zon 9 juli Diksmuide kamp v Belgie

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 9 juli Diksmuide Kamp.v.Belgiƫ

 

 

Categorie A:53 deelnemers

 

 

1Sels Jasper Kampioen v Belgie

2Gryson Kristof waod

3De Baene Tim

4Tyteca Koen

5Segers Thomas

6Pysson Shane

7Huyghe Benny

8Roelens Mathias

9Feys Dominique

10Pottier Mike

11Verbrugghe Sven

12Scherens Chris

13Debaere Giovanni

14Vanhoorneweder Bjorn

15Dequidt Frederik

16Poot Kevin

17Dequidt Christophe

18Peeters Nico waod

19Hoornaert Samuel

20Grimonprez Nicolas

21Vandewiele Gregory

22Dury Davy

23Neetesonne Thys

24Spruytte Simon

25Victoor Benito

26Deceuninck Thijs

27D' Hooghe Wim

28Decottignies Glenn

29Vancoppenolle Wim

30Debaene Wim

31Sonneville Jarno

32Vandenbulcke Hannes

33Decottignies Jason

34Delodder Sebastiaan

35Acke Pieter

36Clemme Kevin

37Cools Gilles

38Lauwers Guilliaume D

39Moerman Matheu D

40Calluy Tom waod

41Levecke Milam D

42Luyssens Geoffrey WAOD

43Catteeuw Christof

44Decaestecker Frederick D

45Lepoutre Sam

46Labbe Alexander

47Vanwelsenaers Milan

48Lambrecht Davy

49Volbrecht Dennie

50Gravesteyn Brecht D

51LLorens Alexander D

52Parmentier Michael D

 

 

opgave

plat gevallen tweede ronde

Barbier davy

 

 

 

 

Categorie C 39: deelnemers

 

 

1Vanrentherghem Patriek 1950waod

2Tas Helmuth waod 1956

3Nobus Anja Kampioen v Belgie

4Devos RonyKampioen v Belgie

5Ligneel Rony

6Denaeghel Josef WAOD 1956

7Vandaele Serge 1952

8Passanante Francois

9Vervenne Freddy

10Vanpoucke Rik

11Pyra Frans

12Nuyts Johan 1956

13Vandromme Rudi

14Demunster Christian waod 1956

15Depreitere Eddy

16Hoste Peggy

17Saerens Josef waod 1946

18Robaert Jacky

19Vandenberghen Freddy waod1948Meise

20Sarazijn Frans

21Reubens Hendrick 1956 waod

22Lauwers Marnix

23Serruys Maurice

24Meheus Luc

25DeMeyer Eric waod 1955

26Boerjan Marjolijn

27Cocquyt Luc

28Vandersteen Erik

29Everaerts Jef waod 1947

30Dubois Rudy

31Hunninck Paul

32De Gryse Daniel

33Vandamme Marnick

34Calus Johan

35Staron Jean Claude 1947

36George Gery

37Dewaele Christian

38Vuylsteke Bart

39Deseure Geert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:52 deelnemers

 

 

1Hoornaert Glenn Kampioen v Belgie

2Vaeyens Patrick

3Rogge Filip

4Devulder Annick

5Versluys Marc

6Christiaens Hans

7Roose Nico waod 1966

8Coppens Rik

9Corneillie Gino

10Desmeytere Mario

11Popelier Mario

12Huyghe Peter

13Mortier Luc

14Hermans Laurent

15Raes Patrick 1966

16Grymonpre Steven

17Ameye Luc

18Casteleyn Bart

19Vandendorpe Jeffrey

20Devlies Chris

21Milleville Vincent

22Ampoorter Dirk

23Vaneeckhoutte Theirry

24Vanstrydonck Claude

25Rabout Rudi waod 1969

26Catteuw Hedwig

27Cloet Kristof

28Verquain Pascal 1971

29Lecluysse Dennis waod 1969

30Verlinde Luc 1961

31Bourgois Sylvain1966 D

32Dehullu Kurt

33Bertier Rudy

34Declercq Robert

35Dejardin Fabrice

36Strubbe Marnix

37Vandebuerie Mario

38Serrijn Anthony

39Depreitere Danny

40Popelier Danny

41Carette Danny

42Vanholsbeke Benny

43Durieu Jean

44Devisscher Rudy

45Degrijse Ronny

46Lannoo Steve

 

 

 

opgave

104 Michiels Pedro plat

17Francois Eddy

101 Boeve Jose waod

91Marien Marc

75 Verkindere Marc

D'hollander Geert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be