zon 3 september Bissegem

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 3 September 2017

 

Categorie A:58 deelnemers

 

 

1Segers Thomas

2Feys Dominique

3Barbier Davy

4Sonneville Jarno

5Six Marcel D

6Ververken Gerdy

7Clemme Kevin

8Tyteca Koen

9Scherrens Chris

10Poot Kevin

11Vanhoorneweder Bjorn

12Verbrugghe Sven

13Lepoutre Sam

14Van Eeckhout Michael

15Vervaecke Lode D

16Cools Gilles

17Labbe Alexander

18Catteeuw Christof

19Neuville Wouter

20Decottignies Glenn

21Porte Dominiek 1976 D

22Delodder Sebastiaan

23Grimonprez Nicolas

24Vandewiele Gregory

25Spruytte Simon

26Victoor Benito

27Laperre Christophe

28Neetesonne Thys

29Dequidt Frederik

30Acke Pieter

31Vandaele Kenneth

32Vandenbulcke Hannes

33De Baene Tim

34Dequidt Christophe

35Decottignies Jason

36Lowagie Kevin D

37Verledens Bart D

38Deceuninck Thijs

39Degriek Joery D

40Moerman Matheu

41Nachtegaele Flor

42Degriek Robby D

43Deltomme Jory D

44Moerkerke Bjorn D

45Degryse Levi

46Seger Simon D

47Pysson Shane

48Vancoppenolle Wim

49Debaere Giovanni

50Lambrecht Martin D

51Claeren Jan

52Six Tom D

53Clarisse Jordy D

54Dewaele Laurens D

55Demarez Frederick D

 

opgave

 

 

146 Vankeirsbulck Sander

75 Leyn Ward

156 Volkaert Bjorn

 

 

 

 

Categorie B40deelnemers

 

 

1Vanholsbeke Benny

2Devulder Annick

3Berquin Filip

4Rogge Filip

5Deloof Jean Pierre

6Vaeyens Patrick

7Corneillie Gino

8Lampaert Philip

9Versluys Marc

10Grymonpre Steven

11Devlies Chris

12Hermans Laurent

13Desmeytere Mario

14Flour Thierry 72

15Dejardin Fabrice

16Ameye Luc

17Milleville Vincent

18Ampoorter Dirk

19Depreiter Kurt 1970

20Froye Sylvain 1965

21Popelier Danny

22Castelein Bart

23Durieu Jean

24Demarest Herve 1969

25Dupont Frederick waod

26Strubbe Marnix

27Vanoverberghe Siegried 1963

28Vaneeckhoutte Theirry

29Francois Eddy

30Bertier Rudy

31Cloet Kristof

32Michiels Pedro

33Mortier Luc

34Deweerdt Gianni D

35Perneel Ferdi

36Lannoo Steve

37Vanstrydonck Claude

38Carette Danny

39Devisscher Rudy

40Staels Guido

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C 32: deelnemers

 

 

1Vandaele Serge

2Durant Martin 1956

3Nobus Anja

4Verzele Noël

5Nuyts Johan 1956

6Ramet Didier 1956

7Vanpoucke Rik

8Casteleyn Gislain waod

9Pyra Frans

10Denaeghel Josef 1956

11Depreitere Eddy

12Robaert Jacky

13Staron Jean Claude 1947

14Sarazijn Frans

15Lauwers Marnix

16Vandenberghen Freddywaod 1948

17Delagrange Bart waod 1956

18Stevens Jean-Louis

19Saerens Josef waod 1946

20Hoste Peggy

21Calus Johan

22Cocquyt Luc

23Vandamme Marnick

24De Gryse Daniel

25Serruys Maurice

26George Gery

27Dubois Rudy

28Meheus Luc

29Deseure Geert

30Vuylsteke Bart

31Dewaele Christian

32Buyssaert Frank 1957 D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C: deelnemers

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be