zat 4 augustus Sint-Eloois Winkel

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 4 augustus Sint-Eloois Winkel

 

 

 

 

Categorie A

51 Deelnemers

 

1 Schotte Tom D

2 Dauw Jasper kAMPIOEN

3 Tyteca Koen 2DE PLAATS

4 Delodder Sebastiaan 3DE

5 Six Marcel

6 Barbier Davy

7 Sels Jasper

8 Lepoutre Sam

9 Cools Gilles

10 Laperre Christophe

11 Vanoost Kim

12 Vandenbulcke Hannes

13 Dequidt Frederick

14 Verbrugghe Sven

15 Spruytte Simon

16 Segers Thomas

17 Sonneville Jarno

18 Clemme Kevin

19 Pysson Shane

20 Acke Pieter

21 Feys Dominique

22 Decottignies Jason

23 Decottignies Glenn

24 Thoorens Matthias

25 Ververken Gerdy

26 Durieu Steven

27 DeCaerne Giovanni

28 Dewitte Mathias

29 Debaeckere Pieter Jan

30 D'Hooghe Wim

31 Deceunninck Thijs

32 Liefooghe Bert

33 Callemein Pieter D

34 Degrijse Nick

35 Decock Jelle

36 Deschuytter Casper

37 Volbrecht Dennie

38 Locquet Efracm D

39 Garsbeke Jorne D

 

 

OPGAVE

 

24 Cappelier Mylan

80 VanAudenaede Jarne

34 Cavey Vincent

142 Verhelle Robin D

56 Dequidt Christophe

143 Verbrugghe thys D

77 Logghe Laurens

41 Moerman Matheu

52 Carette Kristof

58 Goussey Maarten

148 Vermeulen Michael

95 Govaert Arne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ctergorie B+ 21 DEELNEMERS

 

1Vanholsbeke Benny B+ KAMPIOEN

2Deloof Jean Pierre B+2DE PLAATS

3Bertier Rudy B+ 3 DE pLAATS

4Depuydt Dominique D

5Carette Danny B+

6Hoornaert Glenn B+

7Decock Erik B+

8Holding Asley ENG

9Vaneeckhoutte Thiery B+

10Huyghe Peter B+

11Desmeytere Mario B +

12Ampoorter Dirk B+

13Devulder Annick B+

14Cauwelier Bruno B+

15Vantomme Johan B+

16Standaert Robert D

17Mortier Luc B+

18Corneillie Gino B+

19Devisscher Rudy B+

20Depreitere Danny B+

 

 

OPGAVE

 

Serryn Antonny

 

 

 

CATEGORIE B 32 DEELNEMERS

1Buts Eddy D

2Lampaert Filip Kampioen v belgie

3Luyssen Geoffrey 2de plaats

4Michiels Pedro 3de plaats

5De Beer Tom D

6Grymonpre Steven

7Vaeyens Patrick

8Rogge Filip

9Herman Laurent

10DeWannemaecker Filip

11Flour Thierry

12Jacob Pedro

13Soetaert Dion D

14Kestemont Pascal D

15Castelein Bart

16Degrijse Ronny

17Vandenbulcke Tommy

18Devlies Chris

19Milleville Vincent

20Popelier Danny

21Decock Jan

22Lecluysse Denis

23Dejardin Fabrice

24Perneel Ferdi

25Edwards Jons D ENG

26Stragier Johan

27Devulder Dario

28Cloet Kristof

29Vanhuele Frank

30Soubry Francis D

31Lefebre Barry D

 

opgave

David Stefaan

 

 

 

CAT C EN C+ 31 DEELNEMERS

 

1Bultinck Andre

2Nobus Anja kAMPIOEN dAMES

3Devos Rony Kampioen

4Boeve Jose 2de

5Heye Hilaire

6De Naeghel Jozef 3de

7Coupille Roland

8Vervondel Marc

9Depreitere Eddy

10Cogge Marc

11Cocquyt Luc C+

12Vandromme Rudi

13Robaert Jacky

14Van Thielen Marcel C+

15Regge Willy

16Marien Marc

17Timperman Elke 2 DAMES PLAATS KAMPIOENSCHAP

18Stevens Jean Louis

19Vandamme Marnik

20Degrijse Daniel C+

21Passanante Francois

22Calus Johan

23Campe Luc

24Namane Andre C+

25 Vervenne Freddy C+

26 Georges Gery c +

27Vermet Sarijn

28Deseure Geert C+

29Dewaele Christian

 

OPGAVE

Dubois Rudy

Delagrange Bart

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be