maandag 15 augustus Ardooie

 maandag 15 augustus Ardooie



Categorie A : 50 deelnemers


1 Slabinck Indiana
2 Feys Dominique
3 Markey Lucas
4 Delva Viktor D
5 Declercq Steven d
6 Verbeure Hakim D
7 Dierckens Arne D
8 Claes Dries D
9 Durant Céderic D
10 Degrijse Nick
11 Desmet Jani
12 Dauw Jasper
13 Durant Claude
14 Vermeersch Pieter D
15 Verhelle Rinus D
16 Vangampelaere Siebe D
17 Devroye Kim
18 Stragier Emiel D
19 Hoorne Jelle D
20 Lepoutre Sam
21 Deceuninck Thijs
22 Nowé Simon
23 Van Vlierberghe Gregory D
24 Lepoutre Thomas
25 De Muynck Pieter-Jan D
26 Vansevenant Simon D
27 Vercruysse Jan D
28 Rommel Vincent D
29 Deltomme Jordy
30 Popelier Josse
31 Vanden Broucke Gianni D
32 Dequidt Frederik
33 Dequidt Christophe
34 Janssen Nick D
35 Lagae Korneel D
36 Acket Jonas
37 Degryse Tibo
38 Cattoor Yoshi
39 Poppe Nicky D
40 Gilbert Dylan D
41 Goeminne Lander
42 Borgoo Lowie
43 Rosseel David D
44 Laverge Dylan D
45 Van Wesemael Jacie D
46 Blontia Axel D
47 Cogghe Robin D

Opgave :

Dolphen Dries  D

Dedeyne Brecht  D

Ampe Laurens  D











































































































Categorie B : 18 deelnemers


1 D'Hooghe Wim
2 Lefever Nico
3 Cottignies Vincent D
4 Robberechts Frederik
5 Gidé Stijn
6 Heyman Kurt
7 Vlaeminck Dieter
8 Reyniers Bart
9 Vandenbulcke Bruno D
10 Degryse Anthony
11 Ferrest Stefaan
12 De Ketelaere Tom
13 Tousseyn Kristof
14 Van Mosselvelde Peter
15 Neve Dimitry
16 Schoonbaert Kristof D
17 De Cabooter Kristof D
18 De Clercq Gino












































Categorie B+ : 10 deelnemers


1 Verhofstadt Peter
2 Rogge Filip
3 Grymonpré Steven
4 Popelier Danny
5 Huyghe Peter
6 Vandendorpe Jeffrey
7 Vanhuele Frank
8 Assez Marc D
9 Devulder Dario
10 Vandeginste Marc D






Categorie C : 15 deelnemers


1 Lust Denis
2 Stewart Paul D
3 Ampoorter Dirk
4 Devisscher Rudy
5 Watteny Patrick
6 Wilkens Philip D
7 Lepoutre Ronny
8 Serryn Anthony
9 Depreitere Danny
10 Theys Guy
11 Cauwelier Bruno
12 Browbent David D
13 Decaesteker Patrick
14 Vaneberg Mike
15 Delgouffe Phil






Categorie C+ : 16 deelnemers


1 Devos Rony
2 Tas Helmuth
3 Van Gampelaere Guy
4 Donaldson Andrew
5 Nobus Anja
6 Huyghe Johan
7 Harinck Rudy
8 Cocquyt Luc
9 Ghyselen Deborah
10 Ghekiere Magalie D
11 Sarazijn Frans
12 Vandenbroucke Reggi
13 Hickman Kevin D
14 Reubens Hendrick
15 Depreitere Eddy


Opgave :

Stevens Jean Louis