vrijdag 12 agustus Zedelgem - Kampioenschap België

 vrijdag 12 augustus Zedelgem

Kampioenschap van België



Categorie A : 99 deelnemers


1 Vermet Joran D
2 Peiren Jani
3 Slabinck Indiana
4 Van Der Trappen Bert D
5 Van Ruymbeke Thieme D
6 Desmet Jani -

   Kampioen van België A
7 Acket Jonas
8 Dauw Jasper
9 Taveirne Anthony D
10 Feys Dominique
11 Vandekerckhove Enzo D
12 Van Oost Kim D
13 Van Coppenolle Lars D
14 Depraetere Simon D
15 Van der Jeught Stijn D
16 Vandenbroele Tom D
17 Claes Dries D
18 Vandevyvere Gauthier D
19 Reybrouck Jonas D
20 Vermeersch Pieter D
21 Planckaert Jens D
22 Lepoutre Sam
23 Markey Lucas
24 Huyghe Enzo D
25 Vanden Broucke Glenn D
26 Quartier Kim D
27 Plovie Tom D
28 Durant Claude
29 Vercruysse Jan D
30 Ranson Dominiek D
31 Beauprez Tom D
32 Crop Maarten D
33 Crop Ruben D
34 Naeyaert Michael D
35 Stragier Emiel D
36 Verhelle Rinus D
37 Lowyck Benjamin D
38 Schutyser Simon D
39 Degrijse Nick
40 Claeys Mathieu D
41 Vansieleghem Lander D
42 Holvoet Mattijs D
43 Dheedene Joric D
44 Borgoo Lowie
45 Stevens Juhani
46 Paermentier Michiel D
47 Vantuyckom Nicolas D
48 Moerman Mathieu
49 Van Vlierberghe Gregory D
50 Velghe Thibaut D
51 Knockaert Didier D
52 Deceuninck Thijs
53 Vangampelaere Siebe D
54 Thoorens Matthias
55 De Craemer Baptist D
56 Popelier Josse
57 De Fauw Wouter D
58 De Coninck Guillaume D
59 Maene Kevin D
60 Chamon Thomas D
61 Declercq Steven D
62 Rosseel David D
63 De Wispelaere Arno D
64 Defevere Carl D
65 Pysson Shane
66 De Muynck Pieter-Jan D
67 Denys Michiel D
68 Goeminne Lander
69 Devroye Kim
70 Planckaert Mathias D
71 Brunel Cedric D
72 Cattoor Yoshi
73 Lagae Korneel D
74 Debaere Giovanni
75 Pottier Mike D
76 Vermeersch Robby D
77 Vansevenant Simon D
78 Trenson Jan D
79 Casteleyn Piet D
80 Dequidt Christophe
81 Van Wesemael Jacie D
82 Bastiaen Fabian D
83 De Beck Gijsbrecht D
84 Santens Jeroen D
85 Vandewiele Gregory


Opgave :

De Waele Niels  D

Bogaert Mike  D

Decloedt Aaron  D

Lepoutre Thomas

Vermet Giovanni  D

Vanlerberghe Bruno  D

Degryse Tibo

Slabbinck Melvin  D

Dequidt Frederik

Scherrens Chris

Vanhee Nicky  D

Boussy Dylan  D

Moerman Sam  D

Mahieu Olivier  D









































































































Categorie B : 23 deelnemers


1 Alonso Alexander D
2 Decaesteker Frederik D
3 Lefever Nico - 

   Kampioen van België B
4 Opsomer Rik D
5 Gidé Stijn
6 Mortier Dave
7 Schoonbaert Kristof D
8 Vlaeminck Dieter
9 Jonckheere Bart
10 Franco Mike D
11 Dobbelaere Frederik D
12 Vankerschaver Hans D
13 Dumarey Gianni D
14 Sintubin Xavier
15 Lammertijn Stefaan
16 Neve Dimitry
17 D'Hooghe Wim
18 De Clercq Gino
19 De Cabooter Kristof D
20 Robberechts Frederik
21 Deweerdt Gianni D
22 Jacob Pedro

Opgave :

Ferrest Stefaan












































Categorie B+ : 15 deelnemers


1 Huyghe Peter - 

   Kampioen van België B+
2 Vandendorpe Jeffrey
3 Lampaert Philip
4 Vanhuele Frank
5 Grymonpré Steven
6 Popelier Danny
7 Van Handenhoven Jos
8 Depreitere Kurt D
9 Rouze Erik D
10 Michels Pedro
11 Demaret Herve
12 Verhofstadt Peter
13 Devulder Dario
14 Vancoppenolle Kurt D


Opgave :

Rogge Filip (valpartij)








Categorie C : 16 deelnemers


1 Suys Frank -

   Kampioen van België C
2 Decaesteker Patrick
3 Corneillie Gino
4 Ampoorter Dirk
5 Lust Denis
6 Serryn Anthony
7 Vanslembrouck Ludwig D
8 Depreitere Danny
9 Lepoutre Ronny
10 Devisscher Rudy
11 Delgouffe Phil
12 Watteny Patrick
13 Vantomme Johan
14 Theys Guy
15 Stewart Paul D
16 Cauwelier Bruno






Categorie C+ : 15 deelnemers


1 Van Gampelaere Guy -

   Kampioen van België C+
2 Devos Rony
3 Timperman Elke D
4 Tas Helmuth
5 Nobus Anja -

   Kampioen van België Dames
6 Boerjan Marjolijn
7 Harinck Rudy
8 Stevens Jean Louis
9 Hickman Kevin D
10 Nobus Jasmira
11 Sarazijn Frans
12 Vandenberghen Freddy
13 Huyghe Johan
14 Vandenbroucke Reggi
15 Donaldson Andrew