zon 27 augustus Rumbeke Vierweg

Zondag 27 Augustus Rumbeke de vierweg

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

 

Categorie A: 46 deelnemers

 

 

1Dequidt Frederik

2Clemme Kevin

3Decottignies Jason

4Barbier Davy

5Catteeuw Christof

6Lamerand Michael D

7Dauw Jasper

8Feys Dominique

9Sonneville Jarno

10Vandewaelle Jeroen D

11Cools Gilles

12Victoor Benito

13D' Hooghe Wim

14Acke Pieter

15Clauw john -ros

16Dequidt Christophe

17Vancoppenolle Wim

18Dury Davy

19Ververken Gerdy

20Roszkicniz Rafael D FR

21De Baene Tim

22Lepoutre Sam

23Vanthournout Dries D

24Vandewiele Gregory

25Neetesonne Thys

26Decottignies Glenn

27Labbe Alexander

28Claeren Jan

29Vanslambrouck Stijn D

30Laperre Christophe

31Debonnez Detlef D

32Delodder Sebastiaan

33Demol Daan

34Desmet Jani

35Spruytte Simon

36Lambrecht Davy

37Peralta Daniel FR

38Decoininck Kenni D

39Deceuninck Thijs

40Gilliaert Johan D

41Bouckaert Gauthier D

42Vandaele Kenneth

43Lambrecht Martyn D

44Pysson Shane

45Poot Kevin

46Desmet Jensy D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

deelnemers

 

Categorie B 32 deelnemers

 

 

1Lampaert Philip

2Bertier Rudy

3Grymonpre Steven

4Mortier Luc

5Berquin Filip

6Dejardin Fabrice

7Devulder Annick

8Rogge Filip

9Vaeyens Patrick

10Cloet Kristof

11Huyghe Peter

12Durieu Jean

13Desmeytere Mario

14Popelier Danny

15Devlies Chris

16Ameye Luc

17Castelein Bart

18Carette Danny

19Devisscher Rudy

20Lannoo Steve

21Coppens Rik

22Vaneeckhoutte Theirry

23Verquain Pascal 1971

24Milleville Vincent

25Hoornaert Glenn

26Deweerdt Giovanni 1972

27Verkindere Marc

28Demarest Herve 1969

29Corneillie Gino

30Hermans Laurent

31Lefebvre Barry 1968

32Francois Eddy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C 35: deelnemers

 

 

1Durant Martin 1956

2Vandaele Serge

3Devos Rony

4Ramet Didier 1956

5Nobus Anja

6Vanderjeugt Leonie

7Hunninck Paul

8Vycke Wilfried 1954 D

9Cocquyt Luc

10Vandromme Rudi

11Stevens Jean-Louis

12Meheus Luc

13Dubois Rudy

14Delagrange Bart waod 1956

15Casteyn Ghislain waod 1950

16Martens Johan 1955

17Hoof Roger 1947 waod

18Verzele Noël

19Serruys Maurice

20Vervenne Freddy

21Depreitere Eddy

22Saerens Josef waod 1946

23Calus Johan

24Pyra Frans

25Lauwers Marnix

26Vandamme Marnick

27De Gryse Daniel

28Reubens Hendrick waod 1956

29Vandersteen Erik

30George Gery

31Popelier Gino 1956

32Deseure Geert

33Vuylsteke Bart

34Dewaele Christian

 

 

OPGAVE 106

Vandenberghe freddy waod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be