zon 17 september Houthulst Sportwereld

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 17 September Houthulst

 

Categorie A:31 deelnemers

 

1Pysson Shane

2De Baene Tim

3Dequidt Frederik

4Clemme Kevin

5Six Marcel D

6Scherrens Chris

7Van Oost Kim

8Grimonprez Nicolas

9Delodder Sebastiaan

10Cools Gilles

11Danter Clay D

12Barbier Davy

13Feys Dominique

14Dequidt Christophe

15Sonneville Jarno

16Decottignies Jason

17Michaux Emiel D

18Lepoutre Sam

19Vanhoorneweder Bjorn

20Victoor Benito

21Dewitte Matthias

22Vandewiele Gregory

23Neetesonne Thys

24Verbrugghe Sven

25De Baemst Jeroen D

26Catteeuw Christof

27Tousseyn Kristof D

28Deltomme Jordy D

29Spruytte Simon

30Decottignies Glenn

31Vancoppenolle Wim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B39: deelnemers

 

1Vaeyens Patrick

2Deloof Jean Pierre

3Vanholsbeke Benny

4Christiaens Hans

5Huyghe Peter

6Michiels Pedro

7Devisscher Rudy

8Bourgois Sylvain

9Berquin Filip

10Hermans Laurent

11Milleville Vincent

12Zwierzchieuwschi Math D

13Corneillie Gino

14Durieu Jean

15Nugent Gary 1972

16Lampaert Philip

17Dejardin Fabrice

18Rogge Filip

19Castelein Bart

20Williams Paul 1964

21Devlies Chris

22Cloet Kristof

23Dariiune hugues D

24Demarest Herve 1969

25Ameye Luc

26Devulder Annick

27Popelier Danny

28Mortier Luc

29Strubbe Marnix

30Perneel Ferdi

31Desmeytere Mario

32Grymonpre Steven

33Carette Danny

34Vaneeckhoutte Theirry

35Flour Thierry 72

36Depreitere Danny

37Lannoo Steve

 

OPGAVE

101 Gavin Bench

32 Verdooglaeghe Christiaan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C 28 deelnemers

 

1Denaegel Jozef waod 1956

2Vandromme Rudi

3Vandermosten Charles

4Hunninck Paul

5Vandaele Serge

6Nuyts Johan 1956

7Cocquyt Luc

8Depreitere Eddy

9Nobus Anja

10Verzele Noël

11Pyra Frans

12Meheus Luc

13Sarazijn Frans

14Stevens Jean-Louis

15Vervenne Freddy

16Vandamme Marnick

17Robaert Jacky

18Vandenberghe freddy waod 1948

19Saerens Jozef waod 1946

20Hoste Peggy

21De Gryse Daniel

22Calus Johan

23Dubois Rudy

24Demunster Christian waod1956

25Lauwers Marnix

26Serruys Maurice

27Deseure Geert

28Dewaele Christian

 

opgelet 11 en 12 gelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be