zon 16 september Houthulst

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 16 september Houthulst

 

Categorie A: 27 deelnemers

 

 

1Barbier Davy

2Depotter Kjell D

3Ververken Gerdy

4Scherrens Chris

5Rieyens Pieter Jan D

6Debaene Tim

7Feys Dominique

8Van Coppenolle Lars D

9Dauw Jasper

10Delodder Sebastiaan

11Cools Gilles

12Vandenbulcke Hannes

13Lepoutre Sam

14Acke Pieter

15Vervaecke Lode

16Deschuytter Casper

17Sonneville Jarno

18Dewitte Mathias

19Thoorens Matthias

20Lampaert Bram

21Goussey Maartens

22Verhelst Koen D

23Lambrecht Davy

24Vandewiele Gregory

25Degrijse Nick

26Van Elslander Nick D

 

 

opgave

 

Logghe Laurens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B17: deelnemers

 

 

 

 

1Lampaert Filip

2Vanholderbeke Frank

3Degrijse Ronny

4Devulder Dario

5DeWannemaecker Filip

6Vanhuele Frank

7Rogge Filip

8Milleville Vincent

9Edwards Jason D ENG

10Dejardin Fabrice

11Popelier Danny

12Castelein Bart

13Lecluysse Denis

14Ledoux Sasja D

15Luyssen Geoffrey

16Dehullu Kurt

 

 

opgave

57 Verbeken Kurt

 

 

 

20 Deelneemers B+

 

1Huyghe Peter B+

2Devulder Annick B+

3Holding Astley D ENG

4Carette Danny B+

5Carpentier Nigel D ENG

6Decock Erik B+

7Berquin Filip B+

8Corneillie Gino B+

9Bertier Rudy B+

10Desmeytere Mario B +

11Lepoutre Ronny D

12Denis Lust B+

13Mortier Luc B+

14Devisscher Rudy B+

15Cauwelier Bruno B+

16Dewulf Xavier B+

17Bolle Henk D

18Depreitere Danny B+

19Delgouffe Phil B+

 

OPGAVE

 

91

 

Vaneeckhoutte Thierry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C:30 deelnemers

 

1Stockman RuddyBalegem

2Coupille Roland Adinkerke

3Heye Hilaire Lovendegem

4Nobus AnjaWaardamme

5Vyncke Wilfried Maldegem

6Vanpoucke Rik C+ Knokke

7De Naeghel Jozef Maldegem

8Vandromme RudiKachtem

9Depreitere EddyMiddelkerke

10Robaert JackyKoekelare

11Cogge Marc Aalter

12Regge Willy Gavere

13Reubens Hendricks Sysele Damme

14Marien Marc Anderlecht

15Stevens Jean LouisNieuwpoort

16Meheus LucWaregem

17Vandamme MarnikWervik

18Hellewell Jane DBerlaar

19 Vervenne Freddy C+Sint Andries Brugge

20 Georges Gery c +Veurne

21Serruys Maurice C+Rollegem Kapelle

22Dubois RudyMenen

23Vanden broucke Reggi DLedegem

24Dilaldson Andrew ENG ENG

25Campe LucDeinze

26Vermet Sarijn Koekelare

27Deseure Geert C+Roeselare

28Dewaele Christian Dottenijs

 

opgave

4 Nuyts Johan

82 Jan segers Freddy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be