zon 14 juli Diksmuide kamp v. België

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 14 juli Diksmuide kamp. van België


Categorie A:58 deelnemers



1Sels Jasper Kampioen v Belgie 

 2Jonckheere Michael 2de plaats

3Lampaert Bram 3de plaats 

4Barbier Davy

5Dauw Jasper 

6Montainge John D

7Acke Pieter 

8DeBaere Giovanni

 9Thoorens Matthias

10Tyteca Koen 

11De Baene Tim 

12Langedock Mathieu

13Dequidt Frederik

14Lodewijck Thys

 15Decleir Gianni

16Vervaecke Lode D

17Lambrecht Marty

18Cools Gilles

 19Vercruyce Jim 

20Sonneville Jarno

 21Annys Yori D

22Delmotte Dennis D

23Vanheule Pieter D

24Vanlaethem Kevin D

25Feys Dominque

26Deceuninck Thijs

27Lepoutre Sam 

28Dominguez Lopez Juan

 29Neetesonne Thys

30Goussey Maarten

31Degrijse Levi

32Moeyaert Mathias D

33Dequidt Christophe3

4Pysson Shanne

35Decock Jelle

36Vansieleghem Lander 

37Cavey Laurens

38Desmet Jani 

39Maene Kevin 

40Dumolin Mirando

41Logghe Laurens

42Cappelier Mylam 

43Delodder Sebastiaan

 44Borgoo Lowie

45Volbrecht Dennie 

46  Vandewiele Gregorie 


opgave 


135 Dutoo Jeremy

131 vanhooren Dominique

128 VanWythen Lander 

17 Vansielegem Nick 

52 Debacker pieter jan 

29 Lagrou Ayron 

130 Versluys Marc 















Categorie B: 24 Deelnemers


1Bourgoue Sylvain D

2Declercq Thierry Kampioen vBelgie 

3Ververken Gerdy 2de plaats

 4Ghyselen Frederik 3 de plaats 

5VanDael Pieter D

6Rogge filip 

7Lampaert Filip

8Meurisse Dominiek

9Van Hautekerke D

10Kramar Tony D

11lammertijn Stefaan

12Vanheule Frank

13Dhooghe Wim

14Calluy Tom 

15Swinnen Filip D

16VanEsbroeck Sven D

17Castelein Bart

18Stievenant Frederic D

19Ferrest  Stefaan

20Coppens Rik 

21Vandenbulcke Tommy

 22Verhulst Koen D

23Snoeck Marnik D



OPGAVE 

61 Vermeulen John 

 



cat B+ 12 Deelnemers 




1Decock Erik  Kampioen v Belgie 

2Huyghe Peter 2de plaats 

Decock  Jan 3 de plaats 

4Depreitere Danny

5Popelier Danny

6Bertier Rudy 

7Lust Dennis 

8Samaey jan D

9Strubbe Marnix 

10Cauwelier Buno

11Devulder Annick 

12Vantomme Johan 







:



Categorie C:15 deelnemers





1Decaestecker Patrick Kampioen van  belgie 

 2Heye Hilair 2de plaats 

3Durant Martin 

4Watteny Patrick 3de plaats 

 5Sarazijn Frans 

6Passanante Froncois D

7Nuyts Johan

 8Devisscher Rudy

 9Grymonprez Stefaan D

10Stockman Ruddy 

11Reubens Hendrick

 12Cogge Marc 

13Vandamme Marnik 


opgave 

Devos Rony 

Marien Marc 





CAT C+ 23 Deelnemers 


1Vanpoucke Rik Kampioen v Belgie 

2Deleersnijder Florent

 3Tas Helmut 2de plaats

4Depreitere Eddy 3de plaats 

 5Nobus Anja 

6Meheus Luc 

7Acke Daphné

8Hoste Peggy 

9Vandenberghe Freddy D

10Allen Paul D

11Boerjan Marjolein 

12De Regge Willy

13Verzele Noel 

14Vervaet Sarah 

15Mertens Rene D

16Leenknegt Lilian D

17Degrijse Daniel

 18George Gery

19Tkindt Justien 

20Staron Jean Claude 

21Dewaele Erik

 22Cocquyt Luc 

23Dewaele Christian 




CAT C 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be