zon 28 juli Zwevegem

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 28 juli Zwevegem



Categorie A:60  deelnemers




1Tyteca Koen 

2Vangheluwe Seppe D

3Heytens Kess 

4Feys Dominque Benelux Kampioen 

5Barbier Davy 2de plaats

6Maene Kevin 

7Logghe Laurens 3de plaats

8Blomme Laurenzo D

9Sonneville Jarno 

10Dequidt Frederik

11Devroye Kim

12Vandendriessche Ibe

13Holvoet Mathijs D

14Pysson Shanne

15Lampaert Bram

16Lodewijck Thys 

17Vanhoutteghem Cedric D

18Vanheule Pieter D

19Dauw Jasper

 20Lepoutre Sam 

21Cools Gilles 

22Goemaere Guilaume 

23Demeyer Youri 

24Neetesonne Thys

25Delodder Sebastiaan

 26Goussey Maarten

27Thoorens Matthias

28Borgoo Lowie

29Steyaert Mathias D

30Martens Bjorn D

31Cappelier Mylam 

32Steyaert Bjorn D

33Verbeure Hakim D

34Cavey Laurens

35Demarest Simon D

36Amaye Stijn D

37Maes Olivier D

38Decock Jelle

39 Degrijse Donavan 

40Vanlaethem Kevin D

41Acke Pieter 

42Maenhout Timmy D

43Acket Jonas D

44Langedock Mathieu

45Dumolin Mirando

46Dequidt Christophe

47Laperre Christophe D

48DeBaere Giovanni 

49-'Hondt Gunter

50Lagae Kasper

51Lambrecht Martijn

52Sels Jasper

 53Labaere Brian D

54Vandewiele Gregory

55Maes Alden D

56Vanhoutteghem Vincent

 57Labaere Kenneth D

58Bleuze Kenny D



opgave 


Carette Arne

Dewitte Mathias 


   






























 


Categorie B:17 deelnemers




1Declercq Thierry 

2Meurisse DominiekBenelux kampioen 

3Rogge filip  2de plaats

4DeBeyter Giovanni D

5Ghyselen Frederik 3de plaats 

6lammertijn Stefaan

7Vanstrijdonck Claude

8Jacob Pedro

 9Lameire Koen D

10Opsomer Sam D

11Castelein Bart 

12Calluy Tom 

13Lecluysse Denis D

14Dhooghe Wim

15De Cabouter Kristof

D16Demarest Herve

17Demarest Jean Claude





CAT B+ 11 Deelnemers


1Deloof Jean Peire

2Huyghe Peter Benelux kampioen 

3Decock Erik 

4Devulder Annick 2de plaats

 5Decock  Jan  3de plaats 

 6Popelier Danny

 7Verest Bart D

8Strubbe Marnix

 9Demeulemeester Bernard D

10Bertier Rudy 




opgave 

Froye Sylvain 

































Categorie C:16 deelnemers



1Decaestecker Patrick

 2Coupillie Roland Benelux kampioen 

 3Devisscher Rudy 2de plaats

4Passanante Francois D

5Heye Hilair  3de plaats 

6Grymonprez Stefaan D

7Devos Rony

8Hickman Kevin  D

9Marien Marc 

10Vandamme Marnik 

11Campe Luc 

12Reubens Hendrick

 13Vandenbroucke Reggi 



Categorie C+ 16 Deelnemers 



1Vervondel Marc D

2Vanpoucke Rik

 3Tas Helmut  Benelux Kampioen 

 4De Regge Willy 2de plaats

5Depreitere Eddy 3de plaats 

6Verzele Noel

 7Deneef Naicka Dame

8Hoste Peggy Benelux Kampioen 

 9Degrijse Daniel 

10VanKerschaever Robin 

11Timmerman Elke DAME 

12Cocquyt Luc

 13Namane Andre D

14Deleersnijder Florent 

15George Gery

16Dewaele Christian 















Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be