zondag 25 september Rumbeke

 zondag 25 september Rumbeke

Kampioenschap Vlaanderen



Categorie A : 43 deelnemers


1 Vancauwenberghe Christophe D
2 Boysen Sander D
3 Markey Lucas
4 De Craemer Stijn D
5 Lepoutre Thomas

   Kampioen Vlaanderen
6 Callebaut Kevin D
7 De Bruyne Dylan D
8 Vermeiren Gianni D
9 Schuermans Robin
10 Devroye Kim
11 Moerman Jens D
12 Debaere Giovanni
13 Sandra Matthias
14 Dauw Jasper
15 Feys Dominique
16 Durant Céderic D
17 Stragier Emiel D
18 Alleman Juan D
19 Degryse Nick
20 Borgoo Lowie
21 Planckaert Jens D
22 Descamps Shane
23 Vandromme Ibe D
24 Denys Michiel D
25 Quartier Kim D
26 Huyghe Enzo D
27 Vanlokeren Arthur D
28 De Wispelaere Arno D
29 Lepoutre Sam
30 Deceuninck Thijs
31 Depoortere Ryan D
32 Popelier Josse
33 Vermeersch Pieter D
34 Lecroaert Théo D
35 Deltomme Jordy
36 Chamon Alexander D
37 Degryse Levi
38 Cattoor Yoshi
39 Van Coppenolle Lars D
40 Vantornout Klaas D
41 Brunel Cedric D
42 Desmet Jani


Opgave : 

Nowé Simon











































































































Categorie B : 25 deelnemers


1 Clercq Gino
2 Desimpelaere Kristof D
3 Lefever Nico
4 Van De Maele Stijn D
5 Gidé Stijn

   Kampioen Vlaanderen
6 Verbeken Kurt D
7 Huyghe Dieter D
8 Cottignies Vincent D
9 Vlaeminck Dieter
10 Sintubin Xavier
11 Jacob Pedro
12 Mortier Dave
13 Reyniers Bart
14 Tousseyn Kristof
15 Debaene Wim
16 Lietaert Alexander
17 Declercq Wouter D
18 Vandenbergh Wouter D
19 Lammertijn Stefaan
20 De Ketelaere Tom
21 Robberechts Frederik
22 D'Hooghe Wim
23 De Cabooter Kristof D


Opgave :

Ferrest Stefaan

Llones Alexandre  D















































Categorie B+ : 13 deelnemers


1 Vanholsbeke Benny

   Kampioen Vlaanderen
2 Lampaert Philip
3 Rogge Filip
4 Van de Abbeele Gunther D
5 Verhofstadt Peter
6 Edwards Jason D
7 Grymonpré Steven
8 Castelein Bart
9 Vandeginste Marc D
10 Van Handenhoven Jos
11 Reniers Kristof D
12 Vanderbuerie Mario D
13 Devulder Dario








Categorie C : 14 deelnemers


1 Ampoorter Dirk

   Kampioen Vlaanderen
2 Watteny Patrick
3 Decaesteker Patrick
4 Stewart Paul D
5 Depreitere Danny
6 Carpentier Nigel D
7 Vaneberg Mike
8 Debaets Johan
9 Cauwelier Bruno
10 Depuydt Dominique
11 Cogge Marc D
12 Devisscher Rudy


Opgave :

Lepoutre Ronny

Vertommen Marc  D






Categorie C+ : 10 deelnemers


1 Nobus Anja
2 Harinck Rudy

   Kampioen Vlaanderen
3 Tas Helmuth
4 Van Gampelaere Guy
5 Hickman Kevin D
6 Reubens Hendrick
7 Vandenbroucke Reggi
8 Stevens Jean Louis
9 Dubois Ruby D


Opgave :

Devos Rony