zon 1 augustus Rumbeke


zondag 1 augustus Rumbeke

Kampioenschap van Vlaanderen



Categorie A:44  deelnemers



1 Heylen Wannes D
2 Dauw Jasper Kampioen vlaanderen 
3 Blomme Lorenzo D
4 Schuermans Robin 2de
5 Feys Dominique 3de
6 Lepoutre Thomas
7 Langedock Mathieu
8 Vanderhaeghen Wouter D
9 Sabbe Enzo D
10 Debuyne Dylan D
11 De Rho Nicolay
12 Acket Jonas D
13 Vansielegem Lander
14 De Fauw Wouter D
15 Vansteenkiste Goran D
16 Debaere Giovanni
17 VanDerjeugdt Stijn D
18 Pysson Schane
19 Sherrens Chris
20 Marit Senne D
21 Vanheule Peter D
22 Vanhoornweder Bjorn
23 Vanhaesendonck Maarten
24 Gevaert Alois
25 Vansevenant Simon D
26 Goussey Maarten D
27 Neettesonne Thijs
28 Lepoutre Sam
29 Thoorens Mathias
30 Vanthourhout Dries D
31 Vanhaelewyn Xavier
32 Deceunick Thijs
33 Decherf Ward

35 Vanhoutteghem Vincent
36 Serpieters Keoma

OPGAVE

Chamon Thomas
Depoorter Youri
Peiren Dony
Vanlemberghe Bruno
Vanelslander Nick
De Backer pieter jan
Perneel Simon
Deltomme Jordy



































































































































































Categorie B:17  deelnemers



1 Verbeken Kurt D
2 Thiers Pascal Kampioen vlaanderen 
3 Declercq Thierry
4 D'Hooghe wim 2de
5 Ferrest Stefaan 3de
6 Grymonpre Steven
7 Dewannemacker Filp
8 Vandendorpe Jeffrey
9 Cael Wouter
10 Sintobin Avier
11 Lammertijn Stefaan
12 Vandenbulcke Tommy
13 Maertens Jurgen D
14 D'Haene Olivier D
15 Verhofstad PeterD
16 Vanheule Frank
17 Kaes Emmanuel





Categorie B+ 7 Deelnemers



1 Lampaert Philip Kampioen  
2 Rogge Filip 2de
3 DeBosscher Koen D
4 Devulder Dario3de
5 Decock jan
6 Popelier Danny 

opgave


7 Demarez Herve

7 Huyghe peter






Categorie C:+10  deelnemers


1 Vanpoucke Rik Kampioen v Westvlaande
2 Tas Helmuth D
3 Harinck Rudy 2de
4 Stevens Jean Louis 3de
5 Hunninck Paui
6 Hendrick Reubens D
7 Deleersijder Florent
8Vandenbroucke Reggi
9 Devos Rony
10Vandenheuvel Gilber


dames 

Nobus Anja






Categorie C:  deelnemers 




1 Vanholsbeke Benny kampioen v westvlaanderen 
2 Devisscher Rudy 2de
3 Nuyts Johan 3de
4 Corneillie Gino D
5 Boeve Jose 
6 Depreitere Danny
7 Lefevre Freddy
8 Cornette Freddy
9 Sarazijn Frans