zon 30 juli Zwevegem kamp

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 30 juli Zwevegem Benelux kamp. ovwf en waod

 

 

Categorie A:84 deelnemers -46

 

 

169Van Raemdonck Beneluxkampioen 2017 KevinNieuwkerken-Waas

218Decottignies Jason

322Grimonprez Nicolas

471Verwee Nico

551Bauters Pieter

627Victoor Benito

770Vandenbussche Ron

849Verbrugghe Sven

911Debaere Giovanni

1025Delodder Sebastiaan

111Van Oost Kim

1284De Baets Kristof

1339Seghers Thomas

1417Acket Jonas

1568Van Opstal Phillippe

1647Clemme Kevin

1745Huyghe Benny

1885Tyteco Koen

1952Bekaert Tim

2089Poppe Stef

2157De Smet Olivier

2263Moerman Jens

2343Sels Jasper

2434Dauw Jasper

258Scherens Chris

263Cools Gilles

2773Lukasse Martin

2820Dequidt Christophe

2959Wandels Youri

304Vancoppenolle Wim

3153De Backer Frédéric

3233Vanhoorneweder Bjorn

3323Vandaele Kenneth

3477Moeyaert Mathias

3524Sonneville Jarno

3680Luyssen Geoffrey

3714D' Hooghe Wim

3846Boutelgier Axel

3941Pottier Mike

4066Peeters Nico

4179Dumoulin Mirando

4232Poot Kevin

439Vandewiele Gregory

445Lepoutre Sam

457Neetesonne Thijs

4658Debouver Nick

4778Maes Olivier

4867Spillebeen Jürgen

4930Van Eeckhout Michael

5086Van Sante Tristan

5113Lambrecht Davy

5242Deceuninck Thijs

5335Debaene Wim

5456De Leeuw Jelle

5531Vansieleghem Lander

5664Nevejans Dennis

5748Govaert Arne

5815Decock Jelle

5919Liefooghe Bert

6040Heytens Kess

6181Snoeck Mathias

6212Catteeuw Christof

6361Dumortier David

642Spruytte Simon

6521Dequidt Frederik

6687Maes Jonah

6728Demol Daan

686Lannoo Steve

6974Michielse Danny

7083Vandenberghe Stijn

7154De Cock Joeri

7237Feys Dominique

7343Sels Jasper

7488Behiels Peter

7582Labbe Alexander

7636Acke Pieter

7790Van Assche Gilles

7860Dhondt Gunter

7855De Groote Angelo

8059Wandels Youri

8129Degrijse Levi

8210Hoornaert Samuel

8316Barbier Davy

8452Bekaert Tim

85

86

87

88

89

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

100

101

102

103

104

105

106

107

108

109

110

111

112

113

114

115

116

117

118

119

120

121

122

123

124

125

126

127

128

129

130

131

132

133

134

135

136

137

138

139

140

141

142

143

144

145

146

147

 

 

 

Categorie B58: deelnemers +46

 

 

151Van Oyen FrankyZulteBENELUX KAMPIOEN

217Michels Pedro

32Ampoorter Dirk

410Vanholsbeke Benny

55Devulder Annick

661Roose Nico

759Hanssens Christian

87Rogge Filip

936De Wannemaeker Filip

101Huyghe Peter

1127Lampaert Philip

1253Atkins Darren

1341Janssens Bert

1432Raes Patrick

1512Vanstrijdonck Claude

1626Grymonpre Steve

1729Berquin Filip

1863Dupont Frédéric

1960Braet Wim

2011Corneillie Gino

2138Dupont Benny

2218Strubbe Marnix

238Cloet Kristof

2448Demeulemeester Bernard

2549Smet Luc

2642Janssens Kenny

273Bertier Rudy

284Mortier Luc

2925Degrijse Ronny

3023Vaneeckhoutte Thierry

3124Carette Danny

329Vandenbuerie Mario

3313Catteuw Hedwig

3415Dejardin Fabrice

3539Erauw Luc

3647Roobroeck Dirk

3721Durieu Jean

3845Nevejans Idesbald

3958Oliebos Koen

4043Laquet Philip

416Castelein Bart

4235Cneut Marino

4340Harms Ko

4444Lecluyse Denis

4519Ameye Luc

4616Stragier Johan

4737D'Hondt Erwin

4833Soubry Francis

4954Thursfield Paul

5028Demaret Herve

5155Bracke Wim

5262Gamble Donald

5356Verdoolaeghe Christiaan

5420Vandamme Marnik

5534Bath Mick

56xonleesbaar nummer

5730Hoornaert Glenn

5814Hermans Laurent

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

 

 

 

Categorie B: deelnemers 60+

 

 

1 7 Vanpoucke Rik (Knokke)

2 35 van Loon Dick

3 37 Reubens Hendrick

4 36 Nuyts Johan

5 14 Vandromme Rudi

6 38 Donaldson Andrew

7 15 Verzele Noel

8 6 Passanante Francois

9 61 Nobus Anja (Waardamme) BENELUX Dames

10 11 Hunninck Paul

11 63 Vanderjeugt Leonie

12 2 Depreitere Eddy

13 39 Van Den Abeele Eddy

14 12 Cocquyt Luc

15 3 Robaert Jacky

16 65 Hoste Peggy

17 5 Staron Jean Claude

18 28 Vyncke William

19 62 Boerjan Marjolijn

20 32 Ligneel Rony

21 29 Vyvey Julien

22 25 Delagrange Bart

23 19 Serruys Maurits

24 31 Demeyere Eric

25 9 Sarazijn Frans

26 17 Dubois Rudy

27 30 van der Geest Peter

28 21 Vandersteen Erik

29 4 Vervenne Freddy

30 34 Vandenberghen Freddy

31 8 Meheus Luc

32 10 Pyra Frans

33 13 Degrijse Daniel

34 20 Lauwers Marnix

35 27 Mous Willy

36 66 Overdevest Lotte

37 26 Hermans Luc

38 18 George Gery

39 33 Deseure Geert

40 16 Dewaele Christian

41 64 Praet Lore

42 23 De Leersnyder Florent

43 24 De Waal Wim

Dikke proficiat aan beide kampioenen !

 

 

C

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be