zondag 31 juli Rumbeke Torentje

 zondag 31 juli Rumbeke Torentje



Categorie A : 41 deelnemers


1 Feys Dominique
2 Acket Jonas
3 De Fauw Wouter D
4 Devroye Kim
5 Denys Michiel D
6 Markey Lucas
7 Sandra Matthias
8 Lagae Korneel D
9 Dequidt Frederik
10 Stragier Emiel D
11 Holvoet Matijs D
12 Van Laethem Kevin D
13 Vanden Broucke Giani D
14 Lepoutre Sam
15 Degryse Levi
16 Desmet Jani
17 Debaere Giovanni
18 Durant Claude
19 Laperre Christophe D
20 Ampe Laurens D
21 Durant Céderic D
22 Muylle Youri D
23 Maelegheer Justin D
24 Legrand Wesley D
25 Degryse Tibo
26 Neetesonne Thys
27 Quartier Kim D
28 Decloedt Aaron D
29 Roose Jarne
30 Vanthournout Dries D
31 Deltomme Jordy
32 Bogaert Mike D
33 Vermeersch Pieter D
34 Dequidt Christophe
35 Dewaele Quinten D
36 Rosseel David D
37 Devos Cedric D
38 Denuwelaere Robin D


Opgave :

Parmentier Michiel  D

Deceuninck Thijs

Descamps Shane











































































































Categorie B : 18 deelnemers


1 De Clercq Gino
2 Lefever Nico
3 Jacob Pedro
4 D'Hooghe Wim
5 Mortier Dave
6 Robberechts Frederik
7 Degryse Anthony
8 Gidé Stijn
9 Vlaeminck Dieter
10 Tousseyn Kristof
11 Maertens Jurgen D
12 Reyniers Bart
13 Wauters Gert D
14 De Cabooter Kristof D
15 De Cuyper Kris D
16 Ferrest Stefaan
17 Deweerdt Gianni D
18 Legrand Wesley












































Categorie B+ : 12 deelnemers


1 Huyghe Peter
2 ex aequo :

   Lampaert Philip
   Rogge Filip
4 Vandendorpe Jeffrey
5 Michels Pedro
6 Depreitere Kurt D
7 Popelier Danny
8 Rosseel Chris D
9 Castelein Bart
10 Verhofstadt Peter
11 Devulder Dario
12 Grymonpré Steven








Categorie C : 13 deelnemers


1 Lust Denis
2 Ampoorter Dirk
3 Decaesteker Patrick
4 Watteny Patrick
5 Lepoutre Ronny
6 Corneillie Gino
7 Serryn Anthony
8 Depreitere Danny
9 Vaneberg Mike
10 Theys Guy
11 Devisscher Rudy
12 Delgouffe Phil
13 Cauwelier Bruno






Categorie C+ : 10 deelnemers


1 Devos Rony
2 Timperman Elke D
3 Nobus Anja
4 Stevens Jean Louis
5 Harinck Rudy
6 Boerjan Marjolijn
7 Cocquyt Luc
8 Sarazijn Frans
9 Vandenbroucke Reggi
10 Deleersnyder Florent