vr 30 juli Beernem


vrijdag 30 juli Beernem



Categorie A: 74 deelnemers




1 Verscheure Seppe
2 Spysschaert Anthony
3 Rommel Vincent
4 Blomme Lorenzo
5 Lepoutre Thomas
6 Vanhecke Pieter
7 Slabinck Indiana
8 Commeyne Steffen
9 Taverne Anthony
10 Claes Dries
11 Schuermans Robin
12 Sherrens Chris

14 De Meydts Sven
15 Goussey Maarten
16 De Rho Nicolay
17 Sabbe Enzo
18 Slabinck Anthony
19 Jonckheere Michael
20 Steyaert Thomas
21 Denys Michiel
22 Naeyaert Michael D
23 De Wispelaere Nano
24 Degrijse Levi
25 De Fauw Wouter
26 Feys Dominique
27 Lammens Landelino
28 Langedock Mathieu
29 Acket Jonas
30 Van Hyfte Tom
31 Viane Florian
32 Decherf Ward
33 Martens Bjorn

35 Borgoo Louwie
36 Perrein Jani D
37 Thoorens Mathias
38 Van Acker Patrick
39 Henkens Jelle

41 De Ketelvoder Arne
42 Lowijck Benjamin
43 Selders Mathieu
44 Brunel Cedric
45 Lepoutre Sam
46 Staelens Dieter
47 De Beck Gusbrecht D
48 Debackere Pieter Jan

50 Bomere Diego

52 Gevaert Alois
53 Vercruyce Pieter
54 Serpieters Keoma
55 Dejaeger Arno
56 Dobbelaere Frederik
57 Anseeuw Roman
58 Vanhaelewyn Xavier
59 Vanlerberghe Bruno D
60 Vansevenant Simon

62 Vantorre Vincent


opgave


Desmet Jani 

Sels Jasper

Vandevelde Frededrick

Debaere Giovanni

Pysson Schane

Verbeke Cedric

Wille Axel 

andere nr s niet zichtbaar of geen kaderplaatje 

















































































































































Categorie B: 15 deelnemers




1 Declercq Thierry
2 Devlieger Sven
3 Grymonpre Steven
4 VanRyckeghem Steven D+
5 Vandendorpe Jeffrey
6 D'Hooghe wim
7 Ferrest Stefaan
8 Dewinter Dimitri D B+
9 Sintobin Avier
10 Dewannemacker Filp
11 Verhofstadt Peter D B+
12 Cael Wouter
13 Michiels Pedro
14 WautersGert DB+
15 DeVos Pascal D B+












Categorie B+:11  deelnemers




1 Lampaert Philip
2 Van Uffel Wim B+
3 Rogge Filip
4 Decock jan
5 Primo Gino
6 Devulder Dario
7 Popelier Danny
8 Knockaert Didier B +
9 Lepoutre Ronnie B+
10 Dekeerle Dirk B+

opgave  Diederick Ampe  val



Categorie C:+10  deelnemers



1 Vangampelaere Guy
2 Tas Helmut
3 Vanpoucke Rik
4 Deleersijder Florent
5 Devos Rony
6 Hunninck Paui
7 Stevens Jean Louis
8 Reubens Hendrick D+
9 Harinck Rudy







Categorie C:13  deelnemers 



1 Vanholsbeke Benny
2 Deus Leon DC
3 Nuyts Johan
4 De Baets Johan
5 Devisscher Rudy
6 Boeve Jose
7 Depreitere Danny
8 Lefevre Freddy
9 Theys Guy
10 Vandepoele Arnold D C
11 Cornette Freddy
12 Sarazijn Frans
13 Hoornaert Glenn