zon 7 mei Zillebeke

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 7 mei Zillebeke

 

 

Categorie A:49 deelnemers

 

 

1Sels Jasper

2Van Oost Kim

3Delodder Sebastiaan

4Vanhoorneweder Bjorn

5Dauw Jasper

6Huyghe Benny

7Bouttelgier Axel

8De Baene Tim

9De Smaes Cil

10Pysson Shane

11Feys Dominique

12Grimonprez Nicolas

13Barbier Davy

14Lepoutre Sam

15Poot Kevin

16Vandewiele Gregory

17Verbrugghe Sven

18Vandenbulcke Hannes

19Catteeuw Christof

20Vancolen Kevin waod

21Labbe Alexander

22Vancoppenolle Wim

22Acke Pieter

24Maes Jonah waod

25Decock Jelle

26Bervoet Jonathan D

27Liefooghe Bert

28Dequidt Christophe

29Clemme Kevin

30Dury Davy

31Sonneville Jarno

32Legrand Wesley

33Dumolin Mirando

34Debaene Wim

35Vandevijere Jonas D

36Vanwelsenaers Milan

37Decottignies Jason

38Neuville Wouter

39Dequidt Frederik

40Spruytte Simon

41Neyrinck Tjorven D

42Maes Achim

 

opgelet 22 en 23 gelijk

 

 

 

 

 

opgave

 

34 D Hooghe Wim

82 Demets Thomas

46 Gullemijn Jaron

83 Degrijse Tibo

144 Bruneel Jens D

5 Decoittignies Glenn

147 Ferrest Stefaan D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:45 deelnemers

 

 

1Van Oyen Franky

2Christiaens Hans

3Strubbe Marnix

4Devulder Annick

5Grymonpre Steven

6Petit Didier 1970

7Rogge Filip

8Deloof Jean Pierre

9Ampoorter Dirk

10Catteuw Hedwig

11Vaeyens Patrick

12Carette Danny

13Milleville Vincent

14Berquin Filip

15Hoornaert Glenn

16Pattyn Filip 1970

17Versluys Marc

18Roobroeck Dirk waod 1965

19Durieu Jean

20Corneillie Gino

21Popelier Danny

22Casteleyn Bart

23Davaur Hugues 1966

24Botterberg Mario

25Cloet Kristof

26Vaneeckhoutte Theirry

27Ameye Luc

28Perneel Ferdi

29Francois Eddy

30Depreitere Kurt 1970

31Vrquain Pascal 1971

32Dehullu Kurt

33Poot David 1972

34Lacquet Philippe waod 1960

35Serrijn Anthony

36Verdooglaeghe Christian

37Devisscher Rudy

38Popelier Mario

39Hiddin Thierry 1964

40Flour Thierry 72

41Cauwelier Bruno waod 1961

42Zwerzichiewski Mith 1957

43Depreitere Danny

 

opgave

 

 

55 Bertier Rudy

 

108 Rouse Erik D 1967

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie c: 31 deelnemers

 

 

1Tas Helmuth waod 1952

2Denaeghel Josef waod 1956

3Nobus Anja

4Hunninck Paul

5Vandromme Rudi

6Vandermosten Charles

7Vanderjeugd Leonie

8Pyra Frans

9Serruys Maurice

10Decleccq Jose 1951 waod

11Robaert Jacky

12Reubens Hendrick waod

13Sarazijn Frans

14Dubois Rudy

15Cocquyt Luc

16Vanpoucke Rik

17Verzele Noël

18Vervenne Freddy

19Lauwers Marnix

20Vandamme Marnick

21Meheus Luc

22Vandersteen Erik

23Hoste Peggy

24De Leener Francois

25Namane Andre 1949

26Demunster Christaan waod 1956

27De Gryse Daniel

28Depreitere Eddy

29Deseure Geert

30Dewaele Christian

31Vuylsteke Bart

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be