 Depreitere Danny
8 Watteny Patrick
9 Decaesteker Patrick
10 Serryn Anthony
11 Luyssen Patrick D
12 Vandepoele Arnold D
13 Bosch Luc D


Opgave :

Theys Guy





Categorie C+ : 11 deelnemers


1 Devos Rony
2 Van Gampelaere Guy
3 Harinck Rudy
4 Tas Helmuth
5 Nobus Anja
6 Stevens Jean Louis
7 Deneef Naika D
8 Huyghe Johan
9 Cocquyt Luc
10 Vandenbroucke Reggi


Opgave :

Sarazijn Frans