zon 1 sept Bredene

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 1 september Bredene

Catergorie  B+ : 6  Deelnemers


1 Huyghe Peter 

2Decock Erik

3Decock Jan 

4Dejonghe Patrick 

5 Samaey Jan D

6 Popelier Danny 

CAT A 66 Deelnemers


1Lodewijck Thys 

2Dauw Jasper 

3De Baene Tim

 4Decleir Gianni D

5Langedock Mathieu

6Acke Pieter

 7Ackect Jonas D

8Steyaert Thomas D

9Scheurman Robin D

10Verbeure Achim D

11Vervaecke Lode 

12Vandendaele Jonas 

13Deceuninck Thijs

14Vangheluwe Seppe 

15Annys Yori D

16Goussey Maarten 

17Scherens Chris

18Cavey Laurens

19Cools Gilles 

120Hostijn Pieter D

21Sels Jasper 

22Borgoo Lowie

23Vancraynest Kevin

 24Maes Aiden  D

25Vandewiele Gregory

26Neetesonne Thys

27Deschuyter Casper D

27Desmet Jani 

28Claus David D

29Carrete Arne D

30Steyaert Bjorn D

31Durieu Steven D

32Roels Michael D

33Vanheulle Pieter D

34Clayes Kurt D

35Geneyn Stijn D

36Volbrecht Dennie

 37Lepoutre Sam 

38Baert Yannick D

39Coucke Andrew D

40Logghe Laurens

41Vantorre Vincent D

42Librecht Lesley D

43Vanacker Patrick 

44Depaepe Greogry D

45Verhiest Christphe

 46Lambrecht Davy

 47Cattoon Yosy D

48Vansieleghem Nick

 49Sarazijn Boris D

50Hoornaert Samuel D

51Sonneville Jarno 

52Maes Olivier D

53Pysson Shanne

54Dequidt Christophe

55Moeyaert Mathias 

56Van Elslander Nick


 57Vansielgem Jasper 

59Verhaeghe Tim D

60Vansieleghem Lander 

61Lampaert Bram

62Degrijse Nick



opgave 



Dhooghe Wim

Vanwalleghem Yenco  D

Neetens Dylan D

Demarest Simon  D























Categorie B: 15 Deelnemers

 

1Dumarey Gianni D

2Peys Peter

3Rogge fili

4Thiers Pascal D

5Kramar Tony D

6Seynaeve Gino

7Dhooghe Wim

8Meurisse Dominiek

9Ferrest  Stefaan

10Vanheule Frank

11Degryse Anthony

12Calluy Tom

13lammertijn Stefaan

14Demarest Herve

15Catelein Karel D

16Popelier Mario

17Joncheere Bart 

 18Degrijse Ronny

19Demarest Jean Claude

20Koenraad Hans D

21Jacob Pedro

22Castelein Bart 

Categorie C 16 Deelnemers 

1Coupillie Roland

 2Sarazijn Frans

 3Devisscher Rudy

 4Nuyts Johan 

5Watteny Patrick 

6Hoornaert Glenn

 7Cornette Freddy 

8Decaestecker Patrick 

9Heye Hilair 

10Bloemmen Rudy D

11Campe Luc 

12Reubens Hendrick 

13Lefevre Freddy 

14Delgouffe Phil

15 Stevens Jean Louis 

16 Vndamme Marnik 





CAT C+ 13 deelnemers 





1Vanpoucke Rik 

2Tas Helmut 

3Nobus Anja 

4Verzele Noel 

5Deleersnijder Florent

6Depreitere Eddy

7De Regge Willy

8Timperman Elke D

9Hoste Peggy

10Vandenberghe Freddy

11Verhulst Delphine D 12Vandenheuvel Gilbert D

13Dewaele Erik 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be