zat 3 juli Passendale Mosselmarkt

zaterdag 3 juli Passendale Mosselmarkt



Categorie B:13   deelnemers



1 Wandels Youry D B
2 Thiers Pascal
3 Stievenaert Fredric D B
4 Declercq Thierry
5 Devlieger Sven
6 Jacob Pedro
7 Dewaegemacker Filip D B
8 Cael Wouter
9 Vandendorpe Jeffrey
10 Vanesbroeck Sven D B
11 Depreitere Steven D B
12 Smet GUY D B
13 Robberechts Frederick
14 D'Hooghe wim
15 Deseure Jurgen
16 VanRyckeghem Steven D B
17 Eeckhout Pascal D B
18 Lammertijn Stefaan


opgave 













































Categorie A:51  deelnemers



1 Lepoutre Thomas
2 Obilis Jordy D
3 Vanhoornweder Bjorn
4 Slabinck Indiana
5 Schuermans Robin
6 Demeersseman Bert
7 Desmet Jani
8 Deschamp Joris D
9 Thoorens Mathias
10 De Rho Nicolay
11 Degrijse Nick
12 Naert Stan D
13 Boysen Sander
14 Goussey Maarten D
15 Dcherf Wart D
16 Steyaert Thomas D
17 DeCuller Jens D
18 Denys Michiel
19 Bouttelgier Axel
20 Dauw Jasper
21 Desmet Stijn
22 Lepoutre Sam
23 Holvoet Martys D
24 Declercq Steven
25 Feys Dominique
26 Devroye Kim
27 Beke Kristof D
28 Degrijse Levi
29 Decock Tijn D
30 Vandromme Ibe
31 Vanhaelewyn Xavier
32 Popelier Josse
33 Vanhaelewijn Xavier
34 Deceunick Thijs
35 Legrand Wesley
36 Tyteca Koen
37 Slabinck Anthony D
38 Haerijnck Davink D
39 Debaere Giovanni
40 Durant Claude D
41Vanhouttegem Vincent 
42 Depotter Kjelle D
43 Depoorter Youri
44 Lietaert Alexander
45 Vansevenant Simon D
46 Durieu Steven D
47 Debackere Pieter Jan
48 Vervaecke Jaron D
49 Durant Cederick
50 Bleuze Kenny D

opgave 

Vansieleghem Jasper























































































































Categorie B+14:  deelnemers

1 Decock Erik
2 Primo Gino
3 wytinck Luc A B+
4 Roobroeck Dirk D B+
5 Decock jan
6 Popelier Danny
7 Bourgoeau Sylvain D B+
8 De bosscher Koen D B+
9 Huyghe Peter
10 PERNEEL ferdy D B+
11 Devulder Dario
12 Bertier Rudy
13 Vandenburie Mario D B+
14 Rabout Rudi D B+




Categorie C:  11  deelnemers

1 Vanholsbeke Benny
2 Durant Martin D C
3 Deuss Leon D C
4 Decaestecker Patrick
5 Devisscher Rudy
6 Cauwelier Bruno
7 Watteny Patrick
8 Theys Guy
9 Verlinde Luc
10 Delgouffe Phil
11 Hoornaert Glenn





Categorie C+: 10 Deelnemers



1 Harinck Rudy
2 Vanpoucke Rik
3 Stevens Jean Louis
4 Wauters Jean Piere
5 Passanante Francois D C+
6 Vyncke Wilfried
7 Geert Chris D C+
8 Campe Luc
9 Vandenbroucke Reggi
10 Vandenheuvel Gilbert


DAMES 


Nobus Anja

Leenknecht Liliane