zat 9 maart Kortemark Edewalle

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 9 Maart Edewalle Kortemark

Cat. A: 68 deelnemers

 

 

1Feys Dominque

2 REYELAND D

3Devroye Kim

4Dauw Jasper

5Barbier Davy

6Tyteca Koen

7 Vandekerkhove Enzo D

8Casier Arne

9Kuypers Nico D

10Delodder Sebastiaan

11Langedonck Mathieu

12De Wispelaere Arno D

13Loghe Laurens

14Claus David

15Scherens Chris

16Dequidt Christophe

17Desmet Stijn D

18Poot Kevin

19Vansieleghem Lander

20Grootaert Lennert D

21Cools Gilles

22Dequidt Frederik

23Semerano Kevin D

24Degrijse Tibo D

25Goussey Maarten

26Despiegeleire Mattias D

27Cavey Laurens

28Sonneville Jarno

29Lepoutre Sam

30De Pre Michael D

31Neetesonne Thys

32Decock Jelle

33Vansteenkiste Goran D

34Lagae Kasper

35De Bruyckere Bram D

36De Witte Mathias

37Acke Pieter

38Vercruyse Pieter D

39Verhiest Christophe

40Willemyns Jelle D

41Quartier Francis D

42Dumolin Mirando

43Vandewiele Gregory

44Borgoo Louwie

45Crop Ruben D

46Van Mossevelde Peter

47Degrijse Levi

48Thoorens Mtthias

49Decock Tijn

50Liefooghe Bert

51Vandewalle Jeroen D

52Lagrou Arjon

53De Riemaecker Frederik

54Van Elslander Nick

55Lampaert Bram

56Govaert Arne

58 verhelst Quiten D

59 Depoorter Youry

 

opgave

124 140 134 126 128 122

 

 

rest en namen worden later aangepast

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. B: 28 deelnemers

 

 

1Decaestecker Frederik

2Declercq Thierry

3Meurisse Dominiek

4Devlieger Sven

5Verleyen Dirk D

6Vankersschaever Hans D

7Vaeyens Patrick

8Rogge filip

9Thiers Pascal D

10Vanluchene Stijn

11Michils Pedro

12Perneel Ferdi

13Devulder Dario

14Blancke Johan D

15Jacob Pedro D

16Depreitere Kurt D

17Tousseyn Kristof D

18Castelein Bart

19Ververken Gerdy

20Lecluysse Denis D

21Brind Gory ENG D

 

OPGAVE

 

Millecam Frederick

Dhooghe Wim

Ferrest Stefaan

Jabob Pedro

Kind Andy

Volcke Dominiek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. B+Cat 12 deelnemers

 

 

1 Huyghe Peter

2 Primo Gino

3 vanholsbeke Benny

4 Bertier Rudy

5 Deloof Jean Pierre

6 Devulder Annick

7 Decock Eric

8 Popelier Danny

9 Serryn Anthony

10 Cauwelier Bruno

11 Decock Jan

12 Holding ASLEY eng

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cat C en C + Deelnemers

 

 

1Stockman Ruddy C

2Decaestecker Patrick C

3Coupillie Roland C

4Watteny Patrick C

5Devos Rony C

6Cogge Marc C

7Sarazijn Frans C

8Devisscher Rudy C

9Reubens Hendrick C

10Stevens Jean Louis C

11Vandamme Marnik C

12Campe Luc C

13 Vandenbroucke Reggi C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAT C + 12 deelnemers

 

1 Ligneel Joel

2Deleersnijder Florent

3 Tas Helmut

4Verzele Noel

5Meheus Luc

6 Depreitere Eddy

7Acke DAPHE dame

8 Cocquut Luc

9 Degrijse Daniel

10 Dewaele Eric

11gery George

12 Dewaele Chrisiaan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be