zon 25 aug Roeselare Kamp. W-VL

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 25 augustus Roeselare café Vierweg

Kampioenschap van West-Vlaanderen



Categorie A:57 deelnemers


1Feys Dominque

2Desmet Jani Kampioen v westvlaanderen 

3Sonneville Jarno 2de plaats

 4Langedock Mathieu 3de plaats 

5Verbeure Hachim D

6Logghe Laurens

7Delodder Sebastiaan

 8Vansieleghem Lander

 9Devroye Kim 

10Scheurmans RobinD 11Vandendaele Jonas 

12Lepoutre Sam

 13Jonckheere Michael

 14Vandevelde Valentijn D

15Lodewijck Thys

 16Vanhoutteghem CedricD

17Moeyaert Mathias

 18Scherens Chris

19Cools Gilles

 20Perneel Simon D

21Lampaert Bram

22Montagne John D

23Steyaert Thomas D

24Barbier Davy

25Acket Jonas D

26Pysson Shanne

27Carette Arne D

8Lepoutre Thomas D

9Laperre Christophe

30Neetesonne Thys

31Goussey Maarten

32Maes olivier D

33Leyn Warre D

34DeFauw Wouter D

35 Debakere Pieter jan

36Acke Pieter

37De Baene Tim

38Vanhoutteghem Vincent

39Buysse Lennaert D

40Reybroeck Jonas D

41Vangheluwe Seppe

42Vanthournout Dries D

43De Wispelaere ArnoD

44DeBaere Giovanni

45Borgoo Lowie

46Degrijse Levi

4Maertens Elias

48Lambrecht Martijn

49Dobbelaere Andy D



opgave 


161 Mussly Niels 

148 Vassaert Mathias

157 Viane Jonas 

40 Vandewiele Gregorie 

145 Steyaert Bjorn 

Labbe Alexander D

13 Goemaere Guilliaume 





























Categorie B:16 deelnemers



1Peys Peter

1Devlieger Sven

3Meurisse Dominiek

4Rogge filip

5Calluy Tom Kampioen v westvlaanderen 

6Dhooghe Wim 2de plaats 

7Ververken Gerdy 3 de plaats 

8Castelein Bart

9Vanheule Frank

10lammertijn Stefaan

11Lameire Koen

12VanDenbulcke Tommy 



opgave 


40 David Stefaan 

30 Ferrest Stefaan 

52 Decuyper Kris 

51 Butler Paul 





Categorie B+10: deelnemers




1Decock Erik 

2Primo Gino

3Huyghe Peter

4Roose Nico 

5Bertier Rudy

 6Devulder Annick kampioen v Westvlaanderen 

 7Popelier Danny 2de plaats 

 8Decock  Jan 3de plaats 

9Cauwelier Buno

10Depreitere Danny



Categorie C 16 Deelnemers 



1Deconinck Danny

 2Watteny Patrick Kampioen v Westvlaanderen 

3Coupillie Roland 

4Nuyts Johan 

5Devisscher Rudy  2de plaats 

6Decaestecker Patrick

 7Cornette Freddy

8Heye Hilair

9Vanlierde Haus D

10Lefevre Freddy

11Reubens Hendrick

12Sarazijn Frans 3de plaats 

13Vandamme Marnik

14Campe Luc

15Devos Rony

16Stevens Jean Louis 





Categorie C+ 12 Deelnemers 


1Vanpoucke Rik 

2Tas Helmut 

3De Regge Willy

4Verzele Noel 

5Depreitere Eddy kapioen v Westvlaanderen 

 6Timperman Elke D

7Hoste Peggy 

8Cocquyt Luc 2de plaats 

9Staron Jean Claude 

10George Gery 3de plaats 

11Dewaele Christian 

12Vanhuysse Frans D

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be