zondag 24 april Ingelmunster

zondag 24 april Ingelmunster



Categorie A : 45 deelnemers


1 Acket Jonas
2 Van Coppenolle Lars D
3 Callebaut Kevin D
4 Feys Dominique
5 Lepoutre Thomas
6 Dauw Jasper
7 Vanlokeren Arthur D
8 Slabinck Indiana
9 Moerman Jens D
10 Rommel Vincent D
11 Markey Lucas D
12 Wittouck Jaqomo D
13 Devroye Kim
14 Verhoeyen Brecht D
15 Tack Spencer D
16 Roels Michaël D
17 Carpentier Jari D
18 Degrijse Nick
19 De Roose Alexander D
20 Lefever Nico D
21 Desmet Jani
22 Lepoutre Sam
23 Ampe Jan
24 Vermeersch Pieter D
25 Popelier Josse
26 Bomeré Diego
27 Descamps Shane
28 Gouwy Goran D
29 Dequidt Christophe
30 Stevens Juhani
31 Vanthournout Brecht D
32 Depoortere Ryan D
33 Wyffels Sander D
34 Van Damme Maxim D
35 Deconinck Kenny D
36 Borgoo Lowie
37 Moerman Mathieu D
38 Vanslambrouck Senne
39 Goyens Laurens D
40 Vandenbulcke Ruben
41 Goeminne Lander
42 Dubron Jens D
43 Soenens Alessandro D
44 Cattoor Yoshi
45 Decock Jelle











































































































Categorie B : 22 deelnemers


1 Lefever Nico
2 Declercq Thierry
3 Verbeken Kurt D
4 Verwee Nico D
5 Tiers Pascale
6 Durant Claude
7 Jacob Pedro
8 Goudeseune Bart D
9 Neve Dimitry
10 Meurisse Dominiek
11 Robberechts Frederik
12 Bolsens Kris D
13 D'Hooghe Wim
14 Degryse Anthony D
15 Mortier Dave
16 Cael Wouter
17 Tousseyn Kristof
18 Decommere Steve D
19 Van Mosselvelde Peter
20 Ferrest Stefaan



Opgave :

De Clercq Gino

Cottignies Vincent  D












































Categorie B+ : 14 deelnemers


1 Lampaert Philip
2 De Bosscher Koen
3 Rogge Filip
4 Bobelijn Patrick D
5 Grymonpré Steven
6 Holding Ashley D
7 Michiels Pedro
8 Van Den Broeck Albin D
9 Devulder Dario
10 Popelier Danny
11 Castelein Bart
12 Devulder Annick



Opgave :

Vandendorpe Jeffrey

Vermet Giovanni  D






Categorie C : 13 deelnemers


1 Vanholsbeke Benny
2 Decaesteker Patrick
3 Cauwelier Bruno
4 Cogge Marc D
5 Ampoorter Dirk D
6 Debaets Johan
7 Watteny Patrick
8 Depreitere Danny
9 Serryn Anthony
10 Theys Guy
11 Devisscher Rudy
12 Delgouffe Phil
13 Lepoutre Ronny





Categorie C+ : 10 deelnemers


1 Durant Martin
2 Van Gampelaere Guy
3 Harinck Rudy
4 Boerjan Marjolijn
5 Tas Helmuth
6 Nobus Anja
7 Vyncke Wilfried
8 Delagrange Bart
9 Vandenbroucke Reggi
10 Depreitere Eddy