maandag 18 april Zwevezele Zeswege

maandag 18 april Zwevezele Zeswege



Categorie A : 65 deelnemers


1 Slabinck Indiana
2 Acket Jonas
3 Vermet Joran D
4 Rommel Vincent D
5 Feys Dominique
6 Moerman Jens D
7 Van der jeugt Stijn D
8 Van Coppenolle Lars D
9 Schuermans Robin
10 Vandromme Ibe D
11 Markey Lucas D
12 Dauw Jasper
13 Lepoutre Sam
14 Devroye Kim
15 De Muynck Pieter-Jan D
16 Nowé Simon
17 Van der Trappen Bert D
18 Holvoet Mattijs D
19 De Meydts Sven D
20 Lepoutre Thomas
21 Scherrens Chris
22 Roels Michaël D
23 De Fauw Wouter D
24 De Rore Dries D
25 Sabbe Enzo
26 Vanhoutteghem Vincent
27 Van Laethem Keven D
28 nr. niet leesbaar !!!
29 Vantorre Vincent D
30 Sandra Matthias
31 Gouwy Goran D
32 Bekaert Tim D
33 Deceuninck Thijs
34 Boysen Sander D
35 Naert Stan
36 Catteeuw Christof D
37 Denys Michiel D
38 Vincenzo Lumini D
39 Cattoor Yoshi
40 Neetesonne Thys
41 Verhoeyen Brecht D
42 Moerman Mathieu D
43 Smet Guy D
44 Planckaert Mathias D
45 Pysson Shane
46 Goemaere Ralf
47 Deltomme Jordy
48 Desmet Jani
49 Bomeré Diego
50 Dequidt Christophe
51 Verschaeve Dieter D
52 Goeminne Lander
53 Vermet Giovanni D
54 Van Wesemael Jacie D
55 Stevens Juhani


Opgave : 

Debuysere Wannes

De Jode Mitch

Vanlerberghe Bruno  D

Depoorter Youri

Deconinck Kevin  D

Vandewiele Gregory

Follet Dries  D

Vandendriessche Lucas  D

Lauwereys Tiebbe  D

Neuville Nicolas  D

Dequidt Frederik












































































































Categorie B : 29 deelnemers


1 Lefever Nico
2 Forton Witse D
3 De Clercq Gino
4 Meurisse Dominiek
5 Durant Claude
6 Declercq Thierry
7 Makelberge Wim D
8 De Wolf Pascal D
9 Neve Dimitry
10 Ferrest Stefaan
11 Claeys Kurt D
12 Vanbraeken Wim D
13 Vlaeminck Dieter
14 Dehaemers Nicolas
15 Bolsens Kris D
16 Jacob Pedro
17 Lammertijn Stefaan
18 Berrevoets Tom D
19 Mortier Dave
20 Tiers Pascale
21 Legrand Wesley
22 Arena Lorenzo
23 Cael Wouter
24 D'Hooghe Wim
25 Robberechts Frederik
26 Cathilyn Youri D
27 Boudry Pedro D



Opgave :

Tousseyn Kristof

Reyniers Bart







































Categorie B+ : 17 deelnemers


1 Lampaert Philip
2 Rogge Filip
3 Smet Guy D
4 Dryepont Peter D
5 Buts Eddy D
6 Popelier Danny
7 Van Handenhoven Jos
8 Devulder Annick
9 Vandendorpe Jeffrey
10 Vanhuele Frank
11 Grimmonpré Steven D
12 Michiels Pedro
13 Devulder Dario
14 Castelein Bart
15 Odent Stéphane D


Opgave :


Leys Koen  D

De Wannemaeker Filip  D







Categorie C : 16 deelnemers


1 Suys Frank
2 Corneillie Gino
3 Decaesteker Patrick
4 Verbeke Johan D
5 Cauwelier Bruno
6 Watteny Patrick
7 Cogge Marc D
8 Lepoutre Ronny
9 Verlinde Luc D
10 Coopman Ivan D
11 Depreitere Danny
12 Devisscher Rudy
13 Theys Guy
14 Delgouffe Phil
15 Vantomme Johan
16 Van Lierde Hans

 





Categorie C+ : 16 deelnemers


1 Vanpoucke Rik
2 Vyncke Wilfried
3 Boerjan Marjolijn
4 Van Renterghem Patrick D
5 Nobus Anja
6 Tas Helmuth
7 Van Gampelaere Guy
8 Harinck Rudy
9 Nuyts Johan
10 Vandenberghen Freddy
11 Delagrange Bart
12 Durant Martin
13 Wauters Jean-Pierre
14 Tillaert Evy D
15 Vandenbroucke Reggi
16 Depreitere Eddy