zon 8 april Sint-Denijs

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 8 April Sint-Denijs

Cat. A: 46 deelnemers

 

1De Baere Giovanni

2Delodder Sebastiaan

3Barbier Davy

4Debaene Tim

5Cools Gilles

6Tyteca Koen

7Vancoppenolle Lars D

8Sonneville Jarno

9Goossens Sam D

10Sels Jasper

11Dumolin Mirando

12Dauw Jasper

13Degrijse Levi

14Dominguez Lopez

15Vervaecke Lode

16Deceunninck Thijs

17Clarisse Jordy D

18Spruytte Simon

19Logghe Laurens

20Maes jonah

21Neetesonne Thijs

22Ally Bart D

23Lampaert Bram

24Jacobs Bjernns D

25Vandewiele Gregory

26Hoornaert Samuel

27Deltomme Jordy D

28Vandevijvere Jonah D

29Vancoppenole Sven D

30Acke Pieter

31Devaet Jonas D

32Debruykere Bram D

33Durieu Steven

34Vanaudenaerde Jarne

35Moerman Mathieu

36Liefooghe Bert

37Libbrecht Lesley D

38Decottignies Jason

39Decock Jelle

40Vanluchene Stijn

41Lepoutre Sam

42Vandenberghe Stijn

43Cappelier Mylan

44Neuville Wouter D

45Maes Achim

 

opgave vaneeckhoutte Michael

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. C EN C+ deelnemers

 

1Devos Rony

2TaS Helmuth D

3De Naeghel Josef

4Nobus Anja

5Baeyens Rudi

6Cogge Marc

7Boeve Jose

8Stevens Jean Louis

9Depreiter Eddy

10Verzele Noel

11Robaert Jacky

12De Regge Willy D

13Reubens Hendricks

14Cocquyt Luc C+

15Stockman Ruddy

16Meheus Luc

17Vandamme Marnik

18Dubois Rudy

19 Vervenne Freddy C+

20warm Cara D

21Lauwers Marnik D

22Degrijse Daniel C+

23Deseure Geert

24Dewaele Christian

 

OPGAVE

Boerjan Marjolein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. B: 18 deelnemers

 

1Lampaert Filip

2Grymonprez Steve

3Vaeyens Patrick

4David Stefaan

5Vanstrydonck Claude

6Cloet Kristof

7Rogge Filip

8Dewannemaker Filip D

9Popelier Danny

10Decock Jan

11Bauwens Aron

12Devlies Chris

13Destatsbader Christ D

14Devulder Dario

15Plouy Thierry D

 

opgave

34 Castelein Bart

22 Demarest Herve

54 De Ben Mark D

 

 

 

CAT B + 19 DEELNEMERS

 

1De Moor Arie

2Ampoorter Dirk B+

3Vanholsbeke Benny B+

4Devulder Annick B+

5Huyghe Peter B+

6Bobelyn Patrick D

7Corneillie Gino B+

8Bertier Rudy B+

9Desmeytere Mario B +

10Vandeveire Luc D

11Roobroeck Dirk D

12Vaneeckhoutte Thiery B+

13Denns Lust B+

14Serriyn Anthony B+

15Depreitere Danny B+

16Carette Danny B+

17Cneut Mario D

18Vantomme Johan B+

19Lefevre Freddy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be