zon 8 juli Diksmuide

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 8 juli Diksmuide Kampioenschap van Vlaanderen

 

 

Categorie A40: deelnemers

 

 

1Acke Pieter KAMPIOEN

2Barbier Davy 2de plaats

3Vanoost Kim 3de plaats

4Feys Dominique

5Tyteca Koen

6Monteygne Jorn D

7Decaestecker Frederick

8Sonneville Jarno

9Vansieleghem Lander

10Segers Thomas

11Boutelgier Axel

12Dequidt Frederick

13Debaene Tim

14Cools Gilles

15Lepoutre Sam

16Vandenbulcke Hannes

17Desutter Styn D

18Clemme Kevin

19Cavey Laurens

20Dequidt Christophe

21Cappelier Mylan

22Decock Jelle

23Neetesonne Thijs

24Pysson Shane

25Ververken Gerdy

26Sels Jasper

27Dumolin Mirando

28Cavey Vincent

29Liefooghe Bert

30Spruytte Simon

31Vandewiele Gregory

32Van Acker Patrick

33Hoornaert Samuel

34Verhiest Christophe

35Debaene Wim

36Volbrecht Dennie

37Castelein Maxim D

 

 

DHooghe Wim

Dauw Jasper

Jonckheere Bart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C +C: 27 deelnemers

 

 

1Heye Hilaire

2Devos Rony KAMPIOEN

3Boeve Jose 2DE plaats

4De Naeghel Jozef 3 de Plaats

5Deleersnijder Florent C+

6Cogge Marc

7Nobus Anja

8Cocquyt Luc C+

9Robaert Jacky

10Stockman Ruddy

11Depreiter Eddy

12Sarazijn Frans

13Nuyts Johan

14 Vervenne Freddy C+

15Marien Marc

16Degrijse Daniel C+

17Stevens Jean Louis

18Reubens Hendricks

19Regge Willy

20Vandamme Marnik

21Serruys Maurice C+

22Dubois Rudy

23Calus Johan

24 Georges Gery c +

25Vermet Sarijn

26Deseure Geert C+

27Dewaele Christian

 

 

 

Categorie B:18 deelnemers

 

 

1Vaeyens Patrick KAMPIOEN

2Vanholderbeke Frank D

3Grymonpre Steven

4Lampaert Filip

5Devulder Dario

6Herman Laurent

7Edwards Jason ENG

8Dejardin Fabrice

9Rogge Filip

10Castelein Bart

11Vandenbossche Johan

12Vanhuele Frank

13Demarest Herve

14Deschildere John D

15Popelier Danny

16Durieu Jean

 

 

opgave

Dewaggemaecker Filip

Devlies Chris

 

 

 

Categorie B+:15 deelnemers

 

 

1Huyghe Peter B+ 2de plaats kampioenschap

2Devulder Annick B+3 de plaats kampioenschap

3Bertier Rudy B+

4Holding Asley

5Vaneeckhoutte Thiery B+

6Mortier Luc B+

7Nigel Carpentier

8De Moor Arie B+

9Hoornaert Glenn B+

10Ampoorter Dirk B+

11Froye Sylvain D

12Serriyn Anthony B+

13Depreitere Danny B+

14Devisscher Rudy B+

15Decock Erik B+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be