zon 23 april Roeselare

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

z ZONDAG 23 APRIL ROESELARE DE SETLER

 

 

 

 

Categorie A:51 deelnemers

 

 

1Dequidt Christophe

2Ververken Gerdy

3Barbier Davy

4Vancoppenolle Wim

5Diependaele Jurgen D

6Clemme Kevin

7Feys Dominique

8Segers Thomas

9Vanhoorneweder Bjorn

10Scherens Chris

11Vandewiele Gregory

12Dequidt Frederik

13Seynaeve Gino

14DurIeu Steven D

15Vervaecke Lode D

16Decoen Gunter D

17Lepoutre Sam

18Delodder Sebastiaan

19Neetesonne Thys

20David Claus D

21Maes Dieter D

22Acke Pieter

23Verschueren Jonathan

24Hoornaert Samuel

25Acket Jonas

26Decottignies Jason

27D' Hooghe Wim

28Labbe Alexander

29Vanwelsenaers Milan

30Pauwels Bart D

31Decottignies Glenn

32Vandaele Kenneth

33Van Oost Kim

34Dury Davy

35Poot Kevin

36Govaert Arne

37Catteeuw Christof

38Grimonprez Nicolas

39Victoor Benito

40Michaux Emiel D

41Deceuninck Nico

42Lambrecht Davy

43Maes Achim

44Neuville Wouter

45Spruytte Simon

 

 

opgave

 

145 Wime Thomas D

54 De Baene Tim

148 Vansevenant Simon D

141 Toublouse Dirk D

153 Caboche Antoine D

3 Volbrecht Dennis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B50: deelnemers

 

 

1Lampaert Philip 67

2Deloof Jean Pierre

3Devlies Chris

4Devulder Annick

5Berquin Filip

6Roose Geert

7Hermans Laurent

8Desmeytere Mario

9Coppens Rik

10Vanholsbeke Benny

11Christiaens Hans

12Rogge Filip

13Strubbe Marnix

14Mortier Luc

15Grymonpre Steven

16Vaneeckhoutte Theirry

17Flour Thierry 72

18Degrijse Ronny

19Hoornaert Glenn

20Bennaert Brune 1957

21Milleville Vincent

22Casteleyn Bart

23Versluys Marc

24Vandendorpe Jeffrey

25Stragier Johan

26Hellebuyck Nico

27Jason Edwards ENG 1969

28Corneillie Gino

29Dejardin Francice 1968

30Zwierzchienski Mick1957

31Depreitere Danny

32Rouze Erik 1967

33Cloet Kristof

34Declercq Robert

35Davane Hugues 1969

36Poot David 1972

37Demarest Jean Claude

38Demeulemeester Bernard

39Catteuw Hedwig

40Devisscher Rudy

41Popelier Danny

42Carette Danny

43Ameye Luc

44Hidder Thierry 1964

45Cauwelier Bruno WAOD 1961

46Froye Sylvain 1965

47Demarest Herve 1969

48Durieu Jean

 

opgave

 

109 Galien Ruddy 1972 D

101 Deweerdt Gianni 1972 D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C26: deelnemers

 

 

1Deleersnijder Florent

2Denaeghel Josef 1956

3Ligneel Rony

4Nobus Anja

5Passanante Francois

6Vandermosten Charles

7Depreitere Eddy

8Vanhove Hilaire

9Vandromme Rudi

10Hoste Peggy

11Staron Jclaude 1947

12Dubois Rudy

13Cocquyt Luc

14Verzele Noël

15Pyra Frans

16Serruys Maurice

17Vervenne Freddy

18Chris Edward 1953

19Meheus Luc

20Vandamme Marnick

20De Gryse Daniel

20Lauwers Marnix

23George Gery

24Vulsteke Bart

24Dewaele Christian

24Deseure Geert

 

 

 

OPGELET nr 20 drie gelijk

nr 24 drie gelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be