zon. 11 augustus De Ginste

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 11 augustus De Ginste Oostrozebeke

Cat. A:   60  deelnemers




1Sonneville Jarno

 2Thoorens Matthias

3Vandendaele Jonas D

4Desmet Jani 

5Blomme Lorenzo D

6Dauw Jasper

 7Goemaere Guilaume 

8Barbier Davy

9Vangheluwe Seppe 

10Devroye Kim 

11Vancraynest Kevin 

12Cools Gilles

 13Steyaert ThomasD

15Cavey Laurens

16Jonckheere Michael 

17Heytens Kess 

18Holvoet Martijn D

19Annys Yori D

20Dumolin Mirando

21Carrette Arne D

22Lepoutre Sam

 23Maes Olivier D

24Vandenbroucke Arne D

25Moeyaert Mathias

 26Vansieleghem Lander

 27Acke Pieter 

28Vandenbroucke Niels D

29Feys Dominque

30Lagae Kasper

31Lagae Korneel 

32Toby Hunt D

33Steyaert Bjorn D

34Deceuninck Thijs

35Decock Jelle

36Neetesonne Thys3

7Demuynck Gillian D

38Verhelst Quinten D

39Van Eeckhout Michael D 40Decoininck Kenny D

41Martens Thomas D

42Borgoo Lowie

43Vansieleghem Jasper D 44Vandewiele Gregory

45Devos Jens D

46Vanhoutteghem Vincent

47Perneel Simon D

48Gevaert  Alois D

49Lagrou Ayron

50Vermeulen Nils D

51Vlaminck Dieter D

52Coudere Mathias D




OPGAVE 

Delodder Sebastiaan 

Maes Aiden 

Derudder Demblim

Vandewaele Mathias 

VanCraynest Kevin 

Viane Jonah

Lecour Joeri 

Delmotte Dennis 






































































Cat. B:18   deelnemers





1Van de Maele  Stijn D

2Rogge filip 

3Meurisse Dominiek

4Ferrest  Stefaan

5Verhofstadt Peter 

6Calluy Tom

7Heyman Kurt D

8Flynn Robert D

9Callemein Pieter D

10lammertijn Stefaan

11DeCabooter Kristof D

12Degryse Anthony

13De Cuyper Kris D

14Vanheule Frank

15Vermeulen John D

16Perneel Ferdi

17Ververken Gerdy 




opgave 


David Stefaan 




































































Cat. B-Plus:  9 deelnemers




1Roose Nico 

2Decock Erik 

3Devulder Annick 

4Decock  Jan 

5Bench Gavin D

6Depreitere Danny

7Popelier Danny

 8Caton Paul D

9Vantomme Johan 







































































Cat. C:   10 deelnemers

1Boeve Jose 

2Devisscher Rudy 

3Martens Johan D

4Campe Luc

 5Reubens Hendrick

6Delgouffe Phil

7Lefevre Freddy

8Vandamme Marnik 


opgave

Devos Rony 

Stevens Jean Louis








uitslagen C+ 13 Deelnemers 




1Nobus Anja

 2Vanpoucke Rik

 3Tas Helmut 

4Verzele Noel

 5Depreitere Eddy

6Deleersnijder Florent

7Cocquyt Luc

8De Regge Willy

9Hoste Peggy

10Vandenberghe Freddy 11Vansteenkiste Anthena D

12Staron Jean Claude

13Dewaele Christian 





























































Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be