zon 4 augustus Rumbeke Torreke

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 4 augustus Rumbeke Torreke



Categorie A:42 deelnemers



1Feys Dominque

2Barbier Davy

3Heytens Kess 

4Delodder Sebastiaan 

5Tyteca Koen 

6Vangheluwe Seppe 

7Dequidt Frederik

8 Sonneville Jarno 

 9Dequidt Christophe

10Lepoutre Thomas D

11Vanthournout Dries D

12De Witte Mathias 

13Decoininck KennyD 14Vandendriessche Ibe D

15Devroye Kim 

16Desmet Jani 

17Moeyaert Mathias 

18Goemaere Guilaume 

19Decru Wesly D

20Debaecker  Pieter Jan 

21Pysson Shanne

22Verhiest Christophe

23Verbrugghe Sven

24Laperre Christophe D

25Lepoutre Sam

26Debaene Wim

27Deceuninck Thijs

28Cools Gilles

29Acke Pieter

30Vancraynest Kevin D

31Vansieleghem Jasper D

32Dumolin Mirando

33Maes Aiden D

34Perneel Simon D

35Vandewiele Gregory

36Viane Jonas D

37Deboever Nick D

38Neetesonne Thys

39Senesael Kevin D

40Labbe Alexander D



opgave 

Govaert Arne 

Lambrecht Martijn 


                      42 4         
































































Categorie B:14   deelnemers



1Calluy Tom 

2Ferrest  Stefaan

3Rogge filip 

4Devolder Frederick D

5Tiers Pascal D

6Ledoux Sasja D

7Meurisse Dominiek

8Vanheule Frank

9lammertijn Stefaan

10Castelein Bart 

11DeCabouter Kristof D

12David Stefaan

 13Demarest Jean Claude


opgave 


Koenraad Hans 




CAT B + 10 Deelnemers 


1Roose Geert 

2Huyghe Peter

3Decock Erik 

4Devulder Annick 

5Holding Asley

6Popelier Danny 

7Carpentier Nigel D

8Cauwelier Buno

9Decock  Jan 

10Depreitere Danny






 















































Categorie C:12   deelnemers




1Coupillie Roland

2Decaestecker Patrick

3Nuyts Johan

4Devisscher Rudy

5Watteny Patrick

6Devos Rony

7Heye Hilair

8Boeve Jose

9Stockman Ruddy

10Reubens Hendrick

11Campe Luc

12Vandamme Marnik 








CAT C + 17 Deelnemers 



1Deleersnijder Florent

 2Nobus Anja 

3Tas Helmut 

4Depreitere Eddy 

5Meheus Luc

 6Timperman Elke

 7De Regge Willy

8Hoste Peggy 

9VanKerschaever Robin 

10Fraeye Katleen 

11igneel Joel

 12ansteenkiste Anthena D

13VerzeleNoel 

14 Vervaet Sarah 

15DegrijseDaniel 

 16Dubois Rudy

17George Gery

18DewaeleChristian 


 





Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be