zon 27 mei Sint Baafs Vijve

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 27 mei ZILLEBEKE

 

 

Categorie A44: deelnemers

 

 

1Feys Dominique

2Roelens Joachim

3Verbrugghe Sven

4Cavey Laurens

5Acke Pieter

6Chamon Alexander D

7Boutelgier Axel

8Vandenbulcke Hannes

9Decottignies Jason

10Heytens Kess

11Vanoost Kim

12Dauw Jasper

13Barbier Davy

14Cools Gilles

15Decottignies Glenn

16Dequidt Christophe

17Spruytte Simon

18Clemme Kevin

19Sonneville Jarno

20Dumolin Mirando

21Liefooghe Bert

22Lepoutre Sam

23Maes jonah

24Callemein Pieter D

25Debaene Tim

26Segers Thomas

27Cappelier Mylan

28Vansteenkiste Goran D

29Debaene Wim

30Vermeulen Jellerich

31Sels Jasper

32D'Hooghe Wim

33Dequidt Frederick

34Goussey Maartens

35Ferrest Stefaan D

36Lambrecht Davy

37Vermeulen Stijn

38Neuville Wouter D

39Cloet Jarne D

40Maes Achim

41Verhiest Christophe

 

OPGAVE

 

147 Vandromme Nicolas

31 Vanwelsenaers Milan

9 Pysson Schane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:19 deelnemers

 

 

1Lampaert Filip

2Vaeyens Patrick

3Vanholderbeke Frank D

4Luyssen Geoffrey

5Grymonprez Steve

6David Stefaan

7DeWannemaecker Filip

8Rogge Filip

9Popelier Danny

10Devulder Dario

11Stragier Johan

12Plouy Theirry FR

13Botterberg Mario

14Demarest Herve

15Rouse Eric FR

16Milleville Vincent

17Castelein Bart

1

opgave

Francois Eddy

27 Lecluysse Dennis

 

 

 

 

Deelnemers B+ 19

 

 

1Deloof Jean Pierre B+

2Carette Danny B+

3Devulder Annick B+

4Bertier Rudy B+

5Cauwelier Bruno B+

6Mortier Luc B+

7Devisscher Rudy B+

8Verkindere Marc B+

9Vaneeckhoutte Thiery B+

10Desmeytere Mario B +

11Depreitere Danny B+

12Denns Lust B+

13Froye Sylvain D

14Serriyn Anthony B+

15Hoornaert Glenn B+

16Vantomme Johan B+

17Corneillie Gino B+

 

OPGAVE

 

111 ZWIERZCHIERSKI Mitch

102 Demoor Arie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C 28: deelnemers C+

 

 

1Stockman Ruddy

2Nobus Anja

3Vanderjeugt Leonie

4Boeve Jose

5De Naeghel Jozef

6Depreiter Eddy

7Berton Fatima D

8Meheus Luc

9Robaert Jacky

10Stevens Jean Louis

11Baeyens Rudi

12Passanante Francois

13Nuyts Johan

14Coupille Roland

15Sarazijn Frans

16Vandamme Marnik

17Dubois Rudy

18Verzele Noel

19 Vervenne Freddy C+

20Degrijse Daniel C+

21Hellewell Jane ENG

22Lagache Stephanie

23 Georges Gery c +

24Serruys Maurice C+

25Campe Luc

26Vandromme Daniel D C+

27Deseure Geert C+

28Dewaele Christian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be