zat 5 augustus Sint Eloois winkel kamp

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 5 augustus Sint Eloois winkel

Kamp. West-Vlaanderen

 

Categorie A:60 deelnemers

 

 

1Feys Dominique Kampioen van Westvlaanderen

2Pysson Shane

3Barbier Davy

4Heytens Ken

5Van Oost Kim

6De Baene Tim

7Tyteca Koen

8Dauw Jasper

9Delodder Sebastiaan

10Coryn Lode D

11Decottignies Jason

12Cools Gilles

13Poot Kevin

14Catteeuw Christof

15Dequidt Frederik

16Debaere Giovanni

17Victoor Benito

18Scherrens Chris

19Pottier Mike

20Verbrugghe Sven

21Sonneville Jarno

22Dewitte Matthias

23Maes Olivier

24Degryse Levi

25Acke Pieter

26Dury Davy

27Moerman Matheu D

28Laperre Christophe

29Vanstrydonck Claude B

30Spruytte Simon

31Dumolin Mirando

32Sels Jasper

33Hoste Simon D

34Lepoutre Sam

35Huyghe Benny

36Neetesonne Thys

37Van Eeckhout Michael

38Deboever Nick waod

39Mollet Olivier D

40Maes Jonah waod

41Govaert Arne

42Liefooghe Bert

43Vandaele Kenneth

44Grimonprez Nicolas

45Vanacker Patrick

46Vancolen Kevin waod

47Vanthournout Dries D

48Debaene Wim

49Vandenberghe Styn

50Vancoppenolle Wim

51Dumolein Steven D

52Monteyne Jorn D

53Demol Daan

54Volbrecht Dennie

55Segers Simon D

56Vandewiele Gregory

57Vanhoutteghem Vincent D

58Decock Jelle

59Ververken Gerdy

60Vanhoorneweder Bjorn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:43 deelnemers

 

 

1Devulder Annick Kampioen van Westvlaanderen

2Vaeyens Patrick

3Christiaens Hans

4Michiels Pedro

5Grymonpre Steven

6Vanspeybroeck Geert waod 1969

7Deloof Jean Pierre

8Chateau Pascal D FR

9Raes Patrick 1966

10Rogge Filip

11Berquin Filip

12Vanhuele Frank

13Ampoorter Dirk

14Strubbe Marnix

15Popelier Mario

16Demeulemeester Bernard

17Mortier Luc

18Degrijse Ronny

19Bertier Rudy

20Casteleyn Bart

21Dejardin Fabrice

22Popelier Danny

23Corneillie Gino

24Verkindere Marc

25Hermans Laurent

26Depuyt Dominique

27Staels Guido

28Botterberg Mario

29Devlies Chris

30Lecluysse Denis waod 1969

31Ameye Luc

32Verquain Pascal 1971

33Demarest Herve 1969

34Devisscher Rudy

35Milleville Vincent

36Durieu Jean

37Depuyt Johan

38Serrijn Anthony

39Verlinde Luc 1961

40Hoornaert Glenn

41Vaneeckhoutte Theirry

42Vantomme Johan

43Cneut Marino waod 1961

 

 

 

 

Categorie B34: deelnemers

 

 

1Vandaele Serge

2Devos Rony Kampioen van Westvlaanderen

3Hunninck Paul

4Nobus Anja

5Vandromme Rudi

6Cocquyt Luc

7Passanante Francois

8Verzele Noël

9Nuyts Johan 1956

10Depreitere Eddy

11Casteleyn Ghislain waod 1950

12Pyra Frans

13Robaert Jacky

14Vanderjeugt Leonie

15Demeyer Eric waod 1955

16Reubens Hendrick waod 1956

17VanThielen Marcel 1951

18Delagrange Bart waod 1956

19Hoste Peggy

20Dubois Rudy

21Vandamme Marnick

22Stevens Jean-Louis

23Lauwers Marnix

24Meheus Luc

25Overdevest Lotte D

26Vervenne Freddy

27Calus Johan

28Farrazijn Elize D

29George Gery

30Serruys Maurice

31Deseure Geert

32Vuylsteke Bart

33Dewaele Christian

34De Gryse Daniel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be