zondag 28 augustus Roeselare Vierweg

 zondag 28 augustus Roeselare Vierweg



Categorie A : 64 deelnemers


1 Feys Dominique
2 Acket Jonas
3 Moerman Jens D
4 Markey Lucas
5 Boysen Sander D
6 Denys Michiel D
7 Claes Dries D
8 De Roose Alexander D
9 Depraetere Simon D
10 Vansteenkiste Goran D
11 Moerman Mathieu
12 Lepoutre Thomas
13 Vereecke Matteo D
14 Van Coppenolle Lars D
15 Plovie Tom D
16 Pysson Shane
17 Desmet Jani
18 Vanlokeren Arthur D
19 Laverge Maxim D
20 Roose Jarne
21 Holvoet Martijn D
22 Vanhoutteghem Vincent
23 Lepoutre Sam
24 Durant Céderic D
25 Quartier Kim D
26 Stragier Emiel D
27 Naert Stan
28 Legrand Wesley
29 Planckaert Jens D
30 Warot Tristan D
31 Borgoo Lowie
32 Vangampelaere Siebe D
33 Compernolle Mats
34 Lowyck Benjamin D
35 Van Eeckhout Frederik D
36 Bastiaen Fabian D
37 Deceuninck Thijs
38 Prat Steven D
39 Dheedene Yoric D
40 Vanderhaeghen Wouter D
41 Borry Kim D
42 Vanaudenaerde Jarne D
43 Verleyen Mauro D
44 Cannoot Yordi D
45 Jacobs Bjorn D
46 Deltomme Jordy
47 Debaere Giovanni
48 Bouqué Esli D
49 De Beck Gijsbrecht D
50 Degryse Tibo
51 Vandenbroucke Bjarne D
52 Vanwymelbeke Ruben D
53 Gouwy Goran
54 Decock Tijn D
55 Wolters Jens D


Opgave : 

Vansteenkiste Sybren  D

Degrave Sam  D

Vandenbroucke Brecht  D

Verhelle Rinys  D

Verbeure Ieben  D

Nowé Simon

Dequidt Frederik

Dequidt Christophe

Vansevenant Simon  D













































































































Categorie B : 20 deelnemers


1 De Clercq Gino
2 Verbeken Kurt D
3 Gidé Stijn
4 Lefever Nico
5 Jacob Pedro
6 Heyman Kurt
7 D'Hooghe Wim
8 Robberechts Frederik
9 Mortier Dave
10 Lietaert Alexander
11 Vandenbulcke Bruno D
12 Vlaeminck Dieter
13 Debaene Wim
14 Vansteenlandt Gregory
15 Vermaut Andy D
16 Lloonens Alexandre D
17 Deweerdt Gianni D


Opgave :

Huyghe Dieter  D

Tousseyn Kristof

Ferrest Stefaan












































Categorie B+ : 20 deelnemers


1 Eeckhout Niko D
2 Rogge Filip
3 Bourgeois Sylvain D
4 Vandendorpe Jeffrey
5 Verhofstadt Peter
6 Grymonpré Steven
7 Vanholsbeke Benny
8 Lampaert Philip
9 Van Handenhoven Jos
10 Van den abbeele Gunther D
11 De Lannoy Didier D
12 Belpaeme Mario D
13 Popelier Danny
14 Devulder Dario
15 Michels Pedro
16 Castelein Bart
17 Geets Frank D
18 Leys Koen D
19 Demaret Herve


Opgave :

Huyghe Peter






Categorie C : 15 deelnemers


1 Suys Frank
2 Pieters Joost D
3 Devisscher Rudy
4 Decaesteker Patrick
5 Cauwelier Bruno
6 Lust Denis
7 Serryn Anthony
8 Cogge Marc D
9 Depreitere Danny
10 Watteny Patrick
11 Coopman Ivan D
12 Vaneberg Mike
13 Debaets Johan


Opgave :

Lepoutre Ronny

Tummeleer Dirkck  D






Categorie C+ : 14 deelnemers


1 Van Gampelaere Guy
2 Harinck Rudy
3 Devos Rony
4 Vanpoucke Rik
5 Tas Helmuth
6 Deleersnyder Florent
7 Donaldson Andrew
8 Huyghe Johan
9 Cocquyt Luc
10 Ghekiere Magalie D
11 Vandenbroucke Reggi
12 Reubens Hendrick
13 Stevens Jean Louis
14 Delagrange Bart