zon 10 september Bredene

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 10 september Bredene

 

Categorie A:50 deelnemers

 

 

1Van Oost Kim

2Ververken Gerdy

3Pysson Shane

4Debaere Giovanni

5Feys Dominique

6Dauw Jasper

7Dequidt Frederik

8Acke Pieter

9Catteeuw Christof

10Vandenbulcke Hannes

11Barbier Davy

12Tyteca Koen

13Sonneville Jarno

14De Baene Tim

15D' Hooghe Wim

16Degrijse Nick D

17Verbrugghe Sven

18Leyn Ward

19Delodder Sebastiaan

20Scherrens Chris

21Vansieleghem Lander

22Poot Kevin

23Dequidt Christophe

24Vansieleghem Jasper D

25Victoor Benito

26Vanholle Dieter D

27Vandewiele Gregory

28Lepoutre Sam

29Cools Gilles

30Deceuninck Thijs

31Volbrecht Dennie

32Moeyart Mathias

33Neuville Wouter

34Spruytte Simon

35Baert Andries D

36Vandenberghe Styn

37Baert Luc D

38Joncheere Bart D

39Debaene Wim

40Vanelslander Nick D

41Neetesonne Thys

42Tousseyn Kristof D

43Vanwelsenaers Milan

44Clemme Kevin

45Seynaeve Gino

46Verhiest Christophe D

47Dedeckel Olivier waod

48Vandenbogaerde Robin D

49Vandewalle Kim D

50Koenraad Hans

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:42 deelnemers

 

 

1Lampaert Philip

2Michiels Pedro

3Vanholsbeke Benny

4Rogge Filip

5Huyghe Peter

6Versluys Marc

7Devulder Annick

8Grymonpre Steven

9Hermans Laurent

10Bourgois Sylvain

11Dejardin Fabrice

12Berquin Filip

13Hoornaert Glenn

14 Durieu Jean

15Pattyn Filip 1970

16Verkindere Marc

17Ameye Luc

18Corneillie Gino

19Dejonghe Patrick D 1959

20Vanhuele Frank

21Wauters Denis

22Lecluysse Deni 1969waod

23Verlinde Luc 1961

24Popelier Danny

25Demarest Herve 1969

26Milleville Vincent

27Cneut Marino 1961waod

28Froye Sylvain 1965

29Dehullu Kurt

30Mortier Luc

31Vanovermeiren Gerrry 1970

32Devisscher Rudy

33Depreitere Danny

34Declercq Robert

35Cloet Kristof

36Vaeyens Patrick

37Delpaene Mario D 1968

38Popelier Mario

39Decorte Peter 1966 D

40Degrijse Ronny

41Castelein Bart

42Guillemijn Lode D 1972

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C 30: deelnemers

 

 

1Nobus Anja

2Hunninck Paul

3Delagrange Bart 1956 waod

4Vandaele Serge

5Ramet Didier 1956

6Vanpoucke Rik

7Casteleyn Ghislain waod 1950

8Depreitere Eddy

9Nuyts Johan 1956

10Vandamme Marnick

11Lauwers Marnix

12Vervenne Freddy

13Pyra Frans

14Serruys Maurice

15De Gryse Daniel

16Saerens Josef 1946 waod

17Vandenberghe Freddy 1948waod

18Calus Johan

19Vandromme Rudi

20Verzele Noël

21Martens Josef D 1955

22Demeyer Erik waod 1955

23George Gery

24Sarazijn Frans

25Hoste Peggy

26Meheus Luc

27Stevens Jean-Louis

28Dubois Rudy

29Deseure Geert

30Vuylsteke Bart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be