zat 7 maart Kortemark Edewalle

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 9 Maart Edewalle Kortemark

Cat. A: 75 deelnemers



1Tyteca Koen

2De Wispelaere D

3verscheure seppe D

4Slabbinck Indiana D

5Vangheluwe Seppe 

6Van Der Jeught Stijn D

7Verbeuren Hakim D

8dauw jasper 

9Holvoet mattijs D

10Desmet Jani

11Barbier Davy 

12Ryelandt Bryan D

13Lodewych Thijs

 14Sonneville Jarno

15Devroye Kim

16Desmet stijn

17Feys dominique 

18Lepoutre Tomas D

19Hooijmans Leonard 

20Van Vlierberghe Gregory D 21Sabbe Enzo D

22Grootaert Jelle D

23Declercq Miquel

24Langedock Mathieu

25Vansieleghem Lander

26Chamon Thomas

27Acket Jonas D

28Moerman mathieu D

29Vanhoutteghem Vincent

30Dequidt Frederik

31Scherrens Chris

32Logghe Laurens

33Vandewiele Gregory

34Pysson Shane

35Geernaert Joachim D


37Goemaere Guillaume D

38Cavey Laurens

39Semerano Kevin D

40Lepoutre Sam

41Crombez tijs D

42Degrijse Nick

43Dcleir Gianni

44Geernaert Thomas D

45Serpieters Keoma

46Vanhille Xavier

47Deceuninck Thys

48dumolin mirando

49 Sonneville Jarno 

50Tiers pascal D

50Coudeville Laurens D

51Vanaudenaerde Jarne 52Dobbelaere frederik D

54Degrijse LevI

i55Cavey Vincent

56Volckaert Bjorn D

57Quartier Francis D

58Declercq Miquel

59Cools Gilles

60Thoorens Matthias

61Vanhaelewyn Xavier D

62Vanwynsberghe Kristof D

63Dewaele Jerome D

64Dobbelaere Andy D

65Van Elslander Nick D

66Verhiest Christophe

67Volbrecht Dennie

68Borgoo Lowie

69lagrou Ayron D



OPGAVE 


129

44 cattoo yoshi

123

135

141

Cat. B: 19 deelnemers



1Wandels Youri D

2Declercq Thierry

3Peys Peter

4De Vlieger Sven

5 Calluy  Tom 

6Cael Wouter 

7Robberechts Frederik

8Jacob Pedro D

9David Stefaan

10Vandendorpe Jeffrey

11Lammertijn Stefaan

12D'Hooghe Wi

13Gymonpre Steven

14Ferrest Stefa


15Verquain Pascal

16Van Wayenberg Randy D

17 versieren pedro 


opgave 


Tousseyn Kristof 

Leys Koen 






























































Cat. B+:  16  deelnemers



1Decock Erik

2Huyghe Peter

3Primo Gino

4Rogge Filip

5Bertier Rudy

6Decock Jan

7Devulder Annick

8Roose Geert

9Popelier Danny

10Strubbe Marnix

11Castelein Bart

12Lepoutre Ronny D

13 Vantomme Johan

14Boussauw Danny

15Cauwelier Bruno 

16Denys Francis D





opgave 


























































Cat C:14 Deelnemers


1Durant Martin

2Hoornaert Glenn

3Decaestecker Patrick

 4Devisscher Rudy

5Catteuw Hedwig

6Nuyts Johan

7Verlinde Luc

9Devos Ronny

10Campe Luc

11Boeve Jose

12Delgouffe Phil

13Cogge Marc D

14Vandenbroucke Reggi



cat C+ 4 Deelnemers 




1Harinck Rudy

2De Regge Willy

3Depreitere Eddy

4Meheus Luc



cat Dames 


1Nobus Anja

2Hoste Peggy 

3Boerjan Marijolein 

4Vervaet Sarah

5Vansreenkiste Anthenia





























































PAANDERSTRAAT 102   8760 Meulebeke  - gsm 0473/910971 - tel 051/488381     - Mail  : ovwf@live.be