zaterdag 20 augustus Sint-Denijs

 zaterdag 20 augustus Sint-Denijs



Categorie A : 43 deelnemers


1 Oliebos Jordy D
2 Desmet Jani
3 Vandromme Ibe D
4 Feys Dominique
5 Degrijse Nick
6 Quina Enzio D
7 Rommens Ewout D
8 Vandevyvere Gauthier D
9 Nowé Simon
10 Dequidt Frederik
11 Declercq Steven D
12 Vandeputte Jonas D
13 Thoorens Matthias
14 Boysen Sander D
15 Deleu Arnaud D
16 Verhelst Koen D
17 Vangampelaere Siebe D
18 Sabbe Enzo
19 Planckaert Jens D
20 Quartier Kim D
21 Prieels Robbe D
22 Deltomme Jordy
23 Dequidt Christophe
24 Demeyer Niels D
25 Compernolle Mats
26 Vandeplassche Charles D
27 Decaesteker Frederik D
28 Vansevenant Simon D
29 Degryse Levi
30 Heyse Timothy D
31 Debaere Giovanni
32 Hoorne Jelle D
33 Decock Jelle
34 Becquet Jordan D
35 Borgoo Lowie
36 Deslé Tim D
37 Vanderbusse Jens D


Opgave :

Planckaert Mathias  D

Vancoillie Remi  D

Pysson Shane

Neuville Nicolas  D

Buyl Maxim  D

Degryse Tibo











































































































Algemene uitslag B&B+


1 Lefever Nico

2 Rogge Filip

3 Decaesteker Frederik  D

4 Van De Maele Stijn  D

5 Buts Eddy  D

6 Reniers Kristof  D

7 Winandy Wim  D

8 Jacob Pedro

9 Gidé Stijn

10 Verhofstadt Peter

11 Vanholsbeke Benny

12 Mortier Dave

13 Vandendorpe Jeffrey

14 Soetaert Dion  D

15 De Volder Filip  D

16 De Ketelaere Tom

17 Vlaeminck Dieter  

18 Van Handenhoven Jos

19 Schollaert Carlo  D

20 Rabout Rudi 

21 Baert Franky  D

22 Huyghe Peter

23 Reyniers Bart

24 Schoonbaert Kristof  D

25 Depreitere Kurt  D

26 D'Hooghe Wim

27 Van Compernolle Marc  D

28 Rouze Erik  D

29 Opsomer Michael  D

30 Popelier Danny

31 Grymonpré Steven

32 Lefebvre Barry  D

33 Hanssens Fabien  D

34 De Cock Joeri  D


Opgave:

Devulder Dario

Van Acker Patrick  D

De Clercq Gino










































Categorie B : 15 deelnemers


1 Lefever Nico
2 Decaesteker Frederik D
3 Van De Maele Stijn D
4 Jacob Pedro
5 Gidé Stijn
6 Mortier Dave
7 De Ketelaere Tom
8 Vlaeminck Dieter
9 Reyniers Bart
10 Schoonbaert Kristof D
11 D'Hooghe Wim
12 Opsomer Michael D
13 De Cock Joeri D


Opgave :

Van Acker Patrick D

De Clercq Gino





Categorie B+ : 22 deelnemers


1 Rogge Filip
2 Buts Eddy D
3 Reniers Kristof D
4 Winandy Wim D
5 Verhofstadt Peter
6 Vanholsbeke Benny
7 Vandendorpe Jeffrey
8 Soetaert Dion D
9 De Volder Filip D
10 Van Handenhoven Jos
11 Schollaert Carlo D
12 Rabout Rudi
13 Baert Franky D
14 Huyghe Peter
15 Depreitere Kurt D
16 Van Compernolle Marc D
17 Rouze Erik D
18 Popelier Danny
19 Grymonpré Steven
20 Lefebvre Barry D
21 Hanssens Fabien D


Opgave :

Devulder Dario








Categorie C : 15 deelnemers


1 Ampoorter Dirk
2 Pieters Joost D
3 Watteny Patrick
4 Decaesteker Patrick
5 Depreitere Danny
6 Lepoutre Ronny
7 Debaets Johan
8 Devisscher Rudy
9 Vaneberg Mike
10 Serryn Anthony
11 Depuydt Dominique
12 Bolle Henk D
13 Theys Guy
14 Cauwelier Bruno
15 Delgouffe Phil






Categorie C+& dames : 11 deelnemers


1 Devos Rony
2 Nobus Anja
3 Harinck Rudy
4 Timperman Elke D
5 Stevens Jean Louis
6 Ghyselen Deborah
7 Huyghe Johan
8 Delagrange Bart
9 Gekiere Magalie D
10 Vandenbroucke Reggi


Opgave :

Sarazijn Frans