zon 18 aug Koekelare berg Kamp. v. West-Vlaanderen

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 18 augustus Koekelare Berg

Kampioenschap van Vlaanderen



Categorie A:66 deelnemers


1Vangheluwe Seppe 

2Devroye Kim Kampioen v Vlaanderen 

3Jonckheere Michael 2 de plaats

 4DeWispelaere Arno D

5Slabinck Indiana D

6Maes Olivier D

7Langedock Mathieu 3 de plaats 

8DeBaere Giovanni 

9Lodewijck Thys 

10Delodder Sebastiaan

 11Dutoo Jeremy

12Feys Dominque

13Dauw Jasper 

14Holvoet Mathijs  D

15Acke Pieter 

16Tack Spencer D

17Lepoutre Sam 

18Cools Gilles 

19Annys Yoni D

20Cavey Laurens

21Sonneville Jarno

 22Vandenbussche TomD 23Vansieleghem Lander

24VanHeule Pieter D

25Scherens Chris

26Lampaert Bram

27Montaigne Jorn D

28Vervaecke Lode

29De Witte Mathias

30Vanthoornout Dries D

31Geneyn Stijn D

32Cappelier Mylam

33D'Hondt Gunter

34De Baene Tim

35Laperre Christophe D

36Vercruyce Jim

37VanLaethem Kevin D

38Desmet Jani

39Alleman Juan D

40Dequidt Christophe

41Deschuyter Casper D

42Allewijn Jarne D

43Deceuninck Thijs

44Debaecker  Pieter Jan

45Libbrecht Lesley D

46Decock Jelle

47Selders Mathias D

48Barbier Davy

49Carrettte Arne D

50Maes Aiden D

51Vandewiele Gregory

52Debaene Wim 



OPGAVE 


30 Logghe Laurens 

138 Decoininck Kenny 

9Physon Shane 

73 Moeeyaert Mathias 

73Verhiest Christophe 

33 Goussey Maarten 

75 Vancraynest Kevin 

136 Planckaert Mathias 

152 Delmotte Dennis 

153 Decleir Gianni 

154 Semmerano Kevin 

157 Cattoon Yoshy

161 Degrijse Tibo 

134 Allewijn Jarne 






















Categorie B20 : deelnemers




1Thiers Pascal D

2Rogge filip Kampioen v Vlaanderen 

3Meurisse Dominiek

4Ververken Gerdy 2dE plaats 

 5VanDenbulcke Tommy 3 de PLAATS 

6Vankerschaever Hans D

7Robberechts Frederik D

8Ferrest  Stefaan

9Depreitere Kurt D

10Castelein Bart 

11Devolder Tom D  

12David Stefaan

13Van Strijdonck Claude

14lammertijn Stefaan

15Lameire Koen

16Dhooghe Wim

17Calluy Tom

18Vanheule Frank

19Versieren Petro 



opgave 


13 Perneel Ferdy











Categorie B+10: deelnemers




1Decock Erik 

2Bertier Rudy kampioen v Vlaanderen 

3Decock  Jan 2de plaats 

 4Pollentier Benny D

5Popelier Danny 3 de plaats 

 6Devulder Annick

 7Cauwelier Buno

8Depreitere Danny

9Vantomme Johan 

10Serryn Anthonny 






Categorie C 15 deelnemers




1Coupillie Roland 

2Nuyts Johan 

3Cornette Freddy 

4Decoininck Wim 

5Heye Hilair Kampioen v Vlaanderen 

 6Watteny Patrick 2 de plaats 

7Hunninck Paul

 8Sarazijn Frans  3 de plaats 

9Devisscher Rudy 

10Decaestecker Patrick 

11Lefevre Freddy 

12Campe Luc 

13Reubens Hendrick 

14Vandamme Marnik

 15Vandenbroucke Reggi 





Cat C + 12 Deelnemers 



1Tas Helmut 

2Hoste Peggy 

3Vanpoucke Rik 

4De Regge WillyKampioen v vlaanderen 

5Ligneel Joel 

6Nobus Anja 

7Timperman  Elke D

8Depreitere Eddy 2 de plaats 

9Verzele Noel 3de plaats 

10Vandenberghe Freddy 

11Acke Daphné

12George Gery








Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be