zon 22 april Roeselare Settler

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 22 april Roeselare Settler

 

 

Categorie A:65 deelnemers

 

1Barbier Davy

2Pysson Shane

3Desmet Jani

4 Decouttere Jonas D

5Sels Jasper

6Cools Gilles

7Dequidt Frederick

8Dumolin Mirando

9Deceunninck Thijs

10Spruytte Simon

11Vanthournout Dries D

12Cavey Vincent

13Logghe Laurens

14Vankerkhove Brent D

15Cavey Laurens

16Delodder Sebastiaan

17Vandenbulcke Hannes

18Neetesonne Thijs

19Scherrens Chris

20Lepoutre Sam

21Depijpere Mathias

22Jonckheere Bart

23Vansieleghem Lander

24Maes jonah

25Dominguez Lopez

26Acke Pieter

27Feys Dominique

28Segers Thomas

29Vancoppenolle Lars D

30Dauw Jasper

31Clemme Kevin

32Vandewiele Kevin D

33Balcaen Wesley D

34Reylaert Bryan

35Ververken Gerdy

36Lampaert Bram

37De Baere Giovanni

38Victoor Benito

39Sonneville Jarno

40Dequidt Christophe

41Lambrecht Davy

42Steyaert Thomas D

43Vandewiele Gregory

44Geerardin Nicolas D

45Vanaudenaerde Jarne

46Alleman Kenneth

ONBEKEND

48Demol Daan

49Cappelier Mylan

50Steyaert Bjorn D

51Deschuytter Casper

52Deseure Lars

 

OPGAVE

10 DHooghe Wim

62 vermeulen Stijn

68 Verbrugge Jan

37Vandecasteele Nigel

84 Labbe Alexander

64 Debaecker Pieter jan

67 Debaene Tim

73 Decock Jelle

31 Vanwelsenaers Milan

144 Verschaeve Joren

145 Steyaert Thomas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:22 deelnemers

 

1Huyghe Peter B+

2Devulder Annick B+

3Deloof Jean Pierre B+

4Berquin Filip B+

5Carette Danny B+

6Serriyn Anthony B+

7Depreitere Danny B+

8Cauwelier Bruno B+

9Cosyn Ronny D

10Dejonghe Patrick B+

11Mortier Luc B+

12Vaneeckhoutte Thiery B+

13Devisscher Rudy B+

14Declercq Robert B+

15Verkindere Marc B+

16Vantomme Johan B+

17Staels Guido

18Lefevre Freddy

19Delgouffe Phil

20Desmeytere Mario B +

 

opgave

98 Lust Dennis

89Declercq Robert

 

 

 

cat B 20 DEELNEMERS

 

1Luyssen Geoffrey

2Vanholderbeke Frank D

3Vaeyens Patrick

4Rogge Filip

5Grymonprez Steve

6David Stefaan

7Lampaert Filip

8Popelier Danny

9Castelein Bart

10Vanhuele Frank

11Francois Eddy

12Seynaeve Gino

13Devlies Chris

14Degrijse Anthony

15De Swert David

16Lecluysse Denis

17Dehullu Kurt

18Deweerdt Gianni D

19Devulder Dario

20Milleville Vincent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C: 22 deelnemers C +

 

1Stockman Ruddy

2Deleersnijder Florent

3Boeve Jose

4Vyncke Wilfried

5Nobus Anja

6Depreiter Eddy

7Regge Willy

8Verzele Noel

9Cogge Marc

10Meheus Luc

11Dalving Shane D

12Stevens Jean Louis

13Vandamme Marnik

14Hellewell Jane ENG

15Dubois Rudy

16Verhaest Sara D

17 Vervenne Freddy C+

18Degrijse Daniel C+

19Jansegers Freddy D

20 Georges Gery c +

21Deseure Geert

22Dewaele Christian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be