zon 19 augustus Koekelare

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

KOEKELARE KAMPIOENSCHAP VAN WESTVLAANDEREN 19 augustus 2018

 

Categorie A45 deelnemers

 

1Acke Pieter Kamp van Westvlaanderen

2Decottignies Jason 2de plaats kampioenschap

3Ververken Gerdy

4Debaene Tim 2de plaats kampioenschap

5Sels Jasper

6Logghe Laurens

7Cavey Vincent

8Barbier Davy

9Vandewiele Gregory

10Cools Gilles

11Depijpere Mathias

12Vandenbulcke Hannes

13Vercruyce Jim D

14Goussey Maartens

15Montaigne Jorn D

16Feys Dominique

17Gereyn Stijn D

18Deceunninck Thijs

19Neetesonne Thijs

20DeCarne Giovanni

21Verbrugghe Sven

22Decoininck Kenny D

23Tyteca Koen

24Volbrecht Dennie

25Lepoutre Sam

26Pysson Shane

27D'Hondt Gunther D

28Parrein Kevin D

29Debaene Wim

30Sonneville Jarno

31Delodder Sebastiaan

32Decock Jelle

33Ronsson Dominiek D

34Lampaert Bram

35D'Hooghe Wim

36Vansielghem Jasper D

37Vanoost Kim

38Dauw Jasper

39Clemme Kevin

40Dequidt Christophe

41Dequidt Frederick

 

opgave

5 Spruytte Simon

98 Verhiest Christophe

147 Maene Kevin

152 Claerthout Koen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:23 deelnemers

 

1Vaeyens Patrick 2de plaats kampioens schap

2Bourgois Sylvain

3Rogge Filip 3de plaats kampioenschap

4David Stefaan

5Herman Laurent

6Michiels Pedro

7Dejardin Fabrice

8Milleville Vincent

9Castelein Bart

10Seynaeve Gino

11Popelier Danny

12Stragier Johan

13Devlies Chris

14Devulder Dario

15Dehullu Kurt

16Vanhuele Frank

17Belpaeme Mario D

18Demarest Herve

19Degrijse Ronny

20Durieu Jean

21Lannoo Steve

 

 

OPGAVE

11 Popelier Mario

14 D'Haene Olivier

 

 

Cat B+ 11 DEELNEMERS

 

1Huyghe Peter B+ KAMPIOEN VAN WEST VLAANDEREN

2Vanholsbeke Benny B+

3Ampoorter Dirk B+

4Vaneeckhoutte Thiery B+

5Vantomme Johan B+

6Desmeytere Mario B +

7Bertier Rudy B+

8Hoornaert Glenn B+

9Devulder Annick B+

10Mortier Luc B+

11Serriyn Anthony B+

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C: 23 deelnemers

 

1Coupille Roland

2Heye Hilaire

3Devos Rony Kampioen van west vlaanderen

4Deleersnijder Florent C+

5Nobus Anja 2de plaats kampioenschap

6Robaert Jacky 3de plaats kampioenschap

7Van Thielen Marcel C+

8Marien Marc

9De Naeghel Jozef

10Cogge Marc

11Vandamme Marnik

12Reubens Hendricks

13Stevens Jean Louis

14Hoebeke Jose D

15 Vervenne Freddy C+

16Degrijse Daniel C+

17Campe Luc

18Jan Segers Freddy D

19Calus Johan

20Serruys Maurice C+

21Vandenbroucke Reggy D

22Moeyaert Willy C+

23Vermet Sarijn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be