zon 10 juni st eloois winkel Manorhoeve

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 10 juni st eloois winkel Manorhoeve

 

Categorie A:45 deelnemers

 

1De Baere Giovanni

2Dumolin Mirando

3Debaene Tim

4Barbier Davy

5Cavey Vincent

6Boutelgier Axel

7Scherrens Chris

8Dequidt Frederick

9Cools Gilles

10Verbrugghe Sven

11Deceunninck Thijs

12Vermeulen Michael D

13Lepoutre Sam

14Segers Thomas

15Spruytte Simon

16Cap Brian D

17Cavey Laurens

18Vandenbulcke Hannes

19Depijpere Mathias

20Delodder Sebastiaan

21Laperre Christophe D

22Goussey Maartens

23Acke Pieter

24Roelens Joachim

25Maes jonah

26Dequidt Christophe

27Sonneville Jarno

28Durieu Steven

29Tack Spencer D

30Decottignies Jason

31Vanoost Kim

32Pysson Shane

33Decock Jelle

34Ferrest Stefaan D

35Deseure Lars

36Debaene Wim

37Debonnez Detlef D

38Volbrecht Dennie

39Martle Vincent D

40Lampaert Bram

41Vermeulen Stijn

42Cloet Jarne D

 

 

opgave

77 Logghe Laurens

150 Bothemeus Gianni

143 Hutsebaut Jeffrey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C24 EN C+: Deelnemers

 

 

1Durant Martin

2Cocquyt Luc C+

3Heye Hilaire

4Nobus Anja

5Robaert Jacky

6Vanpoucke Rik C+

7Boeve Jose

8Meheus Luc

9Baeyens Rudi

10Cogge Marc

11Nuyts Johan

12Vanderjeugt Leonie

13Vandamme Marnik

14Lagache Stephanie

15 Vervenne Freddy C+

16Stevens Jean Louis

17Degrijse Daniel C+

18Campe Luc

19Calus Johan

20 Georges Gery c +

21Deseure Geert C+

22Dewaele Christian

 

OPGAVE

6 Stockman Rudy

64Deleersnijder Florent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B30: deelnemers

 

 

1Wandels Youri D

2DeWannemaecker Filip

3Vaeyens Patrick

4Vanholderbeke Frank D

5Lampaert Filip

6Primo Gino

7Smet Guy D

8Vanhaute Glenn D

9Mortier Alain D

10Devlieger Sven D

11Devlies Chris

12Bauwens Aron

13Luyssen Geoffrey

14Botterberg Mario

15Grymonprez Steve

16Rogge Filip

17Braet Wim D

18Francois Eddy

19Turfiels PAUL D

20Butler Paul D

21Castelein Bart

22Demarest Herve

23De Swert David

24Devulder Dario

25Milleville Vincent

26Tibergijn Hans D

27Verstraete Patrick

opgave

 

28 Miciels Pedro

51 Bulter Paul

7 Popelier Danny

 

 

Cat B+ 20 Deelnemers

 

 

1Deloof Jean Pierre B+

2Huyghe Peter B+

3Vanholsbeke Benny B+

4De Moor Arie B +

5Bertier Rudy B+

6Berquin Filip B+

7Desmeytere Mario B +

8Vaneeckhoutte Thiery B+

9Depreitere Danny B+

10Serriyn Anthony B+

11Denns Lust B+

12Mortier Luc B+

13Verkindere Marc B+

14Carette Danny B+

15Devulder Annick B+

16Corneillie Gino B+

17Dewulf Xavier B+

18Declercq Robert B+

 

 

OPGAVE

 

71 Hoornaert Glenn

78 Vantomme Johan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be