vrijdag 1 juli Beernem

 vrijdag 1 juli Beernem



Categorie A : 43 deelnemers


1 Desmet Jani
2 Acket Jonas
3 Lepoutre Thomas
4 Feys Dominique
5 Dequidt Frederik
6 Van Der Trappen Bert D
7 De Baets Kristof D
8 Pysson Shane
9 Steyaert Bjorn D
10 Demeersseman Bert
11 Lepoutre Sam
12 De Vlieger Jonas D
13 Vandenbroele Tom D
14 Vanderhaeghen Wouter D
15 Declercq Steven D
16 Denys Michiel D
17 Viaene Cedric D
18 Geulaert Aloïs D
19 Sandra Matthias
20 Naeyaert Michael D
21 Nowé Simon
22 Devoet Jonas D
23 Dumolin Colin D
24 Forton Wietse D
25 Martens Björn D
26 De Coninck Guillaume D
27 Lowyck Benjamin D
28 Degryse Levi
29 Deltomme Jordy
30 Brunel Cedric D
31 De Muynck Pieter-Jan D
32 Stevens Juhani
33 Vansevenant Simon D
34 Waty Sil D


Opgave :

De Weirdt Jens  D

Borgoo Lowie

Declercq Niels  D

Rogiers Gregory  D

Demuynck Gillian  D

Decock Jelle

Verschaeve Jacob  D

Vandewiele Gregory

Vanhee Arne  D














































































































Categorie B : 17 deelnemers


1 De Clercq Gino
2 Lefever Nico
3 Gidé Stijn
4 Dehaemers Nicolas
5 Evers Vincent D
6 Jacob Pedro
7 Mortier Dave
8 De Beyter Giovanni D
9 D'Hooghe Wim
10 Dewinter Dimitri D
11 Schoonbaert Kristof D
12 De Ketelaere Tom
13 Lammertijn Stefaan
14 Degryse Anthony D
15 Vandenbulcke Nesten D
16 Cottignies Vincent D


Opgave :

Kaes Emmanuel












































Categorie B+ : 12 deelnemers


1 Rogge Filip
2 Lampaert Philip
3 Verhofstadt Peter
4 Grymonpré Steven
5 Van den Abbeele Gunther D
6 Popelier Danny
7 Van Handenhoven Jos
8 Michels Pedro
9 Logier Christophe D
10 Castelein Bart
11 Huyghe Peter
12 Devulder Dario






Categorie C : 17 deelnemers


1 Depuydt Dominique
2 Vanholsbeke Benny
3 Cauwelier Bruno
4 Vantomme Johan
5 Decaesteker Patrick
6 Suys Frank
7 Watteny Patrick
8 Lust Denis
9 Devisscher Rudy
10 Cogge Marc D
11 Wille Rudi D
12 Vandebuerie Mario D
13 Depreitere Danny
14 Serryn Anthony
15 Philip Wilkins D
16 Debaets Johan
17 Lepoutre Ronny






Categorie C+ : 15 deelnemers


1 Devos Rony
2 Harinck Rudy
3 Durant Martin
4 Nobus Anja
5 Tas Helmuth
6 Hickman Kevin D
7 Rutherland James D
8 Donaldson Andrew D
9 Vandenbroucke Reggi
10 Brodbent David D
11 Sarazijn Frans
12 Stevens Jean Louis
13 De Naeghel Jozef D
14 Reubens Hendrick
15 Boerjan Marjolijn