zaterdag 23 juli Kortemark

 zaterdag 23 juli Kortemark



Categorie A : 38 deelnemers


1 Feys Dominique
2 Boussy Dylan D
3 Peiren Jani
4 Lepoutre Thomas
5 Vral Bart D
6 Dauw Jasper
7 Nowé Simon
8 Vandromme Ibe D
9 Vandekerckhove Enzo D
10 Denys Michiel D
11 Vermet Joran D
12 Ampe Jan
13 Durant Céderic D
14 Dierckens Arne D
15 Naert Stan
16 Lepoutre Sam
17 Debaere Giovanni
18 Tack Spencer D
19 Compernolle Mats
20 Vanhoorneweder Bjorn D
21 Deleye Brecht D
22 Cattoor Yoshi
23 Lievens Gregory D
24 Pysson Shane
25 Muylle Youri D
26 Dequidt Frederik
27 Sandra Matthias
28 Borgoo Lowie
29 Vanbelle Simon D
30 Locquet Ehrain D
31 Snoeck Mathias D
32 Goeminne Lander
33 Talleux Jean-Baptiste D
34 Desmet Jani

Opgave :

Bauters Bart  D

Van Damme Maxim  D

Dhondt Gianni  D

Six Birger  D













































































































Categorie B : 20 deelnemers


1 Lefever Nico
2 De Clercq Gino
3 Gidé Stijn
4 Mortier Dave
5 D'Hooghe Wim
6 Vansteenlandt Gregory
7 Vlaeminck Dieter
8 Sintubin Xavier
9 Tousseyn Kristof
10 Van Spitael Stephan D
11 Cathelyn Youri D
12 Barra Thomas D
13 Coppola Marco D
14 Opsomer Rik D
15 Robberechts Frederik
16 Goedeseune Nino D
17 Vandenbergh Wouter D
18 David Austin D
19 Kaes Emmanuel
20 Llonens Alexandre D












































Categorie B+ : 16 deelnemers


1 Rogge Filip
2 Soetaert Dion D
3 Vandendorpe Jeffrey
4 Vermet Giovanni D
5 Assez Marc D
6 Popelier Danny
7 Castelein Bart
8 Verhofstadt Peter
9 Rouze Erik D
10 Bates Andrew D
11 Kerkhof Stefaan D
12 Demaret Herve
13 Serryn Anthony


Opgave :

Joos Luc  D

Grymonpré Steven

Huyghe Peter








Categorie C : 16 deelnemers


1 Suys Frank
2 Vanholsbeke Benny
3 Vantomme Johan
4 Corneillie Gino
5 Devisscher Rudy
6 Cauwelier Bruno
7 Vandebuerie Mario D
8 Watteny Patrick
9 Crowe David D
10 Lepoutre Ronny
11 Decaesteker Patrick
12 Vaneberg Mike
13 Bolle Henk D
14 Depreitere Danny
15 Theys Guy
16 Lefevre Freddy






Categorie C+ : 16 deelnemers


1 Durant Martin
2 Van Gampelaere Guy
3 Huyghe Johan D
4 Devos Rony
5 Vanpoucke Rik
6 Donaldson Andrew
7 Deleersnyder Florent
8 Tas Helmuth
9 Sarazijn Frans
10 Nobus Anja
11 Stevens Jean Louis
12 Nobus Jasmira
13 Cocquyt Luc
14 Vandenbroucke Reggi
15 Teirlinck Willy D
16 Depreitere Eddy