zaterdag 16 juli Langemark

 zaterdag 16 juli Langemark



Categorie A : 27 deelnemers


1 Feys Dominique
2 Lepoutre Thomas
3 Acket Jonas
4 Desmet Jani
5 Dauw Jasper
6 Degryse Levi
7 Markey Lucas
8 Degrijse Nick
9 Debaere Giovanni
10 Sabbe Arne D
11 Lepoutre Sam
12 Compernolle Mats
13 Huyghe Enzo D
14 Roszkicwicz Raphaël D
15 Naert Stan
16 Cattoor Yoshi
17 Heyse Timothy D
18 Borgoo Lowie
19 Laperre Christophe D
20 Warot Tristan D
21 Delva Viktor D
22 Lievens Gregory D
23 Stevens Juhani
24 De Jode Mitch
25 Goeminne Lander
26 Moerman Mathieu
27 Vanwymelbeke Ruben D














































































































Categorie B : 17 deelnemers


1 Lefever Nico
2 De Clercq Gino
3 Gidé Stijn
4 Vlaeminck Dieter
5 Neve Dimitry
6 Dumoulin Mirando D
7 Vansteenlandt Gregory
8 Jacob Pedro
9 Tousseyn Kristof
10 Goudeseune Bart D
11 Van der Moeren Kris D
12 Debaene Wim
13 Lammertijn Stefaan
14 D'Hooghe Wim
15 Druart Bart D
16 Van Spitael Stephan D
17 Lloonens Alexandre D












































Categorie B+ : 14 deelnemers


1 Rogge Filip
2 Van Handenhoven Jos
3 Popelier Danny
4 Grymonpré Steven
5 Huyghe Peter
6 Vandendorpe Jeffrey
7 Depreitere Kurt D
8 Soetaert Dion D
9 Vanhuele Frank
10 Michels Pedro
11 Castelein Bart
12 De Volder Filip D
13 Odent Stephane D
14 Warot Boris D






Categorie C : 14 deelnemers


1 Decaesteker Patrick
2 Vanholsbeke Benny
3 Suys Frank
4 Corneillie Gino
5 Depreitere Danny
6 Watteny Patrick
7 Cauwelier Bruno
8 Devisscher Rudy
9 Lust Denis
10 Vaneberg Mike
11 Lepoutre Ronny
12 Marien Marc
13 Delgouffe Phil


Opgave :

Depuydt Dominique






Categorie C+ : 18 deelnemers


1 Van Gampelaere Guy
2 Vanpoucke Rik
3 Devos Rony
4 Durant Martin
5 Nobus Anja
6 Tas Helmuth
7 Harinck Rudy
8 Deneef Naika D
9 Huyghe Johan D
10 Hunninck Paul D
11 Timperman Elke D
12 Delagrange Bart
13 Cocquyt Luc
14 Vandenberghen Freddy
15 Vandenbroucke Reggi
16 Tillaert Evy D
17 Boerjan Marjolijn


Opgave :

Deleersnyder  Florent