zaterdag 12 maart Alveringem

zaterdag 12 maart  Alveringem



Categorie A : 56 deelnemers


1 Van Compernolle Lars D
2 Acket Jonas
3 Van Der Jeugdt Stijn D
4 Lepoutre Thomas
5 Vandromme Ibe D
6 Desmet Jani
7 Slabinck Anthony D
8 Pysson Shane
9 Holvoet Mattys D
10 Cavey Vincent
11 Debuysere Wannes D
12 Slabinck Indiana
13 Verbeke Cedric D
14 Dequidt Frederik
15 Scherrens Chris
16 Compernolle Mats
17 Goussey Maarten
18 Van Renterghem Jhannick D
19 Naert Stan
20 Geernaert Thomas D
21 De Wispelaere Arno D
22 Lepoutre Sam
23 Geernaert Joachim D
24 Lowijck Benjamin D
25 Moerman Mathieu D
26 Couderé Matthias D
27 Vervynck Peter D
28 Vandebroele Tom D
29 Nowé Simon
30 Decock Jelle
31 Sabbe Enzo
32 Stevens Juhani
33 Feys Dominique
34 Boysen Sander D
35 Taleux Jean-Baptiste D
36 Dauw Jasper
37 Denijs Michiel D
38 Samoy Ilian D
39 Derycke Robin D
40 Roose Jarne
41 Vanhoutteghem Vincent
42 Thoorens Matthias
43 Dequidt Christophe
44 Depoorter Youri
45 Durant Céderic D
46 RegelbruggeDylan D
47 Goderis Maarten D
48 Declercq Miquel D
49 Cattoor Yoshi
50 Demeersseman Bert
51 Dubbelaere Andy D
52 Bollenberg Keanu D
53 Van Wesmael Jarie D


Opgave :

Ampe Jan

Baert Jochen

Clincke Louis  D











































































































Categorie B : 17 deelnemers


1 Declercq Thierry D
2 De Clercq Gino
3 Tiers Pascale
4 Cottignies Vincent D
5 Jacob Pedro
6 Jonckheere Bart
7 D'Hooghe Wim
8 Tousseyn Kristof
9 Ferrest Stefaan
10 Lammertijn Stefaan
11 Vlaeminck Dieter D
12 Robberechts Frederik
13 Mortier Dave
14 Vansteenlandt Gregory D
15 Degrijse Anthony D


Opgave :

Legrand Wesley

Dierickx Ignace  D












































Categorie B+ : 15 deelnemers


1 De Bosscher Koen
2 Rogge Filip
3 Huyghe Peter
4 Devulder Annick
5 Verhofstadt Peter
6 Michiels Pedro
7 Roobroeck Dirk D
8 Rabout Rudi
9 Devulder Dario
10 Vandendorpe Jeffrey
11 Popelier Danny
12 Decock Jan
13 Samaey Jan
14 Castelein Bart


Opgave :

Van Handenhoven Jos






Categorie C : 12 deelnemers


1 Vanholsbeke Benny
2 Lepoutre Ronny
3 Devisscher Rudy
4 Watteny Patrick
5 Decaesteker Patrick
6 Lust Denis
7 Vandeburie Mario D
8 Debaets Johan
9 Theys Guy
10 Cauwelier Bruno
11 Delgouffe Phil
12 Bamelis Luc D





Categorie C+ : 14 deelnemrs


1 Durant Martin
2 Vanpoucke Rik
3 Devos Rony
4 Vyncke Wilfried
5 Nobus Anja
6 Delangrage Bart
7 Nuyts Johan
8 Wauters Jean-Pierre D
9 Boerjan Marjolijn
10 Nobus Jasnira
11 Stevens Jean Louis
12 Depreitere Eddy
13 Vandenbroucke Reggi


Opgave :

Vandenheuvel Gilbert