zaterdag 14 mei St.-Denijs

 zaterdag 14 mei St.-Denijs



Categorie A : 57 deelnemers


1 Acket Jonas
2 Vangheluwe Seppe
3 Oliebos Jordy D
4 Callebaut Kevin D
5 Verschuere Seppe D
6 Lepoutre Sam
7 Ampe Jan
8 Desmet Jani
9 Vanlokeren Arthur D
10 De Bruyne Dylan D
11 De Rho Nicolay D
12 Planckaert Mathias D
13 Verhelst Koen D
14 Dauw Jasper
15 Van Eeckhout Frederik D
16 Tack Spencer D
17 Gevaert Aloïs D
18 De Rore Dries D
19 Dequidt Frederik
20 Vincenzo Lumini D
21 Popelier Josse
22 Wuyts Sooi D
23 Waty Sil D
24 Lepla Jeroen D
25 Heyse Timothy D
26 Verhoeyen Brecht D
27 Couderé Matthias D
28 Botterberg Dylan D
29 Suina Enzio D
30 Vandeghinste Robbe D
31 Vandendriesshe Lucas D
32 Develter Sander D
33 Verhoeven Kevin D
34 De Leeuw Jelle D
35 Descamps Shane
36 Moerman Mathieu D
37 Buyl Maxim D
38 Regelbrugge Dylan D
39 Vervynck Peter D
40 Verleyen Mauro D
41 Vispoel Rubon D
42 Bomeré Diego
43 Devolder Jonathan D
44 Degrijse Nick
45 Rommel Vincent D
46 Vanderbeken Bjarne D
47 Lammens Laudelino D
48 Goemaere Ralf
49 Decock Jelle
50 Feys Dominique
51 Vermeersch Dieter D


Opgave :

Lammertyn Foeke  D

Van Laethem Keven  D

Bekaert Tim  D

Baute Bart  D

Vervacke Jaron  D

De Mey Hendrique  D











































































































Categorie B : 19 deelnemers


1 Lefever Nico
2 Declercq Thierry
3 Van Rijckeghem D
4 Durant Claude
5 Evers Vincent D
6 Vlaeminck Dieter
7 Lammertijn Stefaan
8 Neve Dimitry
9 Jacob Pedro
10 Van de Maele Stijn D
11 Butler Paul D
12 Cael Wouter
13 De Clercq Gino
14 Van Den Broeck Alain D
15 D'Hooghe Wim
16 Robberechts Frederik
17 Parker Chris D
18 Wauters Gert D
19 Ferrest Stefaan












































Categorie B+ : 17 deelnemers


1 Wandels Youri D
2 Smet Guy D
3 De Beer Tom D
4 De Wannemaeker Filip D
5 Grymonpré Steven
6 Rabout Rudi
7 Schollaert Carlo D
8 Oliebos Koen D
9 Michiels Pedro
10 Popelier Danny
11 Pintens Noël D
12 Goossens Alex D
13 Verhofstadt Peter
14 Devulder Dario
15 Leys Koen D
16 Rogge Filip
17 Odent Stephane D






Categorie C : 18 deelnemers


1 Vanholsbeke Benny
2 Van de Velde Gwen D
3 Decaesteker Patrick
4 Stockman Ruddy D
5 Corneillie Gino
6 Suys Frank
7 Pieters Joost D
8 Watteny Patrick
9 Serryn Anthony
10 Depreitere Danny
11 Vantomme Johan
12 Lust Denis
13 Debaets Johan
14 Cauwelier Bruno
15 Theys Guy
16 Van Lierde Hans
17 Devisscher Rudy
18 Delgouffe Phil






Categorie C+ : 10 deelnemers


1 Van Gampelaere Guy
2 Harinck Rudy
3 Vanpoucke Rik
4 Tas Helmuth
5 Wauters Jean-Pierre
6 Deleersnyder Florent
7 Nobus Anja
8 Stevens Jean Louis
9 Dalvine Shana D
10 Van Meenen Willy