zat 24 juli Roeselare


Zaterdag 24 juli Roeselare De Ruiter



Categorie A: 42 deelnemers



1 Verbeuren Hadim D
2 Schuermans Robin
3 Spysschaerts Anthony D
4 Lepoutre Thomas
5 Deschamp Joris D
6 Blomme Laurenzo D
7 Vangheluwe Seppe
8 Sherrens Chris
9 Follens Alexander D
10 Delbaere Thijs D
11 Moerman Mathieu
12 Denys Michiel
13 Sabbe Arne D
14 Goussey Maartens D
15 Lepoutre Sam
16 Steyaert Bjorn D
17 Dauw Jasper
18 Slabinck Anthony D
19 Debaere Giovanni
20 Steyaert Thomas D
21 Deceunick Thijs
22 Cattoor Yoshi
23 Devroye Kim
24 Pattijn Jamie D
25 Vanheule Pieter D
26 Thoorens Mathias
27 Boysen Sander
28 Lowijck Benjamin D
29 Laurijssen Brent D
30 Durieu Steven D
31 Desmet Jani
32 Vandenbrouck Tom D
33 Vansevenant Simon D
34 Perneel Simon D
35 Borgoo Lowie
36 Vanassche Gilles D
37 Vandewiele Gregorie
38 Vandenbulcke Ruben

opgave 
 

Pysson Shane 

vanhee Arne
Cottenier Mike

Gevaert Alios



















































































































































Categorie B: 20 deelnemers

1 Smet Guy B
2 Debeer Tom B
3 Verhofstad Peter B
4 Jacob Pedro
5 Grymonpre Steven
6 D'Hooghe wim
7 Dewannemacker Filp
8 Vandendorpe Jeffrey
9 VanEyck Tom B
10 Robberechts Frederick
11 Vanheule Frank
12 Ferrest Stefaan
13 Cael Wouter
14 Michiels Pedro
15 Vandenbulcke Tommy
16 Deweerdt Gianni B
17 Verqian Pascal B
18 Braeckevelt Bert B
19 Kaes Emannuel D B
20 Vanhuysse Nicolas B


















Categorie B+5:  deelnemers


1 Smet Guy B
2 Debeer Tom B
3 Verhofstad Peter B
4 Jacob Pedro
5 Grymonpre Steven
6 D'Hooghe wim
7 Dewannemacker Filp
8 Vandendorpe Jeffrey
9 VanEyck Tom B
10 Robberechts Frederick
11 Vanheule Frank
12 Ferrest Stefaan
13 Cael Wouter
14 Michiels Pedro
15 Vandenbulcke Tommy
16 Deweerdt Gianni B
17 Verqian Pascal B
18 Braeckevelt Bert B
19 Kaes Emannuel D B
20 Vanhuysse Nicolas B









Categorie C:+7  deelnemers


1 VanGampelare Guy C+
2 Vanpoucke Rik
3 Stevens Jean Louis
4 Wauters Jean Piere
5 Vandenbroucke Reggi
6 Deleersijder Florent
7 Vandenheuvel Gilbert


Dames 

Nobus Anja 






Categorie C:11  deelnemers 



1 Decaestecker Patrick
2 Vanholsbeke Benny
3 Deus Leon C +
4 Nuyts Johan
5 Devisscher Rudy
6 Hoornaert Glenn
7 Lefevre Freddy
8 Watteny Patrick
9 Boeve Jose
10 Corneillie Gino C
11 Cauwelier Bruno