zon 17 maart Wortegem

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 17 maart Wortegem

 

Categorie B +11 Deelnemers

 

 

1Holding Asley

2Deloof Jean Piere

3Vanholsbeke Benny

4Primo Gino

5Decock Jan

6Decock Erik

7Devulder Annick

8Ampoorter Dirk

9Popelier Danny

10Vantomme Johan

 

OPGAVE

Huyghe Peter

 

Categorie A:62 deelnemers

 

 

1Rommel Vincent

2De Smul Guist

3Dauw Jasper

4Verscheure Seppe

5Roeygens Dieter-Jan

6Feys Dominque

7Logghe Laurens

8Dominguez Lopez Juan

9Maene Kevin

10Sonneville Jarno

11Ryelandt Bryan

12Dumolin Mirando

13Putman Dieter

14Devroye Kim

15Cools Gilles

16Delodder Sebastiaan

17Slabinck Indiana

18Vansieleghem Lander

19Goussey Maarten

20Derudder Devlin

21Vansieleghem Nick

22Cavey Laurens

23Scherens Chris

24Dervoet Jonas

25Thoorens Matthias

26Neetesonne Thys

27Vandenbergh Wout

28DeBaere Giovanni

29Gevaert Alois

30Vandewiele Gregory

31Guhel Jemmy

32Van Mossevelde Peter

33Degrijse Nick

34Soete Dimitri

35Lepoutre Sam

 

opgave

 

147 Roeygens Dieter Jan D

133Desmet Olivier D

128 Lodewijk Thys D

121 Moreel Tom D

141 Viane Cedric D

49 Sels Jasper

11 Langedock Matheu

4 Acke Pieter

35 Borgoo Lowie

122 Vancoppenolle Sven D

24 Cappelier Milam

43 Carette Kristof

127 Cornette Arne D

124 Dobelaere Andy D

143 Vermeulen Daan D

145 Meersman Carl D

139 Degeeter Brent D

148 Vandenbergh Wout D

27 Casier Arne

39 Liefhooghe Bert

26 Vanelslander Nick

31 Lampaert Bram

29 Lagrou Aryon

43 Carette Kristof

12 Depoorter Youri

9 Pysson Shane

50 Debaene Tim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:31 deelnemers

 

 

1Meurisse Dominiek

2Verleyen Dirk D

3Decaesteker Frederik

4Declercq Thierry

5Arena Lorenzo D Schoten

6Demeter Renaat D

7Vankerckchaever Hans D

8Vanrijkegem Steven D

9Devlieger Sven

10Rogge filip

11Seynaeve Gino

12Cael Wouter

13Lampaert Filip

14Luyssen Geoffrey

15Edwards Jason

16Baert Franky D

17Vanheule Frank

18Depreitere Kurt D

19Devulder Dario

20Lammertijn Stefaan D

21Vanstruydonck Claude

22Perneel Ferdi

23Castelein Bart

24Degrijse Anthony

25Millecam Fredrick

26Degrijse Ronny

 

 

 

OPGAVE

14 Dhondt Gunter

25 Vanluchene Styn

59 Vandemaele Stijn D

51 Van Elsbrouck Sven D

55 Olliebos Koen D

 

CATEGORIE C 9 deelnemers

 

1 Stockman Ruddy

2 Devisscher Rudy

3Nobus Anja

4 Nuyts Johan

5 Reubens Hendrick

6 Campe Luc

7 Stevens Jean Louis

8 Vandamme Marnik

9 Vandenbroecke Patrick D

 

 

CATEGORIE C+ 9 Deelnemers

 

 

1 Ligneel Joel

2 Tas Helmut

3 De Regge Willy

4 Meheus Luc

5 Depreitere Eddy

6 Degrijse Daniel

7 George Gery

8 Dewaele Erik

9 Dewaele Christian

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be