zon 19 maart Wortegem Pleintje

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 19 maart Wortegem

Cat. A: 62 deelnemers

 

1 Delodder Sebastiaan

2 Debaere Giovanni

3 Barbier Davy

4 Van Oost Kim

5 Tyteca Koen

6 Sels Jasper

7 Vermeulen Daan D

8 Dumolin Mirando

9 Pysson Shane

10 Grimonprez Nicolas

11 Feys Dominique

12 Decottignies Jason

13 De Smaes Cil

14 Clemme Kevin

15 Victoor Benito

16 Braet Nicholas D

17 Segers Thomas

18 Acket Jonas

19 Catteeuw Christof

20 Chamon Thomas

21 Dequiydt Christophe

22 Ryclandt Bryan D

23 Vandenbulcke Hannes

24 Sonneville Jarno

25 Vancoppenolle Wim

26 Vanaecke Alexander D

27 Dequidt Frederik

28 Vanhoorneweder Bjorn

29 Semerano Kevin

30 Rommel Vincent D

31 Scherens Chris

32 Desimpelaere Kristof D

33 Goussey Maarten D

34 Vindevoghel Bart D

35 Viane Florian D

36 Viane Cedric D

37 Maes Jonah WAOD

38 Baeckelandt Dominique

39 Poot Kevin

40 De Baene Tim

41 Dauw Jasper

42 Vanwelsenaers Milan

43 Acke Pieter

44 Priem Whityc D

45 Nachtegaele Flor

46 Velle Glen

47 Spruytte Simon

48 Decottignies Glenn

49 Lauwens Guillaume D

50 Neetesonne Thys

51 Verschueren Jonathan

52 Maes Achim

53 Wijckstandt Quingy D

54 Dje Nerodjan

 

 

opgave

 

6Vandaele Kenneth

8 Vandewiele Gregory

158 Debeyter Giovanni D

19 Deroo Elias

152 Soete Dimitri D

153 Decoen Gunther D

154 De Baets Kristof D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. B: 29 deelnemers

 

1Christiaens Hans

2Verleyen Dirk 1969

3Lampaert Philip 67

4Ampoorter Dirk

5Degrijse Ronny

6Blancke Johan 1971

7Mortier Luc

8Carette Danny

9Casteleyn Bart

10Vanstrydonck Claude

11Devisscher Rudy

12Catteuw Hedwig

13Perneel Ferdi

14Rogge Filip

15Devulder Annick

16Grymonpre Steven

17Cloet Kristof

18Hellebuyck Nico

19Ameye Luc

20Stragier Johan

21Serrijn Anthony

22Flour Thierry 72

23Dekeyser Filip

24Dehullu Kurt

25Lecluysse Denis 1965

26Corneillie Gino

27Wauters Denis 1964

28Durieu Jean

29Hoornaert Glenn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. c 26 deelnemers

 

1Snoeck Jan

2Devos Rony

3Ligneel Rony

4Hunninck Paul

5Nobus Anja

6Vandermosten Charles

7De Regge Willy 1953

8Robaert Jacky

9Dubois Rudy

10Cocquyt Luc

11Vijncke Wielfried 1954

12Vandromme Rudi

13Depreitere Eddy

14Serruys Maurice

15Hoste Peggy

16Meheus Luc

17Vandamme Marnick

18Lauwers Marnix

19Passanante Francois fr

20Vervenne Freddy

21De Gryse Daniel

22Dewaele Christian

23Deseure Geert

24Vanderjeugt Leonie 1991

25Vuylsteke Bart

26Goemaere Luc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. C: deelnemers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be