zon 20 augustus Koekelare berg kamp

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 20 augustus Koekelare Berg

Kamp.v.Vlaanderen

 

Categorie A:48 deelnemers

 

1Van Oost Kim kamp v vlaanderen

2Pysson Shane

3Delodder Sebastiaan

4Dury Davy

5Dequidt Frederik

6Dauw Jasper

7Acke Pieter

8Victoor Benito

9Decottignies Jason

10Sels Jasper

11Tyteca Koen

12Sonneville Jarno

13Moerman Matheu

14Clauw john -ros

15Vandekerckhove Tim D

16Vanhoorneweder Bjorn

17Barbier Davy

18Cools Gilles

19Liefooghe Bert

20Montaiyne Jonh D

21Verbrugghe Sven

22Lepoutre Sam

23Spruytte Simon

24Vandewiele Gregory

25Lampaert Filip B

26Catteeuw Christof

27Grimonprez Nicolas

28Ververken Gerdy

29Neetesonne Thys

30Debaere Giovanni

31Dewitte Matthias

32Deceuninck Thijs

33Dequidt Christophe

34Gryson Kristof waod

35Moeyart Mathias

36Vanthournout Dries D

37Segers Thomas

38Decottignies Glenn

39Vansieleghem Lander

40Christian Bjorn D

41Lambrecht Davy

42Selders Jonas D

43Parmentier Michiael D

44Deceuninck Nico

45DeMey Rewout D

46Rechert Andrew D

47Lowagie Kevin D

48Ghillemijn Jaron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B: 40 deelnemers

 

1Christiaens Hans Kamp v Vlaanderen

2Vaeyens Patrick

3Rogge Filip

4Bourgois Sylvain

5Deloof Jean Pierre

6Ampoorter Dirk

7Vanstrydonck Claude

8Raes Patrick 1966

9Hermans Laurent

10Mortier Luc

11Dekeerle Dirk D

12Vaneeckhoutte Theirry

13Grymonpre Steven

14Dejardin Fabrice

15Devulder Annick

16Huyghe Peter

17Bertier Rudy

18Coppens Rik

19Corneillie Gino

20Castelein Bart

21Depreitere Kurt 1970 D

22Ameye Luc

23Vandendorpe Jeffrey

24Vanhuele Frank

25Vantomme Johan

26Verlinde Luc 1961

27Devisscher Rudy

28Verkindere Marc

29Cloet Kristof

30Devlies Chris

31Carette Danny

32Strubbe Marnix

33Decorte Peter D 1966

34Popelier Danny

35Lannoo Steve

36Durieu Jean

37Milleville Vincent

38Perneel Ferdi

 

 

opgave

102Dariane Hugues

71Hoornaert Glenn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C 34 deelnemers

 

1Heye Hilaire waod 1957

2Dewaele Wim waod 1951

3Vanthielen Marcel 1951

4Cocquyt Luc Kamp v Vlaanderen

5Ramet Diier D 1956

6Vandenberghen Freddy 1948waod

7Vanpoucke Rik

8Nobus Anja

9Passanante Francois

10Robaert Jacky

11Pyra Frans

12Deleersnijder Florent

13Vandromme Rudi

14Serruys Maurice

15Meheus Luc

16Vanderjeugt Leonie

17Verzele Noël

18Vandamme Marnick

19Depreitere Eddy

20Stevens Jean-Louis

21Vervenne Freddy

22Hoste Peggy

23De Gryse Daniel

24Lauwers Marnix

25Fraeye Katleen D

26Saerens Josef 1946 waod

27Demeyer Eric waod 1955

28Martens Johan D

29Nuyts Johan 1956

30Dubois Rudy

31De Leener Francois

32George Gery

33Deseure Geert

 

 

OPGAVE

Sinnesael noel 1952

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be