zat 6 april Sint-Denijs

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 6 april Sint-Denijs



Categorie A: 52  deelnemers



1Desmet Jani D

2Verscheure Seppe D

3Jonckheere Michael

4De Baene Tim

5Decoininck Laurens D

6Feys Dominque

7Vervaecke Lode D

8Sels Jasper

9Barbier Davy

10Lodewijck Thys D

11Delodder Sebastiaan

12Devroye Kim

13Goussey Maarten

14Dumolin Mirando

15Casier Arne

16Lepoutre Sam

17Durieu Steven D

18Sonneville Jarno

19Lamegrangd Michael D fr

20Van Laethem Kevin D

21Cools Gilles

22Verhest Koen D

23Cappelier Mylam

24Acke Pieter

25Tack Specer D

26Langedock Mathieu

27Moerman Matheu D

28Devrieze Styn

29Heye Timothy D

30Pysson Shanne

31VanHeulle Dieter D

32Cavey Laurens

33Vercruyce Pieter

34DeGeeter Brent D

35Logghe Laurens

36Lampaert Bram

37Willemijns Jelle D

38Neetesonne Thys

39Librecht Lesley D

40Debaecker  Pieter Jan

41Decock Jelle

42Verbrugghe Sven

43Govaert Arne

44Goemaere Guilaume

45Vandewiele Gregory

46Depoorter Youri

47Neetens Dylan D

48Verhiest Christphe

49Vancoillie Remi D

50Thoorens Matthias


opgave

Castignes Froncois D

De Geeter Brent













































































































































































Categorie B:23   deelnemers


1Ghyselen Frederik

2Devlieger Sven

3Meurisse Dominiek

4Rogge filip

5Van Rijckeghem Steven D

6Declercq Thierry

7Calluy Tom

8lammertijn Stefaan

9Dhooghe Wim

10Cael Wouter

11Perneel Ferdi

12Vandenbulcke Tommy

13Van Den Neste  Johan D

14Decaesteker Frederik

15Van Himst Patrick

16Edwards Jason

17Castelein Bart

18Michils Pedro

19Martin Gino D

20Verhofstadt Peter D

21Kaes Emmanuel D

22Van Mol Bart D


opgave Vangeluwe Linzi  D



























Categorie B+19:  deelnemers



1Soetaert Dion D

2Vanholsbeke Benny

3Decock Erik

4Holding Asley

5Primo Gino

6Devulder Annick

7Roose Nico D

8DeMoor Arie

9Bertier Rudy

10Roose Geert

11Decock  Jan

12Carpentier Nigel D

13Ampoorter Dirk

14Lust Dennis D

15Huyghe Peter

16Popelier Danny

17Vantomme Johan

18Cneut Marino D


OPGAVE

Vandevelde Kenny


Categorie C 13 en C +20 deelnemers


1Durant Martin D

2Coupillie Roland

3Bultinck Andre

4Stockman Ruddy

5Pieters  Joost D

6Deconinck Danny

7Devisscher Rudy

8Grymonprez Stefaan D

9Boeve Jose

10Stevens Jean Louis

11Nuyts Johan

12Camerlinckx Parick

13Vandamme Marnik   






C+ 20 Deelnemers




1De Waal Wim D

2Mertens Rene D

3Vanpoucke Rik

4Tas Helmut

5Luyten Felix D

6Wauters Jean Piere D

7Deleersnijder Florent

8Depreitere Eddy

9Meheus Luc

10Verzele Noel

11Deceuninck Stefanie D

12Vandermeulen Jos D

13Hoste Peggy

14De Regge Willy

15Degrijse Daniel

16Ligneel Joel

17George Gery

18Dewaele Christian


opgave

Dewaele Erik

Cocquyt Luc





















Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be