zondag 20 maart Oostrozebeke

zondag 20 maart  Oostrozebeke



Categorie A : 49 deelnemers


1 De Baene Tim D
2 Geurs Renzo D
3 Debuysere Wannes
4 Slabinck Indiana
5 Desmet Jani
6 Rommel Vincent D
7 Sabbe Enzo
8 Vandromme Ibe D
9 Scherrens Chris
10 De Rho Nicolay D
11 Ampe Jan
12 Vermet Joran D
13 Declercq Quinten D
14 Acket Jonas
15 Slabinck Anthony D
16 Dauw Jasper
17 Denys Michiel D
18 Vangheluwe Seppe
19 Planckaert Jens D
20 ? Jaqotwo Wittouck D
21 Baert Jochen
22 Vandewiele Gregory
23 Deceuninck Thijs
24 Lepoutre Sam
25 Deconinck Kevin D
26 Durant Céderic D
27 Van Eeckhout Frederik D
28 Pysson Shane
29 Verbeke Stijn D
30 Vanhoutteghem Vincent
31 De Rore Dries D
32 Roose Jarne
33 Boysen Sander D
34 Sandra Matthias
35 Naert Stan
36 De Jode Mitch
37 Depoortere Ryom D
38 Thoorens Matthias
39 Verbeure Ieben D
40 Dequidt Frederik
41 Declercq Thierry D
42 Devroye Kim
43 Moerman Mathieu D
44 Deltomme Jordy
45 Feys Dominique
46 Dewaele Jordy
47 Vandenborre Jonas D

Opgave :

Vandenbulcke Ruben

Follens Alexander  D











































































































Categorie B : 19 deelnemers


1 Declercq Thierry D
2 Van Rijckeghem Steven D
3 De Clercq Gino
4 Meurisse Dominiek
5 Vansteenlandt Gregory
6 Dehaemers Nicolas D
7 Neve Dimitry
8 Degryse Anthony D
9 Mortier Dave
10 Van Mosselvelde Peter
11 Jacob Pedro
12 Lammertijn Stefaan
13 Tousseyn Kristof
14 Cathelyn Youri D
15 Vlaeminck Dieter
16 Dierickx Ignace D
17 D'Hooghe Wim
18 Robberechts Frederik



Opgave :

Ferrest Stefaan












































Categorie B+ : 14 deelnemers


1 Van Handenhoven Jos
2 Devulder Annick
3 Rogge Filip
4 Lampaert Philip
5 Baert Franky D
6 Vandendorpe Jeffrey
7 Decock Jan
8 Devulder Dario
9 Michiels Pedro
10 Samaey Jan
11 Castelein Bart
12 Vermet Giovanni D
13 Huyghe Peter
14 Leys Koen D












Categorie C : 12 deelnemers


1 Vanholsbeke Benny
2 Watteny Patrick
3 Devisscher Rudy
4 Lust Denis
5 Boeve Jose
6 Depreitere Danny
7 Serryn Anthony
8 Cogge Marc D
9 Cauwelier Bruno
10 Coupillie Roland
11 Theys Guy
12 Lepoutre Ronny






Categorie C+ : 9 deelnemers


1 Vyncke Wilfried
2 Boerjan Marjolijn
3 Nobus Anja
4 Durant Martin
5 Harinck Rudy
6 Delangrage Bart
7 Stevens Jean Louis
8 Vandenbroucke Reggi
9 Depreitere Eddy